2019 Dresuar Modelleri ve Fiyatları

Dekorasyona değer katan stil sahibi mobilyalar arasında yer alan dresuar modelleri geçmişten günümüze popülerliğini hiç kaybetmeyen dekoratif mobilyalar. Son yıllarda ise artık dekorasyonun vazgeçilmezi olarak gösterebileceğimiz 2019 dresuar modelleri, hem modern hemde klasik iç mekanlara şıklık kazandırıyor. Yüzlerce farklı tasarımı ile her zevke ve tarza hitap edebilmesi dresuar modellerine olan ilgiyi bir hayli arttırıyor. Yazımızda bugün sizlere birbirinden estetik ve şık detayları ile yaşam alanlarına tarz kazandıran 2017 dresuar modelleri ve fiyatları hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Dresuar tasarım olarak kullanıldığı ortama görsel zenginlik kazandıran dekoratif bir mobilya, geçmişin gösterişli zengin parçaları günümüzde daha sade ve alışılmışın dışındaki renk seçenekleri ile her tarz dekorasyonu tamamlayan parçalar halindeler. Klasik işlemeli ve varaklı tasarımlar kadar son dönemde bir hayli ilgi gören 2017 modern dresuar modelleri, canlı renk ve çeşitli desen seçenekleri ile antre ve oturma odasından sonra yatak odalarında sıkça kullanılmaya başlandı. Modern yatak odalarında makyaj masası görevi gören birbirinden şık 2017 aynalı dresuar modelleri ile son derece çekici yatak odası dekorasyon örnekleri bulunuyor.

Ahşap Dresuar Modelleri

Kullanım alanları başta antreler olmak üzere, oturma odaları, yatak odaları ve misafir odaları olan 2017 dresuar modelleri, klasik ve avangart mobilyalar ile muhteşem bir uyuma sahipler. Son yılların en beğenilen dekorasyon stilleri arasında yer alan Country stili dekorasyon’un öne çıkan parçaları olduklarını söyleyebiliriz bu dekoratif mobilyaların.

Aynalı olarak takım satın alınabilen 2019 dresuar modelleri oturma odalarında ve antrelerde şık ve gösterişli bir dekorasyon arayanlar için uygun olacaktır. Aynı zamanda çekmeceli ve çekmecesiz modellerin olduğunu hatırlatalım, eğer yatak odası yada  oturma odasında kullanılacak ise aynalı ve çekmeceli dresuar modelleri tercih edilebilir.

[haber id=”3543″]

 

2019 dresuar fiyatları, başta tasarım özellikleri, ebatları ve materyallerine göre farklılık gösteriyor, gümüş yada altın varak detaylı parçaların işçilikleri ağır olduğundan bu modeller fiyat olarak biraz daha yüksek. El işçiliği bulunan dresuar modelleri ile hazır üretim tasarımlar arasında ciddi bir fiyat farkı olacaktır, aynı zamanda ürünlerin markaları fiyat değişikliklerinde önemli rol oynayan etkenler.

2019 dresuar fiyatları en küçük ebatları düşünecek olursak 200 TL den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor. Ancak kullanılan ahşap kalitesi fiyatlarda büyük farklılıklar yaratabilir.

[galeri]