Ev Dekorasyonu Online Alışveriş Siteleri

Ev Dekorasyonu Online Alışveriş Siteleri

Hayatın koşturmacası içerisinde bazen ev dekorasyonunu yenilemek istesek de, bazen iş yoğunluğundan, bazen yorgunluktan gidip alışveriş yapmaya zaman bulamıyoruz. Bazen de mağaza mağaza gezsek dahi kısıtlı ürün yelpazesi içerisinde içimize sinen dekorasyon ürünlerini temin etmekte güçlük çekiyoruz. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte artık neredeyse tüm alışverişimizi online olarak yapabiliyoruz. Online dekorasyon alışveriş siteleri de bu noktada bize yardımcı oluyorlar.

Söz konusu ev dekorasyonu olunca seçilen her bir parçanın kaliteli ve kullanışlı olması gerekir, ihtiyaçları karşılamasının yanı sıra tasarımı ile evin dekorasyon tarzına uyum sağlaması önemli bir nokta. Hem dekorasyona uyumlu hemde kişisel tarzlara hitap eden dekoratif ürünler bulmak çoğu zaman  zahmetli bir iş haline gelebiliyor ancak günümüzde bu işi zahmetsiz ve oldukça kolay bir hale getiren onlarca ev dekorasyonu online alışveriş siteleri var ve büyük ilgi görüyorlar.

Bugün yazımızda internet üzerinde eviniz için tüm ihtiyaçlarınızı yerinizden kalkmadan rahatça yapabileceğiniz kaliteli ve güvenilir ev dekorasyonu online alış veriş siteleri ve öne çıkan belirgin özellikleri hakkında kişisel fikirlerimizden bahsedeceğiz. Ayrıca sürekli olarak alışveriş yaptığınız ve bu listede olması gerek diye düşündüğünüz diğer siteler hakkında, olumlu olumsuz görüşlerinizi bize yazabilirsiniz. Alışveriş sitelerinde yaşadığınız deneyimleri paylaşmanız diğer kullanıcılar içinde yol gösterici bir öneme sahip olacaktır.

Ev Dekorasyonu Online Alışveriş Siteleri

1-) İKEA 

ikea.com.tr

Söz konusu ev dekorasyonu ve alışveriş ise listenin ilk sırasında kesinlikle İKEA olmalı. Sadece ülkemizde değil dünyada ev dekorasyonu online alışveriş sitesi denilince ilk akla gelen marka şüphesiz ki İKEA. Farklı tarzlara hitap eden zengin mobilya tasarımları kadar dekorasyonu tamamlayan binlerce farklı tasarımı bünyesinde barındıran bir marka. Dekorasyon tutkunların sıkça ziyaret ettiği İKEA online alışveriş sitesinde zaman zaman mağazalarında bulunmayan ve sınırlı sayıda üretilen ürünlere rastlayabilirsiniz, sürekli olarak yeni kampanyalar hazırlayan İKEA uygun fiyatlara kaliteli bir ev dekore etmek isteyenler için harika bir alışveriş sitesi.

İKEA : İlham verici 8 Farklı Yatak Odası Fikirleri

2-) Bonvagon

banvagon.com

Eviniz için farklı ve özel ürünler arıyor ve bu ürünlere en uygun fiyatlar ile sahip olmak istiyorsanız Bangovon mutlaka listenizde yer alması gereken bir alışveriş sitesi. Özgün markaların sıra dışı ve kaliteli tasarımlarına rahatça sahip olabileceğiniz aynı zamanda özel kampanyaları ile sürekli kendini yenileyen ve heyecan yaratan bir alışveriş klubü.

 

3-) Pera Bulvarı

perabulvari.com

Ev, dekorasyon ve tasarıma dair ürünleri bir araya toplayan çok özel bir alışveriş sitesi pera bulvarı. Dünyaca ünlü markaların ve tasarımcıların ürünlerine uygun fiyatlara sahip olabilir, sürekli yenilenen kampanyalar ile evinize şık ve stil sahibi tasarımları dahil edebilirsiniz. Pera bulvarı evinde farklılık yaratmak isteyenlerin birbirinden özgün ve kaliteli binlerce özel tasarıma rahatça sahip olabilecekleri bir ev dekorasyonu online alışveriş sitesi.

