Akıllı Çözümler : Duvara Monte Yataklar 2019

Mobilya trendlerinde işlevsellik ve duvara monte yataklar; Evinizin dekorasyon tarzına uyum sağlayabilen en önemlisi ahşabın sıcak etkisini yaşam alanlarına yansıtan 2019 duvara monte yataklar !

Yatak odaları yada misafir alanı gibi yaşam alanlarında akıllı çözümler sunan duvara monte yataklar yani diğer bir adı ile katlanır yatak modelleri küçük alanlarda harikalar yaratan bir tasarım. Küçük yaşam alanları için seçilen her tasarımın fonksiyonel ve kullanışlı dahada önemlisi ihtiyaca yönelik özellikleri taşımalıdır.

Küçük alanları dekore etmek oldukça zor ve bir o kadar detaylıdır, hangi ürünü nerede ve neden kullanmanız gerektiğini bilirseniz işiniz büyük ölçüde kolaylaşacaktır. Duvara monteli yataklar bu anlamda küçük alanlar için son derece akılcı ve dekoratif bir seçimdir, tek bir dokunuşla odayı büyütebilir, yine tek bir dokunuşla size özel bir dinlenme alanı oluşturabilirsiniz.

İster küçük bir dairede, ister büyük dairede esnek bir yer yaratmak istiyorsanız ya da mevcut yatak odası ya da misafir alanı gibi bir yaşam alanınızda uyku alanı da sağlamak istiyorsanız;

Mobilya trendlerinde şıklık

2019 mobilya trendleri içinde yer alan duvara monte yatak modelleri, geniş kapsamlı, yerden kazandıran, tam entegre, dünya standartlarında çözümler sunmaktadır.

duvara monte yataklar

Yatak odasını sadece uyuma ve dinlenme alanı olarak görmek yerine, size istediğinizi veren, akıllı çözümler sunabilen mobilya seçeneklerine önem verebilirsiniz. Yani işlevsel özelliklere sahip olan sizi yansıtan bir yer olarak görmek gerekir.

Yatak odası dekorasyonunda bilindiği üzere odanın büyük bir kısmını yataklar ve gardıroplar kaplar, bu tasarımları klasik yapıları ile kabul etmek yerine, daha akılcı çözümler sunan, işlevsel özelliklere sahip, akıllı saklama çözümleri sunan tasarımları tercih etmek ev yaşamını kolaylaştıracak aynı zamanda kullanımı keyif verecektir.

Günümüzde yapılan evlerin metrekarelerinin küçük olduğunu göz önünde bulunduracak olursak, istedikleriniz ve o evde olmasını hayal ettiklerinizi sığdıracak çözümlerin gerekliliğinin farkına varabiliriz.Yatak odasında oyun odası, hobi odası, spor odası vb. zevklerinize de yer açmak için fırsat sağlamaktadır. Odanızın içinde rahat hareket etmeniz, hobilerinize zaman ayırabilmeniz size keyif verecek, özel alan yaratmanızı sağlayacaktır.

Duvara monteli yatak modelleri bir çok farklı özelliğe ve modele sahip olan tasarımlar, farklı renk ve işlevsel özellikleri ile küçük yaşam alanlarında büyük kolaylık sağlıyorlar. Akıllı çözümler sunan mobilyalar arasında duvara monte yataklar tek dokunuşla bir çalışma masasına yada kitaplığa dönüşebilen bir tasarıma sahip. Küçük olan alanı en iyi şekilde değerlendirmenin basit bir yolu diyebiliriz bu tasarımlar için, aynı zamanda kullanışlı.

2019 dekorasyon trendlerinde işlevsellik, minimalizm ve göz alıcılığın oluşturduğu karışımla yaşam alanlarımızda yerden tasarruf sağlamak mümkün. Bu kapsamda bir mobilyanın bir den fazla maksatla kullanılması ve kullanışlı olması desteklenmektedir.

