2020 En Şık Saat Dekorasyonu

Saatler, evlerin ve ofislerin vazgeçilmez aksesuarları içerisinde yer alıyor. Hem zamanı öğrenmek hem de duvarlarda hoş bir aksesuar esintisi oluşturmak isteyenler 2020 en şık saat dekorasyonu hakkındaki içeriğimizi sonuna kadar okumalıdır.  Online platformlarda da ürün seçenekleri indirimli fiyatları ile alıcılarını bekliyor. Böylece hem dekoratif hem de ekonomik alışverişler yapılabilir. Hazır olarak gelen saatlerin duvarlara monte edilmesi son derece pratiktir. işte 2020 En Şık Saat Dekorasyonuna dair tüm detaylar

2020 En Şık Saat Dekorasyonu

2020 En Şık Saat Dekorasyonu
2020 En Şık Saat Dekorasyonu

Kişiye Özel İsimli Duvar Saati Modelleri

Son beş yıl içerisinde oldukça popüler olan ve geniş alıcı kitlelerine seslenmeyi başaran duvar saati modelleri kişiye özel olarak üretiliyor. Ev dekorasyonuna kendine özel bir isimle birlikte katkıda bulunmak isteyen herkes bu ürünlere ilgi gösterebilir. Aynı zamanda hediyelik eşya kategorisinde yer alan bu duvar saatleri çeşitli fotoğraflar ile birlikte desteklenmektedir.

Örneğin; evli bir çiftin duvarlarında arzı endam edecek olan saatlerde kendilerine ait bir fotoğraf baskısı da bulunabilir. Kişiye özel duvar saatleri aynı zamanda kalp motifleri ile birlikte çok daha canlı anlatımlara ev sahipliği yapıyor. Evlerin hangi odasında kullanılırsa kullansın dikkat çekici detayları da bünyesinde barındırmaktadır. İsimli, fotoğraflı ve kalpli dekoratif saat modelleri 2020 yılında 2020 En Şık Saat Dekorasyonu olarak karşımıza çıkacak gibi duruyor.

 Manzara Resimli Saat Modelleri

 Manzara Resimli Saat Modelleri
 Manzara Resimli Saat Modelleri

Manzara resimli duvar kağıtlarından sonra saat modelleri için de geri sayım başladı. Şelale, dağ ve okyanus gibi insanın içini açan tabiat manzaralarını merkezinde bulunduran bu duvar saatleri bulunduğu her ortamı dekoratif olarak zenginleştirmeyi başarıyor.

Ofislerde, toplantı salonlarında ve kalabalık müşteri kitlesine hitap eden dükkanlarda da sade ama etkili bir dekorasyon ürünü olarak tercih edilebilir.

 İstanbul Kentinden Kesitler Sunan Saat Seçenekleri

 İstanbul Kentinden Kesitler Sunan Saat Seçenekleri
 İstanbul Kentinden Kesitler Sunan Saat Seçenekleri

2020 En Şık Saat Dekorasyonu modelleri içinde İstanbul aşığı olan kişiler için özel hazırlanmış duvar saati setleri de mevcut. Bu ürünlerde başta Kız Kulesi olmak üzere İstanbul şehriyle özdeşlemiş olan birçok farklı yapıyı görmek mümkün.

Bu saatlerde Boğaz manzarası, Boğaziçi köprüsü ve Sultanahmet Meydanı gibi özel grafik seçenekleri de sunuluyor. İstanbul özlemini saatler aracılığıyla gidermek isteyenler de dekoratif bir alternatif olarak bu saatleri istedikleri her odada kullanabilirler.

 Altın Varaklı Duvar Saatleri

Altın Varaklı Duvar Saatleri
Altın Varaklı Duvar Saatleri

Özellikle şatafat ve lüks ortamlar için sunulan seçeneklerde ilk sırayı altın varaklı duvar saatler alıyor. Dört bir tarafı da özel altın kaplamalı varaklarıyla iddialı bir dekorasyon motifi sunan bu ürünler salonlarda, büyük lobilerde ve müstakil evlerde tercih ediliyor. Daha çok Vintage tarzdan hoşlanan kişiler için desenleri özenle eskitilmiş olan versiyonlar da bulunuyor.

[haber id=”362″]

Genellikle açık renklerde imal edilen bu saatler evlerin tüm mobilyaları ve diğer aksesuarları ile birlikte uyum içerisinde değerlendirilebilir. Beyaz, gri, bej ve krem gibi renkleri kataloglarda mevcut. Fiyat listeleri göz önünde bulundurularak isteyenler plastik isteyenlerse çelikten yapılan saatleri tercih edebilir. Aynı zamanda Roma rakamları ile birlikte gösterilen rakamlar da evlere ve kullanılan ortamlara ayrı bir hava katmaktadır.

 Çatal Kaşık Şeklindeki Mutfak Saatleri

 Çatal Kaşık Şeklindeki Mutfak Saatleri
 Çatal Kaşık Şeklindeki Mutfak Saatleri

2020 en şık saat dekorasyonu tasarımcıları mutfakları da düşünmüş:) Mutfaklar ve yemek odaları için oldukça renkli üretimler hız kesmeden devam ediyor. Bunlara bir yenisini daha eklemiş olan çatal kaşık şeklindeki mutfak saatleri pembe, mor ve kırmızı gibi canlı renkler ile birlikte kadınların dekoratif taleplerine cevap vermeyi başarıyor.

Saatin oval merkezinin dış kesimlerinde biri çatal biri kaşık olmak üzere toplamda on iki adet süs gereci bulunuyor. Aynı zamanda ortasındaki merkezde de yemek yapmakta olan sevimli bir kadın figürü bulunmaktadır.

Ay Yıldızlı Duvar Saatleri
Ay Yıldızlı Duvar Saatleri

Ay Yıldızlı Duvar Saatleri

Son 2020 En Şık Saat Dekorasyonu seçenekleri arasında ay yıldız biçimli duvar saatleri yer alıyor. Bu ürünlerde kullanılan kırmızı ve beyaz renkleri de özgün dekorasyon fikirleri peşinde olanlara tavsiye edilebilir.

Yeni Duvar Saati Modelleri

Ev dekorasyonu ve ofis dekorasyonu konusunda duvarlar için en ideal tercihler saatlerdir. Duvar saatleri, duvar dekorasyonunda hem işlerinizi kolaylaştıracak, hem de binlerce farklı model ile kolay bir şekilde seçebilmenizi sağlayacaktır. Dekorasyon sırasında yeni duvar saati modelleri arasından gönlünüze ve tarzınıza en uygun olanı seçerek başarılı bir görüntü ortaya çıkartabilirsiniz.

Yeni Duvar Saati Modelleri

Yeni duvar saati modelleri arasında dikkat çekici büyük saatler yer alıyor. Farklı geometrik şekiller ile ve çeşitli süslemeler ile hazırlanan bu duvar saatleri evinizde harika bir görüntü ortaya çıkartıyor.

[galeri]