Ağaç Dalları İle Süslenmiş 15 Yaratıcı Dekorasyon

Yaşam alanlarına doğadan ilham alarak yapılan dekorasyon çalışmaları her zaman fazlasıyla dikkat çekicidir, özellikle son yıllarda masif mobilyaların ve farklılık yaratan doğal ahşapların popüler hale gelmesi insanoğlunun doğaya olan özlemini açıkça gözler önüne seriyor. Evde doğallık arayanlar ve bu tarz doğayı çağrıştıran neredeyse işlem görmemiş ham parçaları yaşam alanlarına dahil etmesi sonucunda bir çok farklı dekoratif ve yaratıcı fikri beraberinde getiriyor. Bugün yazımızda ağaç dalları ile süslenmiş 15 yaratıcı dekorasyon fikri seçtik sizler için. Ağaç dalları dekorasyonda ne derece farklılık yaratabilir sorusuna cevap niteliğinde bu yaratıcı dekorasyon fikirleri ile sizde yaşam alanlarına daha saf, doğal ve dekoratif bir stil kazandırabilirsiniz.

Kuru Ağaç Dalı Süsleme

Kuru Ağaç Dalı Süsleme
Kuru Ağaç Dalı Süsleme

Evde doğal bir atmosfer yaratmak isteyenler için ilham kaynağı olacağını düşündüğümüz ağaç dalları basit ancak etkileri oldukça büyük diyebiliriz. Seçtiğimiz örneklerde göreceksiniz, doğayı dekorasyona taşımak için evin dekorasyon tarzının hiç bir önemi yok, ister modern ister klasik, hemen her yaşam alanı için rahatlıkla tercih edilebilir ve farklılık yaratabilir. Eğer doğa yürüyüşlerinden hoşlanıyorsanız, bu tarz kuru ağaç dallarını kendiniz temin etmeniz de mümkün. Kuru ağaç dallarını boyamak oldukça basit bir işlem. Ayrıca kendiniz bu uygulamayı yaptığınızda, elde ettiğiniz dekorasyon ürünleri size daha fazla keyif verecektir. Biraz el becerisi ile dilediğiniz boyutlarda kesebilir, küçük vida veya çiviler yardımıyla birleştirebilir, istediğiniz renklerde boyayarak dekorasyonunuza ilave edebilirsiniz.

Bu ürünleri evinizde pek çok alanda kullanabilirsiniz. Dilerseniz çalı görünümlü küçük kuru dalları bir araya getirip arkalarına yerleştireceğiniz aydınlatma ürünleri ile duvar aydınlatması yapabilir, isterseniz de vazo içerisinde bir araya getirerek dekoratif bir ürün elde edebilirsiniz. Ayrıca bu fikri daha da geliştirerek, ailenizin fotoğraflarını çıkartarak bu dallara ipler yardımı ile asabilirsiniz. Her halukarda bulunduğu ortama doğallık ve sıcaklık katacaktır.

Ağaç dallarını dekorasyonda kullanmak ayrıca hiç bir para harcamadan eve doğal bir dekor ekleme imkanı sunar, sadece yaratıcılığınızı ortaya çıkararak evinizde gözle görülür bir değişikliğe imza atabilirsiniz.  Oturma odasında, yatak odasında, mutfakta yada antrede aklınıza gelebilecek her bölümünde doğal ve şık alanlar yaratın, sizler için seçtiğimiz birbirinden güzel Ağaç Dalları İle Süslenmiş 15 Yaratıcı Dekorasyon örnekleri ile baş başa bırakıyoruz.

[galeri]