2019 Doğtaş Oturma Grubu Modelleri İnceleme

2019 Doğtaş oturma grubu modelleri için salon başlığı atında incelemelerde bulunacağız. Doğtaş firması yaşam alanlarına ait mobilya üretiminde oturma grubu modellerini salon kategorisi içerisinde değerlendirmektedir. Kaliteli iskelet yapısı ve bol renk seçeneği ile bu yıl da Doğtaş mobilyanın oturma grubu çeşitleri arasında iddialı modellere yer verdiğini söyleyebiliriz. Köşe modülleri, köşe takımları, yataklı koltuklar, berjerler, koltuk takımları, üçlü, ikili, tekli koltuklar ile oldukça geniş bir yelpazede üretim yapan Doğtaş firmasının fonksiyonel ve şık kullanıma sahip üniteleri sayesinde modern ve klasik çizgileri ile müşterileri için tercih seçenekleri sunmaktadır.

[haber id=”11231″]

Doğtaş Bolton Koltuk Takımı

2019 Doğtaş oturma grubu modelleri arasında chester tarzının belirgin çizgilerine sahip Bolton koltuk takımı ile geniş salonlarınız konforu ve dekoratif zarafeti yakalayacak. Chester tarzının önemli ölçütlerinden olan geniş kolçak ve kapitone kumaş niteliklerini bu koltuk takımında da fazlasıyla görmekteyiz. Kapitone kumaşın kolçaklarda da kullanılması ile şık bir tasarım ortaya konulmuştur. Ekru rengi ile oluşturulmuş bu koltuk takımında ferah bir hava, bu renk seçeneği ile yakalanmıştır. Sade bir renk olmasına rağmen desenli berjerler sayesinde ortama enerji verebilecek niteliklere de kavuşan Bolton koltuk takımının ceviz ya da ekru renkli ayakları da dikkat çekici zarafete sahiptir. Berjer ile aynı desenli kumaştan oluşturulmuş kırlentler sayesinde takım bütünlüğü de yakalanmıştır.

2018 Doğtaş Oturma Grubu Modelleri
Doğtaş Bolton Koltuk Takımı

Doğtaş Gold Koltuk Takımı

Oturma odanızda minimalist çizgilere sahip bir oturma grubu isteğiniz varsa 2019 Doğtaş oturma grubu modelleri arasında yer alan Gold koltuk takımını mutlaka listenize alıp değerlendirmelisiniz. Bu koltuk takımının lacivert ve gri rengin harmanlanması ile sade bir çizgiye sahip görünümü oldukça uyumlu seçilmiştir. Yüksek ayakların koltuk altlarındaki perdeler ile birleştirilmesi ile şık bir görünüm elde edilmiştir. Parlak ve keten dokulu kumaş, sadeliğe dinamizm katmaktadır. Ayakların kolçaklar ile yaptığı hafif açı da koltuk duruşunda mükemmel bir uyum yakalanmasını sağlamıştır. Düğme çektirmelerin koltukların yan bölümündeki kumaşlarda uygulanması sayesinde toplam takım uyumu yakalanmaya çalışılmıştır. Perde ve diğer aksesuarların uyumunu kolaylaştıran desenli kırlentler de takımın önemli tamamlayıcısı konumundadır.

2018 Doğtaş Oturma Grubu Modelleri
Doğtaş Koltuk Takımı

Doğtaş Mayer Köşe Takımı

Her yıl ürün koleksiyonuna yeni modelleri dahil eden firmanın 2019 Doğtaş oturma grubu modelleri arasındaki yeniliklerinden biri de köşe takımları için tasarlanmıştır. Mayer köşe takımı, birbirinden bağımsız ünitelere sahiptir. Bu üniteler sayesinde gerek dar mekanlarda gerekse geniş mekanlarda farklı kombinasyonlar ile kullanılabilmektedir. Gri rengin baskın olarak kullanıldığı Mayer köşe takımında fonksiyonelliğin de ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle ince kolçak yapısı dar mekanlardaki kullanım verimliliğini artırmaktadır.

2018 Doğtaş Oturma Grubu Modelleri
Doğtaş Mayer Köşe TAkımı

Doğtaş Porto Köşe Takımı

Modernitenin salon içerisindeki çizgilerini sağlayan en belirgin unsur oturma gruplarıdır. Eğer dar bir salona sahipseniz Porto köşe takımı, alanı değerlendirmede size oldukça güzel fırsatlar sunacaktır. Aynı zamanda modern çizgilere sahip bu köşe takımında sağ ya da sol bölüme entegre edilmiş köşe modülünü kullanabilirsiniz. 2019 Doğtaş oturma grubu modelleri arasında konforu ön planda tutan bu köşe takımının rahatına düşkün müşteriler tarafından daha çok tercih edileceğini de belirtmek isteriz.

