Alfemo Mobilya İncelemeleri

Alfemo mobilya sektörde uzun yıllardır varlığını koruyarak ev ve ofis için birbirinden farklı tarz, model ve renkte mobilya üretmektedir. Küçük evlerin vazgeçilmez ve ideal mobilyalarından bir tanesi olan köşe koltuk takımları için de farklı pek çok çizgide model üreten Alfemo, bunun yanında farklı oturma grupları ve salon takımları ile de hem aile bireyleri için hem de misafirleriniz için rahat ve şık mobilyalar üretmektedir. Alfemo mobilya oturma alanları ve salonların yanında evin her alanı için ihtiyaçlarınıza uygun mobilyalar üretirken yemek odaları için de oldukça şık tasarımlara sahip takımlar tasarlamaktadır.

Alfemo Yemek Odası Mobilyaları

Yemek odası takımları üreticiler tarafından birbirinden farklı model ve tarzda üretilmektedir.

2020 Alfemo Mobilya İnceleme

Alfemo mobilyanın yeni ürünü olan Villa yemek odası takımı, keten yüzeylerin ceviz ve bronz detaylarla tasarlanması sonucu üretilmiştir. Ayrıca kulplarında geometrik stil kullanılmış ve modern ayna tasarımı ile şık bir görüntü sağlamıştır. Ayrıca sessizlik ve kullanım ömrünün uzunluğu amaç edinerek motion kapaklar üretilmiştir.

2020 Alfemo Mobilya İncelemeler

Temizliğin kolaylaştırılma özelliği bulunması amacı ile leke tutmayan, kolay silinebilen nanoskin özellik kullanılmış ayrıca yüksek ayaklı mobilyalar üretilmiştir. Takım içerisinden istediğiniz ürünleri seçerek yemek odanıza göre kendi takımınızı oluşturabilirsiniz. Takım içerisinde ise Villa konsol, Villa açılır yemek masası, Villa sandalye, Pronto eko sandalye, Villa ayna, Villa orta sehpa bulunmaktadır.

2020 Alfemo Mobilya İncelemeleri

Alfemo mobilyanın sıklıkla tercih edilen yemek odası takımları arasında bulunan Loren yemek odası takımı içerisinde Loren konsol ayna, Loren konsol, Loren sandalye, Loren taba renkli sandalye, 140 cm Loren açılır yemek masası, 160 cm Loren açılır yemek masası, Loren orta sehpa, Loren tekli vitrin, Loren ikili vitrin, Pronto eko sandalye bulunmaktadır.

Alfemo mobilya Loren yemek odası takımını ceviz ve bej tonlarını kullanarak üretmiştir. Ayrıca Loren yemek odası takımı iki farklı renk ve ölçü alternatifi ile alıcılarının beğenisine sunulmaktadır. Sandalyeler de yine iki farklı alternatif olarak deri ya da kumaş seçeneği ile üretilmiştir. Yemek odası takımı içerisinde bulunan yaşam ünitesi minimal ölçü ve alternatif box modülleriyle tasarlanmıştır. Şifonyeri ise pirinç kulplar ile tasarlanmıştır.

2020 Alfemo Mobilya

Alfemo mobilyanın bir diğer yemek odası takımı olan Vegas yemek odası takımı ise bej rengi ağırlıklı olarak üretilmiştir. Takım içerisinde Vegas konsol, Vegas vitrin, Vegas yemek masası, Vegas sandalye, Vegas konsol ayna, Vegas bench, Ring ayna, Vegas orta sehpa, Vegas yan sehpa, Vegas açılır yemek masası ve Pronto eko sandalye bulunmaktadır.

Vegas yemek odası takımı farklı kumaş, ölçü ve detay alternatifleri ile alıcılarının beğenisine sunulmaktadır. Farklı alternatifleri bir araya getiren Vegas yemek odası hem sabit masa hem de açılır ve kapanır masa özellikleri ile yemek odanızın alan darlığı ya da genişliğine hitap etmektedir. Ayrıca takım temizliği kolaylaştıran yerden yüksek ayaklarla üretilmiş ve bu ayaklar tasarımla birleştirilerek bronz metal olarak renklendirilmiştir.

2020 Alfemo Mobilyalar

Alfemo mobilyanın bir diğer yemek odası takımı ise Freya yemek odası takımıdır. Mermer görünüm, yalınlık ve altın detaylar ile sade ve şıklık isteyenlere özel tasarlanmıştır. Takım içerisinde ise Freya sabit yemek masası, Freya konsol, Freya konsol aynası, Freya orta sehpa, Freya plus büyük ayna, Freya plus küçük ayna, Freya sandalye, Freya yan sehpa, Freya dresuar ve pro eko sandalye bulunmaktadır.

Genellikle beyazın ağırlıklı olduğu Freya yemek odası takımı içerisinde altın şeritli üst tablalar ile ve taşlama detaylı altın kulpları ile tasarlanmıştır. Sandalyelerde ise takıma özel çalışılmış kapitone düğme detayları mevcuttur.