2019 Banyo Dekorasyonu Aksesuarları

2019 Banyo Dekorasyonu Aksesuarları banyolarınızda şıklığı üst seviyelere çıkarmaktadır. Son dönemlerde evlerde banyolara verilen önem artmaya başlamıştır. Eskiden banyolar evden ayrı değerlendirilirken şimdi evin bir bölümü gibi muamele görmeye başladı. Şıklığı ve dekoratif zenginliği ile evlerin en şık bölümlerinden biri haline geldiğini söylemek mümkündür. Hijyeni ön plana çıkarken dekorasyon zenginliği için çeşitli aksesuarlar kullanılmaktadır. Banyoların güzelleştirilmesi ve aksesuarlarla zenginlik katılması evinize de zenginlik kazandırır. En küçük bir aksesuar bile büyük değişiklikler yaratmaktadır. Bir banyo tasarımı için iç dekorasyon mimarı ile anlaşmaya gerek yoktur. Küçük dokunuşlarla banyonuzda büyük farklar yaratmak sizin elinizdedir.

[haber id=”5745″]

2019 Banyo Dekorasyonu Aksesuarları

  1. Farklı Tasarım Aynalar

2019 Banyo Dekorasyonu Aksesuarları banyolarda olmazsa olmaz unsurlardan biri olarak karşımıza şıkıyor, banyolarda aynalar, özgün bir tasarıma sahip olmalıdır. Banyonuz eğer geniş ise tek ayna kullanmak zorunda değilsiniz. Banyo duvarının birini ayna dekorasyonuna dair bir köşe haline getirebilirsiniz. Şık ve dekoratif herhangi bir aynayı banyonuzda kullanmak mümkündür. Banyoda kullanılan herhangi bir aksesuar, evin bir odasında hissiyatı yaşatmalı. Aynalar da bu anlamda titizlikle seçilmesi gereken aksesuarlardan biridir. Doğru büyüklükte olan ve özgün çerçeveye sahip olan aynalar banyonuzu zenginleştiren ilk unsurlardır.

  1. Banyo Bataryalarının Kalitesi ve Şıklığı

Banyoda kullanılan duş başlığı, lavaboda kullanılan bataryalar şık ve kaliteli olmalıdır. 2019 Banyo Dekorasyonu Aksesuarları banyoların şıklığını ve kalitesini artırarak banyoya zengin bir hava katmaktadır. Aslında banyonuza renk katacak olan küçük dokunuşlardan biri olduğunu da söylemek mümkündür. Banyoda yaratmış olduğunuz tarzınıza uygun batarya seçimi önemlidir. Oldukça zengin bir banyo tasarımı oluşturduysanız spor modellerle bu zenginliğe küçük dokunuşlar yapabilirsiniz. Bazen de klasik modeller kullanılarak sade ama şık bir tasarım oluşturulur.

[haber id=”13008″]

  1. Banyo Dolapları

Banyonuz geniş ise banyo dolapları çeşitlendirilerek tercih edilebilir. Birçok banyoda lavabo altı ve üstü için banyo dolabı kullanılmaktadır. Bu dolaplar ise toparlayıcı görev üstlenmektedir. Banyoda bulunan makyaj malzemelerini, kozmetik ürünleri hatta deterjanları dolaba doldurabilir, banyonuza ferah bir hava katabilirsiniz. Banyoda yeterli alana sahip olanlar için özel ince tasarım dolaplar üretilmektedir. Bu dolaplar temizlik kovaları, bezleri ve malzemeleri için mükemmel bir tasarıma sahiptir. Banyoda kalabalık görüntünün ortadan kaldırılması, banyonuzun dekoratif zenginliğini artırması için 2019 Banyo Dekorasyonu Aksesuarları arasından seçim yapabilirsiniz.

  1. Banyo Vazoları ve Saksıları

Banyolarda kullanılan küçük aksesuarlar vazolar ve saksılar olarak bilinir. Saksılarda küçük renkli çiçekler kullanılabilir. Vazolara cansız çiçekler koyulabilir. Bu şekilde banyonuzu renklendirerek daha modern bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Banyoyu renklendirirken kullandığınız tek bir küçük aksesuarla bile harikalar yaratmak mümkündür.

  1. Banyo Aydınlatma Aksesuarları

Son dönemlerde şık ve modern banyolar genellikle sarkıt lambalar yardımıyla aydınlatılmaktadır. Oldukça şık ve dekoratif olan sarkıt lambalar, pek çok banyonun vazgeçilmez dekoratif aksesuarlarından biridir. Yaratıcı banyo dekorasyonu fikirleri arasından led ışıklı banyo aydınlatma sistemleri de mevcuttur. Aynadan, tavandan ve duvardan yansıyan ışıklarla banyonuz loş ve şık bir hava kazanmaktadır. Aydınlatma sistemleri aynı zamanda banyolarda özgün modern çizgiler oluşturmaktadır.

[haber id=”13595″]

  1. Özgün Tasarım Havluluk Modelleri

Havluları ortadan kaldırırken şık bir dekoratif zenginlik sunan banyo havlulukları birbirinden özgün modellerle dikkatleri üzerine çekiyor. Daha cool ve şık olması sebebiyle son dönemlerde banyo dolabı üzerine konumlandırılan hasır sepetler dikkatleri çekiyor. Normal sepetler, sert plastik havluluk modelleri de dekoratif sunumlar arasındadır.

  1. Farklı Stil Lavabolar

Banyo lavaboları birbirinden farklı stil önerileri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Cam görünümlü lavabolar ise son dönemlerin modası haline gelmiştir. Ayrıca lavabo dekorasyonunda farklı renkler tercih edilmeye başlamıştır. Böylece lavabo dekorasyonunda beyaz renk tabusu yavaş yavaş yıkılmaya başlamıştır. Altın rengi banyo tasarımları için altın rengi lavabolar da banyonuzun klasik havasına renk katacaktır.

[galeri]