 

4-) Mudo 

Mudo Concept

Mudo kendine özgü tarzı ve kalitesi ile ev dekorasyon sektöründe büyük beğeni kazanmış bir marka. Özel ve stil sahibi ürünleri ile dekorasyon tutkunlarının vazgeçilmez markaları arasında yer alıyor. Mudo Concept  iç ve dış mekan mobilyadan, aydınlatmaya, banyo, mutfak ürünlerinden, dekoratif&kişisel aksesuarlara ve ev tekstili ürün seçeneklerine kadar uzanan 38.000’in üzerinde çeşitle hizmet veriyor.

 

5-) English Home 

english home

İngiliz tarzının bir adım önüne geçerek rahatlığı ve romantizmi dekorasyona taşıyan bir marka English Home. Klasikten vazgeçmem diyorsanız mutlaka listenizde yer vermeniz gereken bir marka. English Home ev dekorasyon alışveriş sitesinde country tarzı aksusuar modellerinden mobilyaya kadar eviniz için ihtiyaç duyacağınız tüm dekorasyon ürünlerini bulabilirsiniz. Aynı zamanda marka satış sitesinde çoğu üründe büyük indirimler sunuyor, eğer country dekorasyon tutkunuysanız English Home sık sık ziyaret etmeniz gereken bir alışveriş sitesi.

Country English Home Yatak Örtüleri 2019

English Home Banyo Paspasları 2019

 

6-)  Evmanya 

evmanya.com

Evmanya.com bir çok kaliteli marka ve binlerce özgün tasarımı çatısı altında toplayan büyük bir ev dekorasyon alış veriş sitesi. Aynı zamanda çok uygun fiyatlara kendi üretimi olan tasarımlara yer veren Evmanya.com kargo ve iade konusunda son derece ilgili ve hızlı bir marka. Siparişleriniz hakkında her türlü bilgiye rahatça site üzerinden ulaşabilir, yapacağınız her alışverişte ev para kazanarak seçili ürünlerde  kazandığınız bu puanları kullanarak büyük indirimlerden faydalanabilirsiniz.

 

7-) Altıncı Cadde 

altincicadde.com

Dekorasyon tutkunlarının bolca ürün çeşidi bulabilecekleri bir başka alışveriş sitesi ise altıncı cadde. Site hakkında uzun uzun konuşmaya gerek duymuyoruz çünkü evmanya.com gibi altincicadde.com doğan online medya grubuna ait bir proje. Güven ve ürün kalitesi konusunda hiç şüphe duymadan alışveriş yapabileceğiniz kaliteli bir online dekorasyon alışveriş sitesi.

 

8- ) Madame Coco 

mademecoco.com

Madame Coco klasik dekorasyon sevenlerin hayallerini süsleyen birbirinden zarif ve romantik dekorasyon ürünlerini uygun fiyatlara alabileceğiniz bir alışveriş sitesi. Özellikle zarif ev tekstil ürünleri ve dekoratif aksesuarları ile kısa sürede dekorasyon tutkunların popüler listesine girmeyi başaran Mada Coco, sürekli büyük indirim kampanyaları ile takipçilerini heyecanlandırmayı başaran bir online dekorasyon alışveriş sitesi.

Zarif Madame Coco Halı Modelleri

Koltuk Şalları ile Salona Tarzınızı Yansıtın

 

9-) Karaca Home 

karaca-home.com

Karaca-home ev tekstili konusunda ilk akla gelen markalar arasında yer alıyor. Kendine has tarzı ve kalitesi ile ev dekorasyon sektöründe önemli bir yere sahip. Karaca Home online dekorasyon alışveriş sitesinde kaliteli ev tekstil ürünleri dışında evinize değer katacak birbirinden şık dekoratif aksesuar modelleri bulabilirsiniz.

 

10-) H&M Home

hm.com

Dünyaca ünlü giyim markası olan H&M dekorasyon sektöründe emin adımlarla yükselen, özgün ve kaliteli ürünleri ile dekorasyona farklı bir bakış açısı kazandıran bir marka. H&M özellikle ev tekstili konusunda takipçilerine bünlerce farklı dekoratif ve şık tasarım sunuyor. Henüz mobilya üretimi yapmayan markanın özellikle aksesuar kategorisini incelemenizi öneririz.