2020 Bellona Oturma Grubu Modelleri İnceleme

o Ülkemizin lider mobilya üreticilerinden olan Bellona firmasının ürettiği 2020 Bellona oturma grubu modelleri birbirinden şık tasarımları ile bu yıl da beğeninizi kazanacak gibi duruyor. Salon takımları, oturma odası takımları, koltuk takımları, köşe takımları, kanepeler, televizyon koltukları, berjerler ve puflar ile Bellona oturma grubu modelleri oldukça iddialı ürünler ile müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Bu modellerden dilerseniz kombin yaparak şık odalar oluşturabilir dilerseniz takım halinde alarak dilediğiniz dekoratif zarafeti ortaya koyabilirsiniz.

2018 oturma odası modern koltuk takımı modelleri arasında Bellona markası da bu yıl oldukça çeşitli mobilya modellerini kataloglarına eklemiş durumda. Bizde bu yüzden dikkat çeken mobilya modellerini incelemek istedik.

Bellona Forest Salon Takımı 

2020 Bellona oturma grubu modelleri arasında yer alan Forest salon takımı, üniteler arasındaki renk ve desen uyumu ile salonunuzda chester tarzının karakteristik duruşunu sergileyecektir. Salon takımlarında kapitoneli kumaş ve çizgileri seviyorsanız Forest salon takımını mutlaka değerlendirmelisiniz. Üstelik renk alternatiflerinin olması çoğu salon için kullanılabilecek niteliğe sahip olduğunu da göstermektedir. Üçlü, iki koltuk ve iki adet berjer ile kombinlenmiş bu salon takımında yüksek ayakların ceviz renk kaplamalı plastik özelliğine sahip olduğunu ifade etmeliyiz. Kolay temizlenebilen ve yumuşak bir dokuya sahip olan kumaş seçeneği ile Forest salon takımı bu sene Bellona oturma grubu arasında oldukça dikkat çekecek satış rakamlarına ulaşacak gibi duruyor.

Bellona Forest Salon Takımı
Bellona Forest Salon Takımı

Bellona Mavenna Koltuk Takımı 

Salonunuza ya da oturma odanıza  hem fonksiyonel hem de şık bir koltuk takımı almayı mı düşünüyorsunuz? 2020 Bellona oturma grubu modelleri arasında yer alan Mavenna koltuk takımını mutlaka değerlendirmelisiniz. Bu koltuk takımının fonksiyonel yapısı sayesinde yatak olma özelliği, baza olarak kullanılacak iç hacme sahip olması misafirleriniz için rahat bir ortam sunacaktır.

Ayrıca zero wall denilen koltukları hiç yerinden oynatmadan açılabilmesini sağlayan mekanizması ile de koltuk dekorasyon kalitenizi sabit tutarak verimliliğini kullanmış olacaksınız. Farklı renk seçenekleri ile farklı zevklere de hitap eden bu koltuk takımında üçlü, ikili koltuk kombinlerinin yanında berjer de kullanılabilmektedir. Kullanacağınız alanın özelliklerine göre bu çeşitliliği sağlayabilirsiniz.

Bellona Mavenna Koltuk Takımı
Bellona Mavenna Koltuk Takımı

Bellona Arves Lüx Takım

Günün yorgunluğunu atmak ve stresten uzak bir mekanın keyfini çıkarmak istiyorsanız 2020 Bellona oturma grubu modelleri içinde önemli bir yere sahip olan Arves lüx takımını da listenize dahil etmelisiniz. Oturma odası takımları arasında yer alan Arves lüx takımının üçlü kanepe ve berjerler ile oluşturulduğunu ifade etmeliyiz. Üçlü kanepelerde rahat bir oturma ve sırt alanı oluşturulması için 32 DNS soft sünger kullanılmıştır.

[haber id=”13132″]

Zero wall özelliğine sahip kanepelerin depolama özelliğine sahip olduğunu da ifade etmeliyiz. Tasarım olarak en belirgin niteliği çapraz desenli kapitoneli kumaştır. Bu kumaşın farklı renklere sahip berjerlere de uygulanması ile oldukça uyumlu ve şık bir oturma grubu oluşturulmuştur. Kırlentlerin üçlü kanepelerdeki renklere uygun bir şekilde üretilmesi de tamamlayıcı bir aksesuar olarak kullanılmasını sağlamıştır.

Bellona Arves Lüx Koltuk Takımı
Bellona Arves Lüx Koltuk Takımı

Bellona Espina Köşe Takımı 

Odalarınızda daha çok sportif çizgilere sahip ve fonksiyonel bir ürün arıyorsanız Espina köşe takımı 2020 Bellona oturma grubu modelleri içerisinde sizin için önemli bir ürün olacaktır. Bu yılın trend renkleri ile döşenmiş köşe takımında iki renk uygulamasının dağılımı da estetik bir vurgu ile gerçekleştirilmektedir.

