Stil Sahibi Bien Seramik Modelleri 2019

Daha önce bir çok makalemizde Retro Karo ve Ahşap Görünümlü Bien Seramik Modelleri hakkında konulara değinmiştik. Gün geçtikçe kataloğuna yeni modeller ekleyen şirket Bien Seramik Modelleri 2019 yılında da oldukça ilgi çekmektedir.

Ülkemizde iç piyasada en çok tercih edilen markalardan biri olan Bien seramik fayans modelleri son yıllarda yurt dışına da en çok ihracat yapan firmalardan biri konumundadır. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak birbirinden güzel tasarımlara imza atan markanın en çok tercih edilen modelleri için yazımızı takip ediniz.

Bu yazımızda Bien Seramik Modelleri 2017 yılında çıkardığı ve halen en çok satan modeller arasında olan ve ilgi çeken 4 adet koleksiyonu inceleyeceğiz.

2019 Banyo Fayans Modelleri ve Renkleri

Bien Seramik Fayans ve Karo Modelleri

Açık renkleri sıklıkla kullanan Bien Seramik, saba serisinin asimetrik ve geometrik detaylarını harmanlayarak çok farklı bir trend yakalamış durumda. Çizgisel ve dumansı bir görünümünü olan bu seramik modeli rahatlığı ve dinamizmi bir arada barındırmaktadır. Tüm yaşam alanlarında rahatlıkla kullanılabilen bu seri ortama büyük bir estetik katacağı muhakkak.

Banyo Fayans Modelleri 2018-2019 İncelemesi

Üç boyutlu kabartmalı bir yapıya sahip Alto Serisi, ön plana çıkmak isteyen tasarımcılar için bulunmaz bir hint kumaşı desek abartmış sayılmayız. Özellikle ihtişamlı ve  avangart yaşam tarzını benimseyenler için bu model oldukça ilgi çekici olacaktır. Farklı bakış açılarından çeşitli ışık oyunları ile ortama büyük oranda hareketlilik getirdiği göz önünde bulundurulmalıdır.

Como Kültür Departmanı’nın düzenlediği, A’Design Awards’ın Altın Ödül’üne layık görülen Bien Seramik Fracture Banyo takımı, farklı çizgi ve cam kırığı görüntüsüne sahip, dekonstrüktivist akımın esintilerini hissettiriyor. Çok geniş kullanım alanına sahip olan bu seri, evinizin banyosuna çok yakışacaktır.

Yeni evli çiftlerin fazlasıyla tercih edeceği Wedding Collection serisi, soft ve yumuşak dokusu sayesinde ortama inanılmaz bir huzur ve rahatlık hissi verir. Kremsi tonlar ile bütünleşen ahşap detayları ile doğallığı yaşamak isteyenlerin tercih edebileceği şık bir modeldir.

Eskitilmiş karo desenler ile toprak tonunun kullanıldığı Historico Serisi tarihsel dokularla renklerin başarılı bir şekilde harmanlandığı bir model. Tarihten ilham almak isteyenler ve tarihe ilgi duyanlar tarafından tercih edilebilecek olan bu model, tarihi temalı restoranlarda da rahatlıkla kullanılabilir.

 Bien Seramik Modelleri 2019 yılında öne çıkan detaylar ile varlığını hissettirmekte. Yukarıdaki belirtilen 4 model ile ilgili daha fazla görsel detayı resim galerimizde inceleyebilirsiniz.

[galeri]