2020 Dresuar Modelleri

2020 Dresuar Modelleri; Ev dekorasyonu ile ilgili her şeyi bulabileceğiniz dekorasyon blog sayfasında yer alan başlıklardan biri de dekoratif dresuar modelleridir. Bu dekoratif mobilyalar genellikle salon, yatak odası, antre ve hol gibi alanlarda kullanılır. Aynalı olarak takım halinde seçebileceğiniz gibi tek parça kullanıp pano, tablo resim veya saat gibi duvar aksesuarları ile kombinleyebilirsiniz.

Her dönem sıkça tercih edilen bu dekoratif ve kullanışlı mobilyalar evlerin giriş alanında şık bir hava yaratır. İlk girişteki bu seçkin hava için modern vestiyer modelleri ile birlikte kullanabilirsiniz. işte 2020 Dresuar Modelleri detayları…

2020 Dresuar Modelleri

Nasıl Bir Dresuara Modeli Seçilmeli?

Öncelikle dekoratif bir mobilya seçmek istiyor ve bunu nasıl seçmeniz gerektiği konusunda kararsız kalıyorsanız, ilk olarak dikkat etmeniz gereken, evinizin genel havası, stilidir. Bir de yaşam alanının ölçüleri oldukça önem taşır. Eviniz için yenilikler düşünüyorsanız 2020 dekorasyon renklerikonusunda mutlaka bilgi edinmelisiniz. Renkler her şeyi değiştirir. Kutu gibi bir evi geniş bir malikâneye dönüştürür.antre içim 2019 Dresuar Modelleri

Dekoratif aynalı dresuar modelleri de bir evin şıklığını tamamlamak için seçilebilecek en uygun parçalardır. Evin girişi çok önemlidir. Evinizin girişi ferah ve şık dekore edilmiş ise içeri girer girmez sizi içine çeker. Girişiniz dar ise naif, zarif bir aynalı dresuar bu alan için oldukça uygun olacaktır. Ayna mekâna derinlik katacak ve genişlik algısı yaratacaktır.

Salonlar İçin Şık Dresuar Modelleri

Aynalı veya aynasız olarak kullanacağını dresuarlar salonlar için de oldukça şık bir mobilya olabilir. Duvar renkleri ile uyumlu, mobilya tarzına uygun bir dresuar seçimi yapılmalıdır. Üzerine koyacağınız resimler, canlı çiçekler,dekoratif cam objeler, abajur ya da mumlar ile salonunuzda hoş bir ayrıntı oluşacaktır. Geniş bir salonda gösterişli bir seçim uygun olacaktır.salon için 2019 Dresuar Modelleri,

Birçok renk seçeneği olan dresuarlar arasından seçim yaparken ahşap modelleri ve modern metal modelleri de mutlaka değerlendirin. Dresuar seçimi yapılırken konulacak duvarı ihmal etmeyin.2020 duvar kâğıtları kataloğunu mutlaka gözden geçirin. Bu yılın en trend duvar kağıdı desenleri ile oldukça tarz sahibi bir salon yaratabilirsiniz. Taş desenli bir duvarın önüne yerleştirilen bir country dresuar evinizin havasını tamamen değiştirecektir.

Yatak Odaları İçin Dresuar Seçimi

Yatak odaları evimizin en özel yeridir. Ayrı bir özen gösteririz. Hem şıklığı hem konforu bir arada yaşayacağımız mekânlar yaratmaya çalışırız. Yatak odaları için en şık dekoratif mobilya seçeneği olabilecek desuarlarda çok yakışır bu özel mekânlara. Aynalardan vazgeçemeyen hanımların tercihi olacak aynalı dresuar modelleri ile şık bir dokunuş kazanır yatak odalarımız.2019 Dresuar Modelleri yatak oDASLARI İÇİN

Özellikle geniş yatak odalarında berjer veya puf kullanılarak bir oturma, dinlenme alanı yaratmak istiyorsanız bu mobilyalar, bu alanlar için oldukça uygun olacak. Eğer küçük bir yatak odanız varsa geniş konsollar yerine zarif bir aynalı dresuar size ferah bir alan kazandıracaktır.

[haber id=”142″]

En Çok Tercih Edilen Dresuar Renkleri

Bu yıl evlerde sıklıkla kullanılan dekoratif mobilyaların başında gelen aynalı dresuarlarda en çok tercih edilen renklerin başında beyaz ve beş geliyor. Tabi bunu 2020 duvar renkleri de belirliyor. Birkaç sezondur İskandinav stili oldukça gözde bu da daha çok beyaz tonlarını duvarlara taşıyor. Beyaz- ahşap, beyaz-ceviz, beyaz- vizon, beyaz-siyah bir arada kullanılarak tasarlanmış dresuarlar da daha çok ön plana çıkıyor.aynalı 2019 Dresuar Modelleri

Evinizin stiline uygun olarak barok tarzı mobilyalar, modern metalik dresuarlar, goldlar, lameler veya çok uçlarda renklerde tercih edebilirsiniz.

Aynalı Dresuarlar Kullanışlı Bir Mobilya Mı?

Bu mobilyalar genellikle dekoratif amaçlı kullanılsa da hollerde anahtarların konulabileceği büyük bir kâse ile fonksiyonel hale gelir. Yatak odalarında takı kutuları veya makyaj malzemeleri için uygun bir alan yaratırlar. Son yıllarda banyolarda da sıkça kullanılmaya başlanan dresuarlar buralarda da şık ve kullanışlı bir mobilya olduklarını gösteriyorlar.

Ahşap Dresuar Modelleri

Ahşap malzemenin dresuar modelleri için kullanımında, koyu renkli olan ahşaplardan çok daha şık tasarımlar elde edilebiliyor. Sadece genel özelliklerinden ötürü değil, Ayaklık için mobilyalar yerine, demir veya alüminyum malzemelerden yararlanılması mümkündür.

Ahşap Dresuar Modelleri

Dresuar tasarımları arasında özellikle ahşap malzemelere yer veriliyor olması, çok daha sempatik ve doğal görünümün elde edilmesi açısından son derece önemlidir. Bugüne kadar pek çok modelde bu ürünler için kalın, çekmeceli olan türler ilgi görmüş olsa da, günümüzde hem evlerde hem kafelerde ince tasarımlar dikkat çekiyor. Üzerinde bir veya iki bibloya, bir adet oda kokusuna yer verilmesiyle birlikte, hem şık bir dekor oluşması sağlanıyor hem de ortama ayrı bir hava katıyor.

[galeri]