Yatak olma özelliğine sahip olması ve depolama alanının var olması da fonksiyonelliğinin bir göstergesidir. Verimliğin ön plana çıktığı Espina köşe takımında döner mekanizma sayesinde geniş bir yatak imkanı da sunulmaktadır. Köşe takımının sırt bölgelerindeki minderlerde yapılan düğme çektirme uygulaması da toplam dekoratif şıklığı oluşturan özelliklerden biridir.

Bellona Espina Köşe Takımı
Bellona Espina Köşe Takımı

2020 Bellona oturma grubu modelleri arasında yer alan kanepeler, tekli olarak ya da birden fazla kombin yapılarak da satılabilmektedir. Tekli alacağınız kanepe çeşitleri arasında Sierra kanepe oldukça şıktır ve fonksiyonel özelliklere sahiptir. Temizliği kolaylaştıran yüksek ayaklar, kolay temizlenebilir kumaş, depolama ve yatak olma özelliği bunlardan sadece birkaçıdır.

Görsel Şıklığın Adresi Bellona Erica Oturma Grubu 

bellona erica oturma grubu modelleri
bellona erica oturma grubu modelleri

Bellona erica oturma grubu modeli 3+3+1+1 ve 3+2+1+1 şeklinde üretilmiştir. İki seçeneği ile yaşam kullanacağınız yaşam alanın büyüklüğüne göre seçimler yapabilirsiniz. Ürünün ince hatları takıma zarafetle birlikte görsel zenginlik katmıştır.

Bellona’nın 2020 sezonu ürünü olan erica lüks takım oturma grubunda deri ve kumaş birlikte kullanılarak farklı bir trend oluşumu sağlanmıştır. Deri malzeme koltukların ve berjerin kol dışında koltuk rengi ile uyumlu tonlarda kullanılmıştır.

Ortopedik kırlentlerinde deri uygulamasına yer verilirken, kol kırlentlerinde ana desene yer verilmiştir.

Koltuk kenarlarındaki fitil uygulaması, koltuk sırt kısmındaki baskılı düğme detayı ve açılı ayakları ürüne tarzının en trend görünümünü kazandırmaktadır. Takım renkleri çalı su yeşili, gri ve vizon renklerinde tasarlanarak farklı renk seçeneği ile her türlü dekorasyona uyumu sağlanmıştır.

İmpera Koltuk Takımı İle Zarfeti Yakalayın

bellona impera koltuk takımı modeli
bellona impera koltuk takımı modeli

Bellona’nın görsel alanda en şık tasarımlarından olan impera takımın ilk bakıştaki göze çarpan özelliği koltukların sırt kırlentlerinde, berjerin sırt kısmında ve bütün takımın kol dışındaki dikey desenli kapitone uygulaması ile komple takım kimliği oluşturulmuştur.

İkili ve üçlü koltukların dış kol kısmındaki bakır renk tonlu metal aksesuar ise ürüne farklılık katarak görsel zenginlik kazandırmıştır. Bu aksesuar detayı bakır renkli ayaklarla desteklenmiştir.

Üründe ana desen uygulamalı kırlentlere eş olarak bakır renkli metal düğmeli ortopedi kırlentlerine yer verilmiştir.

Kaliteli kumaş, trend desen ve renk seçenekleri ile sezonun en çok satan ürünleri arasında ilk sıralardadır. İmpera koltuk takımını, bakır tonlardaki aksesuarlarla birlikte kullanarak bulunduğunuz alana zengin bir izlenim verebilirsiniz.

Bellona’nın 2020 kataloguna kattığı oturma grubu modelleri için aşağıdaki resim galerimizi inceleyebilirsiniz.

Bellona Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları

Bellona tarafından televizyon koltukları, salon takımları, koltuk takımları ve diğer tüm ürünlerde özellikle yeni sezon ürünlerinde çok yüksek oranlarda indirimler bulunuyor. Sonbahar ve kış kreasyonunda, geniş salonlar için gri, lacivert ve açık krem rengi tonlar yoğun ilgi görüyor. Aynı zamanda yeşil, zümrüt gibi renkler için birbirinden farklı tasarımları, yüzde elliye varan indirimlerle satın alma olanağına sahipsiniz.

Bellona Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları

Fiyatlar arasında bazı modellerde iki kata varan fark olduğu için, her yeni sezonda özellikle en yeni modellerde fiyatlar sürekli değişmektedir. Turkuaz ve mor renklerdeki üçlü koltuk ile krem rengi berjerli modeller çok yoğun talep görmektedir.

[galeri]