2018 Doğtaş Oturma Grubu Modelleri
Doğtaş Porto Köşe Takımı

Koltuk takımlarından bağımsız olarak satın alabileceğiniz berjer modellerinin de birbirinden farklı çeşitleri ile 2019 Doğtaş oturma grubu modelleri arasında yer aldığını söylemek isteriz. Berjerler gerek yüksek ayak yapısı gerek oturma alanının farklı tasarlanması ile mutlaka denenerek alınması gereken mobilya üniteleri arasında yer almaktadır. Oturma rahatlığı, yumuşak ya da sert sırt bölgesi süngerleri, kumaş ve renk seçimi gibi alternatiflerin çok olduğu Doğtaş berjer modelleri ile konforun ve estetiğin bir araya gelmiş halini göreceksiniz. Seçiminiz yaparken kullanacağınız odadaki diğer mobilya aksesuarların renk ve desenlerini de hesaba katmayı unutmayın.

Doğtaş Valery Koltuk Takımı 2019

doğtaş valery koltuk takımı
Doğtaş valery koltuk takımı

Valery koltuk takımı minimal estetiğin en güzel örneklerindendir. Sadeliğin içinde gizlenen konfor ustaca tasarlanmıştır. Geometrik formu ile abartısız bir şıklık yakalanmıştır. Koltuklar kırlent ve minderlerle tamamlanmış, kompakt boyutlardaki berjerler ile bütünlük sağlanmıştır. Koltuk yan kollarındaki yatık görünüm ürüne bambaşka bir form kazandırmaktadır.

Koltuk takımının ikil ve üçlü parçalarında oturma yerlerindeki kapitone dikiş, ürüne estetik bir hava katmıştır. Ayrıca oturma yeri gelişmiş yay teknolojisi ile konforlu hale getirilmiştir. Valery koltuk takımı renkleri ekru ve ceviz renginden oluşmaktadır. Yüksek ayaklı yapısı çağdaş görünümün en basit detayıdır.

Doğtaş Mantini Koltuk Takımı

mantini koltuk takımı
Doğtaş mantini koltuk takımı

Bohem, modern ve klasik dekorasyonlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz çok yönlü bir koltuk takımı olan mantini koltuk takımı, hemen hemen her eve kusursuz bir şıklığı garantilemektedir. Dar alanlara uyum sağladığı gibi, büyük metrekareli alanlara da doğru kombinasyonlarla mükemmel bir uyum sağlamaktadır.

Koltuk takımının zarif yapısı özellikle küçük mekanlarda oldukça şık durmaktadır. Berjer ve koltuk kollarının dış yan kısımlarında ve sırt yastıklarındaki düğmeli ve fitilli kapitone, ürüne tok bir görünümle birlikte estetik bir hava katmıştır.

Mantini koltuk takımı ile soft duvar renkleri kullanarak ortama sakinlik ev huzur esintisi getirerek modern bir dizayn yapabilirsiniz.

Canlı bir dekorasyon içinse renkli aksesuar ve yeşil bitkilerden yararlanabilirsiniz. Bu detay ile bohem tarzı bir dekorasyon ile tarzınızı ortaya çıkarmış olursunuz.

Doğtaş Mobilya Oturma Grupları

Çanakkale Biga ilçesinde Ali Doğan tarafından kurulan Doğan mobilyanın ardından altı erkek kardeş Doğtaş A.Ş.’yi kurmuşlardır. Mobilyada sektörün öncülerinden olmayı başaran Doğtaş, bir çok zevke ve tarza hitap etmeyi başarmıştır.

Doğtaş Mobilya Oturma Grupları

Elegan bir çizgide ürettikleri oturma gruplarında bir çok ihtiyaca çözüm bulmak mümkündür. Koltuk takımlarında son çıkardığı iki ürün olan kullanım rahatlığı sağlayan Madrid koltuk takımı ve klasik çizginin modern tarzla harmanlandığı Alice koltuk takımı evinde hem şıklık hem de rahatlık isteyenlerin beğenisine sunulmaktadır. Köşe takımında ise sade bir tarz yaratan aynı zamanda da maksimum rahatlık için üretilen Luna koltuk takımı, keyif severler için tasarlanmıştır. Ayrıca oturma grubu içerisinde; tv üniteleri, yataklı koltuklar, ikili ve üçlü koltuklar, berjer, puf ve sehpaları da bir çok çeşit ve modelde bulmak mümkün.

 

[galeri]