2020 Duvar Kağıdı Modelleri

Günümüzde ev dekorasyonunda pratiklik ve kolaylık öne çıkmaktadır. Dekorasyonda gelişen teknolojinin bizlere getirdiği en büyük kolaylık da birbirinden şık desenleri ve renkleri ile sunulan duvar kağıtlarıdır. 2020 duvar kağıdı modelleri mükemmel kalitesi, sağlamlığı ve tasarımları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Ev dekorasyonunda hala duvar kağıdına geçmediyseniz yazımızdan sonra yaşam alanlarınızı duvar kağıdı ile buluşturacağınıza eminiz.

2020 Duvar Kağıdı Modelleri İncelemesi

2020 duvar kağıdı modelleri dekorasyonunuzu üst seviyelere çıkaracak tasarımlardan oluşmaktadır. Son moda duvar kağıdı modelleri ileri teknoloji ile üretilmekte ve buna ek olarak farklı desen seçenekleri bulunmaktadır. Duvar kağıtları arasında öne çıkan tasarımlar arasında 3D duvar kağıtları bulunmaktadır. Duvarlarınıza olağanüstü görünüm kazandırmak istiyorsanız 3D duvar kağıtlarını mutlaka incelemelisiniz.

Özel tasarım duvar kağıdı modelleri ise sizlere kendi hayalleriniz doğrultusunda görüntü seçenekleri sunmaktadır. Özel üretim duvar kağıtlarında aklınıza gelen fikirleri duvarlarınıza duvar kağıdı olarak uygulayabilirsiniz.

Duvar kağıdı alırken neye dikkat edilmelidir?

Duvar kağıdının dekorasyonunuzu üst seviyelere taşıması için bazı kriterlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Duvar kağıdı modeline karar vermeden önce kullanılacak alanın boyutları, ışık açısı ve ışık boyutu ve tavan yüksekliği konusunu bilmeniz gerekmektedir.

Boş alana duvar kağıdı seçilirken eşyaların rengi ve konumu dikkate alınmalıdır. 2020 duvar kağıdı modelleri ile mekanlarınıza bambaşka bir hava katabilirsiniz.

Dekorasyon tarzınız doğrultusunda duvar kağıdı seçmelisiniz. Mesela; Yaşam alanınızda modern dekorasyonu işlediyseniz 2020 modern duvar kağıdı modellerini kullanmalısınız.

Sade mobilyalar ile renkli desenlere sahip duvar kağıdı desenleri kullanabilirsiniz. Desenli mobilyalarda ise karmaşanın önüne geçilmesi açısından kendisinden desenli sade renkte duvar kağıdı modellerini tercih edebilirsiniz.

Küçük mekanlarda açık renk duvar kağıtları kullanmanız ortamın aydınlığı açısından önemli bir detaydır. Büyük metrekareli alanlarda ise dilediğiniz renk ve desende duvar kağıdı modeli kullanabilirsiniz.

Tavan boyu kısa olan odalarda dikine çizgili duvar kağıdı modelleri kullanmanız tavanı daha yüksek göstereceği için yaşam alanınız daha ferah görünecektir.

Markalarda Neler Var?

Koçtaş Duvar Kağıdı Modelleri

2020 sezonunda modern tasarımlar öne çıkmaktadır. Birçok ünlü marka vitrininde hayranlık uyandıran modern tasarımları görmek mümkündür. Kalitenin öncü diyebileceğimiz duvar kağıtları koçtaş modelleri de bu markalardan biri, kolay temizlenme, dayanıklılık, renk ve desen seçeneği özellikleri ile dikkatleri çeken koçtaş duvar kağıdı modelleri sizleri beklemektedir.

Boyanabilir duvar kağıdı modelleri ile istediğiniz an renk değişikliği yapabilirsiniz. Dekoratif baskılarda üretilen üstün teknoloji ürünü duvar kağıtları, mobilyalarınızı odak noktası haline getirerek yaşam alanlarınıza daha ferah ve daha geniş görünüm kazandıracaktır.

Tekzen Duvar Kağıdı Modelleri

Duvarlar ev dekorasyonunu üst seviyelere çıkaran önemli bir unsurdur. Estetik kaygılar çerçevesinde desen ve renk araştırması yapılırken farklı perspektifler göz önüne alınarak incelenmelidir.

Evinizde bütçenizi zorlamadan pratik bir şekilde değişim yapmanın yolunu arıyorsanız, duvar kağıdı uygulaması yapabilirsiniz. Duvarlarınızı en iyi sonuçlar ile görsel bir estetiğe kavuşturmak işitiyorsanız tekzen duvar kağıdı modellerini inceleyebilirsiniz.

