2020 Yemek Odası Büfe Modelleri


2020 Yemek Odası Büfe Modelleri; Yemek odalarının vazgeçilmez parçaları olan büfe modelleri, konsolların ve gümüşlüklerin birleştirilmiş hali ile karşımıza çıkan kullanımı oldukça yaygın mobilyalarıdır. Birbirinden bağımsız olarak kullanılan bu parçaları yemek odanızın her yerinde kolaylıkla kullanabilirsiniz. 2020 mobilya modelleri arasından mutlaka tarzınızı yansıtan bir büfe bulabilirsiniz. Evinizin tarzına göre birbirinden şık, klasik ya da modern çizgilere sahip birbirinden güzel yemek odası büfe modellerini bulabilirsiniz.

Yeni evleneceklere ya da yemek odasını değiştirmeyi düşünenler için biz daha çok yarı klasik büfe modellerini öneriyoruz hem mekana kattıkları hava, hem de daha gösterişli ve estetik çizgileriyle bu modelleri hem konsol olarak hem de gümüşlük olarak da kullanabileceksiniz. Her ne kadar günümüzde gümüşlükler gençlerin tarzı olmasa da gümüş ürünleri bulunanlar için kullanılabilir bir alan olabilir.

Günümüz Yemek Odası Büfe Modelleri

Şimdilerde genel olarak vitrinler ve büfeler çok daha modern esintiler taşıyan objelere ev sahipliği yapmaktadır. Hatta çoğu zaman bu alanlarda çok şık fincanlar ve kristal takımlar karşımıza çıkmaktadır. Biraz daha rahatlıktan yana olanlar için de çok gösterişli olmayan mobilyalar kullanılınabilinir. Sonuçta tercih edeceğiniz büfelerde yemek takımlarınızı ve sık kullanmadığınız eşyalarınız ile doldurabilirsiniz.

büfe modelleri

Yemek odası büfe modelleri de kendi aralarında bir çok farklı stilde karşınıza çıkabilir, aynalı büfe modellerinin yanı sıra, oymalı ve üstü camlı vitrinler olarak bir çok farklı stili bulunuyor. Büfe modelleri yemek odalarını tamamlayan en önemli parçalardan biridir, mekanın tarzını ilk bakışta ortaya koyan oldukça dekoratif ve işlevsel mobilya türleri arasındadırlar. Tercihiniz aynalı büfelerden yana olur ise ortama bir derinlik katacağını göz önünde bulundurmalısınız. Tüm dekorasyonlarda ortama derinlik katmak için kullanılan aynaları yemek odanızda da rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Hatta bütün ayna sevmeyenler için parça aynalı büfeler tercih edilebilinir bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kullanışlı Yemek Odası Büfe Modelleri

Geniş çekmecelere sahip olan büfe modelleri sayesinde karışıklıkların ve kalabalığın önüne de geçmiş olacaksınız, gümüşlerinizi, yemek takımlarınızı, özel çatal bıçak setlerinizi düzenli şekilde muhafaza altında tutabilirsiniz. 2020 dekorasyon renkleri arasından seçeceğiniz mobilyanızla uyumlu renkler ile yemek odalarınızda çok farklı atmosferleri yaratmanız mümkündür. Ayrıca büfelerinizde ve vitrinlerinizde kullanacağınız aksesuarlar ile çok daha modern bir etki oluşturabilirsiniz.

büfe modelleri

Son dönemlerde yemek odaları için sıklıkla tercih edilen beyaz mobilyalar 2020 yılı için de ön plana çıkmaktadır. Elbette sizin de tercihinize göre farklı renk seçenekleri yemek odalarında bulunmaktadır. Eğer yeni evleniyor iseniz biraz daha şıklık ve gösterişi bir arada sunan modelleri tercih edebilirsiniz.  Galerimizde sizler için hazırladığımız birbirinden göz alıcı 2020 yemek odası büfe modelleri inceleyebilirsiniz.

Country Büfe

Vitrin modelleri cezbedici ve şık görüntüsü ile farklı tarzları yansıtabileceği gibi klasik görüntüsü ile de salonlarınızda ağır ve modern bir görüntü sağlamaktadır. Ayrıca mutfaklarda da erzak koymak için kullanılan büfeler kullanım rahatlığı yönünden de oldukça tercih edilen ev mobilyalarındandır. Büfeler salonlarda, pahalı ve şık olan yemek takımları, kadehleri sergilemek için kullanılırken kitaplık olarak kullanmak da mümkün.

Country Büfe

Country tarzı genellikle eskiye çağrışım yaparak köy hayatı ya da İngiliz, Fransız gibi ev dekorasyonlarının tarzı olarak kullanılsa da son zamanlarda modern dekorasyonla harmanlanarak kullanılmaya başlanmıştır. Country tarzı büfeler de bu tarzın bir örneği olarak evlerimizde yerini alıyor. İki bölmeli olarak üretilen country tarzı büfelerin üst tarafı cam alt tarafı kapalı bölmedir. Kapaklı kapalı bölmelere evin fazlalık olan eşyalarını koyabileceğiniz gibi, camlı bölmelerinde de istediğiniz eşyalarınızı sergileyebilirsiniz.

 

[galeri]