Duvara monte katlanır yataklar

bir çok farklı renk ve model ile karşımıza çıkıyor, bir çok markanın birbirinden şık ve işlevsel özelliklere sahip tasarımı arasından bazılarına yazımızda yer verdik. Evinizin dekorasyon tarzına uyum sağlayabilen en önemlisi ahşabın sıcak etkisini yaşam alanlarına yansıtan tasarımlar. Küçük yatak odaları için akıllı çözümler sunan 2019 duvara monteli yatak modelleri yatak odasının görselliğini bozmayan, estetik açıdan oldukça tatmin edici tasarımlar.

2019 mobilya trendlerinde zevkli, nötr bir renk olan allık pembesi ön plandadır. Sakinleştirici bir etki için gri ile kombinleyebilir ya da çarpıcı bir etki yaratmak için yeşil,  lacivert gibi koyu tonlarla kullanılabiliriz. Minimalist ve yer kazandıran çözümlerde trendi yakalayan tonlamalar kullanmak rahatlığın yanı sıra şıklığı da beraberinde getirecektir.  Her ne kadar yaşamak için küçük ve dar alanlarınız olsa da, iyi bir tasarım istediklerinizi gerçekleştirmek ve rahat etmek için yer olduğunu kanıtlamaktadır.

duvara monte yataklar

Tek ve çift kişilik birbirinden farklı özelliklere ve tasarımlara sahip bir çok farklı tasarımı bir çok online dekorasyon satış sitesinde inceleyebilirsiniz. Tasarım kadar bir diğer önemli nokta ise duvara monte yatakların kullanıldığı alanda yani monte edileceği duvarın sağlamlığıdır. Yeterince sağlam olmayan ve ince duvarlara sahip alanlar için uygun olmayabilir, bu anlamda bir uzmandan detaylı bilgi almalı ve bu yönde karar vermelisiniz.

Mobilya trendlerinde tarz

Uzmanlarca yapılan yönlendirmelerle kompakt yaşamlarınızda işlevsel ve misafirperver ancak bir o kadar da şık ve akıllı bir ev yaratmak için her alanı en iyi şekilde nasıl kullanabileceğinizi tasarlamak gerekir. Ev koşullarımızda yer vereceğimiz teknolojik ve akıllı çözümler ile konforlu, ferah ve dinamik bir atmosfer yakalanabilir.

Eviniz için duvara monteli yatak modelleri almayı düşünüyorsanız bu konuda belli bir tecrübeye sahip, bilinen markaları tercih edebilirsiniz. Bu tarz firmaların tasarımları ve üretim malzemeleri uzun yıllar sorunsuzca kullanabileceğiniz, kaliteli ve en önemlisi kaliteli bir uyku deneyimi sunan ortopedik özelliklere sahiptir.

Duvara monte yataklar, dengeli çerçevesi ve yay yüklü yapısı ile indirirken ve kaldırırken kolaylık sağlar. İnce ve fonksiyonel yapısı, ortopedik ve konforlu donanımlarıylatercih edilmektedir.

Duvara gizlenmiş yatak modelleri arayanlar için aşağıda bir kaç tasarım ve teknik özelliklerine yer veriyoruz. Tasarımlar ve kullanımı hakkında size fikir verecektir.

Duvara Monte Edilen Katlanır Yatak

Son zamanlarda artan ekonomik sıkıntılar, inşaat yükü ve küçülen aile yapısı evlerin boyutunu da küçültmüştür. Bu da daha fazla kullanım alanları yaratmayı amaçlayan firmaları harekete geçirmiştir. Küçük ve dar evlerde kullanım alanı açmak oldukça zordur. Büyük eşyalar, küçük odalar eşya seçimi yaparken daha fonksiyonel tercihler yapmamızı sağlamaktadır.

Duvara Monte Edilen Katlanır Yatak

Katlanır yataklar küçük evlerde alan darlığı nedeni ile kurtarıcı ev eşyaları arasında sayılmaktadır. Duvara monte edilen bu yataklar, ihtiyaç halinde açılıp kullanma özelliği ile studio tarzı dediğimiz 1+0 evlerde ya da 1+1 evlerde oldukça rağbet görmektedir. Ayrıca misafir yatağı için de kullanılan bu yataklar oldukça rahat kullanıma sahiptir. Bu yatakların arkası raf şeklinde olanları, yatak katlandığında size aksesuar ya da kitaplarınızı koymak için de yer sağlamış oluyor.

[galeri]