Geniş ürün yelpazesi ile oturma odanızı, salonunuzu, yatak odanızı, genç odanızı, çocuk odanızı ve mutfağınızı son moda desen ve renklerden oluşan duvar kağıtları ile süsleyebilirsiniz. Bu kategorilerde en yeni desenleri sunan tekzen, kalite garantisi sunan öncü markalardandır.

İkea Duvar Kağıtları

Söz konusu dekorasyon olunca birbirinden şık ve farklı ürünler yelpazesi ortaya çıkmaktadır. Özellikle iç dekorasyonun olmazsa olmazı estetik detayları arasında duvar kağıtları bulunmaktadır. İkea duvar kağıtları, yeni sezon tasarımlarında kendisine has düşünce ve duyguyu, yine kendisine has tasarımları, dokusu ve dizaynı ile sunan model seçenekleri sunmaktadır.

Duvar Dekorasyonlarının olmazsa olmazı arasında olan duvar kağıdı seçenekleri arasında olan ikea duvar kağıtları, farklı renk seçenekleri ve uzun vadeli kullanım özelliği ile ön plana çıkmaktadır.

2020 duvar kağıdı modelleri arasında ilk sıralardaki ikea duvar kağıtları estetik seçenekleri ile üst kategorilere çıkmış bulunmaktadır. Öncü markanın ürünlerini incelediğimizde yaz tasarımları dekoratif desenlerle sunulmaktadır. İhtiyacınız doğrultusunda çözümler sunan marka aklınıza gelebilecek her türlü desen ve rengi sunarak duvarlarını ödüllendirmektedir.

Duvar Kağıdında Pastel Ve Parlak Renkler

Bu sezon duvar kağıdında parlak ve canlı renklerin yanı sıra pastel renklerinde çok kullanıldığını görmekteyiz. Özellikle salon dekorasyonunda şıklığı artırmak için bir parça duvarı tarz yaratacak şekilde şık desenlere sahip renkli duvar kağıdı modelleri ile kaplayabilirsiniz.2019 duvar kağıdı
Canlı renklerin dışında soluk sarı, nane yeşili, uzun gül gibi soft tonlarda da rahatlatıcı bir atmosfer tasarlanabilir. Bu yumuşak tonlar özellikle İskandinav tarzı dekorasyonlarda mükemmeli yakalamanızı sağlayacaktır.

2020 Duvar Kağıdı Desenleri Detayları

Geçtiğimiz sezonda olduğu gibi bu sezonda da geometrik desenli duvar kağıtları trend olmaya devam ediyor. Nötr renklerle detaylandırılmış temiz çizgiler özellikle İskandinav tarzının karakteristik özelliğidir. Bu nedenle huzur ve sakinlik veren bir ortam tasarlamak için grafik desenli veya geometrik desenli duvar kağıdı modellerini de incelemenizi öneriyoruz.GRAFİK DESENLİ 3 D DUVA RKAĞIDI

Sizde boya yerine duvar kağıdı kullanmak istiyorsanız yukarıda bahsettiğimiz markaların mağazalarında satılan ürünler arasından seçilen resim galerimizi inceleyebilirsiniz. Satın aldığınız duvar kağıdını kolay bir şekilde uygulayabileceğiniz gibi konuyla ilgili bir ustaya f-da uygulattırabilirsiniz.  İşte 2020 duvar kağıdı modelleri resim galerimiz…

Son Moda Duvar Kağıtları

Aydınlatmalarla ön plana çıkacak bir duvar kağıdı tercihinde bulunulmak istenmesi halinde, aslan postu gibi klasik modeller yerine, üç boyutlu taş görünümü için yeni modeller kullanılabilir. Üst üste dizilmiş ve birbirini destekliyor görünüme sahip taşlar veya kiremit desenleriyle de şık bir şekilde duvar dekore edilebiliyor.

Son Moda Duvar Kağıtları

Duvar kağıdı tercihinizi yaparken, sadece televizyon ünitesinin yer alacağı bölüm için kullanılacak olması durumunda farklı, odanın büyük bir bölümünün kaplanacak olması halinde farklı sonuç oluşur. Bu nedenle direkt olarak iki kolon arası veya sadece bir duvar için kaplamalar için krem rengi ile açık kahverengi tonlarında olan, desenlerinin de şerit halinde, kare tarzlarda olduğu modeller ilgi görüyor.

[galeri]