2020 Ferah Salon Dekorasyonu

2020 Ferah Salon Dekorasyonu yeni sezonun göze çarpan dekorasyonları arasıdna yer alıyor. Her yıl yenilenen trendiyle ev dekorasyonunda şık ve zarif tasarımlar meydana geliyor. Renkler ve yeni mobilya modelleri, yeni moda haline geliyor. Herkes evinin mükemmel olmasını ister. Bu nedenle en iyisini tercih edilmektedir. Yılın yeni trendleriyle evinizin sıkıcı havasını ortadan kaldırabilirsiniz.

2020 Ferah Salon Dekorasyonu Denilince

1- Dolaplar Ahşap Ağırlıklı

Doğanın özünü yansıtan ahşap, insanoğlunun her zaman özlemi olmuştur. Görselliği ve yapısıyla insanı kendisine hayran bırakan ahşap, 2020 Ferah Salon Dekorasyonu bünyesinde dolaplarda sanat eserine dönüşüyor. Göz kamaştıran özellikleriyle tercih edilen ahşap ürünler, büyük beğeni topluyor. Bulunduğu yerde samimi bir hava oluşturan ahşap, vazgeçilmezler içerisinde yer alıyor. Sanatçı ustanın elinde hamur gibi yoğrulan ağaç malzeme, mükemmel dolap özelliğine kavuşuyor. 2020 ev dekorasyonunda tercih edilen ahşaplar daha doğal bir görünüme sahip olacak. İnsandaki ağaç sevgisinin dolaplara yansımış hali, bu yılın tasarımlarında kendini gösterecek…

 2- Gri ve Adaçayı Yeşili Mobilyalar Evimizi Süsleyecek

2020 Ferah Salon Dekorasyonu gösteriyor ki canlı yeşil renk mobilyada trend renk olacak. Yeşilin doğal görüntüsü ve insanı rahatlatan havası mobilyalara yansıyacak… Gri ile yeşilin mükemmel tonunu meydana getiren bu mobilya ürünleri, salonlarınız için en önemli seçenek haline gelecek… Bu yeni nesil mobilyalarda tonların uyumu söz konusu… Açık ve koyu renkler birlikte kullanılmaktadır. Yeşilin hakimiyeti bu sene de devam ediyor. Mobilya alırken yeşilin mükemmel tonlarını bir arada bulabilirsiniz. Temel ve arka plan rengi olarak gri daha fazla tercih ediliyor. Birçok tasarımcıya göre gri, yeşile göre 2020 yılının mobilya rengidir.

 3- Mobilyalarda Eğri ve Esnek Tasarımlar Göze Çarpıyor

Sanatsal özelliklere sahip eğrilik, mobilyaların özelliğini teşkil ediyor. Esneyen ve tek gövde özelliğine sahip tasarımlar, 2020 Ferah Salon Dekorasyonu tercihleri arasında… Dekoratif ve esnek görsel özellikleriyle yeni nesil mobilya tasarımı meydana getiriliyor. Asimetrik ve geometrik mobilyalar göze çarpıyor. Sünger ve kaplamalar, eğri tasarım ile uyumlu olacak şekilde tasarlanıyor.

 4- Retro Tarza Devam

Bu yılın klasikleşen diğer bir trendi Retro’dur. Her yıl olduğu gibi bu yılda tercih ediliyor. Nostaljik havası ile mekanlara ayrı bir hava katıyor. Retro tarz dolaplar ve mobilyalara olan ilgi bu yılda devam ediyor.

 5- Döşemeli Özelliğe Sahip Başlıklar

Kadifeye benzeyen ve yumuşak özelliği ile gönülleri okşayan başlıklar, 2020 Ferah Salon Dekorasyonu trendleri arasında yer alıyor. Metal ve ferforje tasarımlar bu yıl yerini döşemeli seçeneklere bırakıyor. Fransız kapitone başlıklar bu kategoride başı çekiyor. Renk çeşidi bulunan bu tarz, estetik görsel özellikleriyle tercih ediliyor.

 6- Bu Yıl Bitkiler Popüler

Evinizin havasını değiştiren ve doğallık katan bitkiler, 2020 Ferah Salon Dekorasyonu vazgeçilmezi haline geldi. 2020 yılında ev içerisinde yetiştirilen her türlü bitki seçenekleri, dekorasyona renk katacak. Göze hoş gelen ve ruhu okşayan yeşilin bin bir tonu, evinizdeki dekora renk katacaktır. Saksıda yetişen ve odanızın görselliğini zenginleştirecek bitkiler, bu yılda odalarımızı süsleyecek…

 7- Kadife Halı Yine Moda

Giysilerdeki modanın halıya yansıması ile birlikte kadife halılar geçen seneden bu yana trend haline geldi. Bu yılda aynı şekilde halıda kadife trendi devam edecek. Parlak ve hoş görüntüsüyle evinizin estetiğini artıracak… Jüt ve keten kumaşlar da halı trendine dahil olacak. Renk ve desen seçenekleriyle halı kategorisinde istediğiniz tasarımları bir arada bulabilirsiniz.

 8-  Bölümlerde Duvarlar Siyah

Yeni yılın duvar rengi sadece siyah değil. Siyah tamamlayıcı renk olarak trend haline geldi. Siyah ile uyumlu renklerin oluşturduğu kombinasyon, bu yılın yeni duvar modası… Duvar desenleri, diğer dekor özellikleriyle birlikte düşünülüyor. 2020 Ferah Salon Dekorasyonu duvarlarında siyahı göreceğiz…

Retro Salon Dekorasyonu

Son dönemlerin tercih edilen dekorasyon önerilerinden biri de retro salon dekorasyonu haline gelmiştir. Retro salon dekorasyonlarında en önemli unsur gerçekten önceki dönemlerden popüler olmuş ve geçmişi yansıtan eşyalardır. Bu tarz retro dekorasyon ürünleri internet üzerinden ya da antikacılardan bulabilirsiniz. Aynı zamanda aile büyüklerinizden de retro eşyaları alarak salonunuzda farklı bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Retro Salon Dekorasyonu

Retro salon dekorasyonlarındaki en önemli bir başka eşya ise mobilyalar olacaktır. Eski tip ya da desende mobilyaların kullanılması retro salon dekorasyonunda son derece önemli bir rol oynar. Yerden yüksek koltuklar, eski tarzda desenler ve kumaşlar ile retro bir salon elde etmek mümkün. Aynı zamanda retro çerçeveli aynalar ya da tablolar da görünümün tamamlayıcısı olacaktır.

[galeri]