Atlas Yatak Odası Halı Modelleri

Ev dekorasyonunda, dekorasyonu tamamlayan ve tarzı ile ruhunuzu yansıtan ürünlerden biri de halı modelleridir. Ürettiği pek çok halı modelleri ile evinize farklı bir bakış açısı getiren Atlas, farklı tarz ve seçenekleri ile ihtiyacınıza yönelik halı modelleri üretmektedir.

2020 Yatak Odası için Halı Çeşit

Atlas halının koleksiyonları ise şu şekildedir:

 • Atlas Halı Koleksiyonu Motto Seri Halı Modelleri
 • Atlas Halı Koleksiyonu Begonvil Seri Halı Modelleri
 • Atlas Halı Koleksiyonu Halikarnas Seri Halı Modelleri
 • Atlas Halı Koleksiyonu Agora Seri Halı Modelleri
 • Atlas Halı Koleksiyonu Armonika Seri Halı Modelleri
 • Atlas Halı Koleksiyonu Zümrüt Seri Halı Modelleri
 • Atlas Halı Koleksiyonu Veranda Seri Halı Modelleri
 • Atlas Halı Koleksiyonu Zen Seri Halı Modelleri
 • Atlas Halı Koleksiyonu Boğaziçi Seri Halı Modelleri
 • Atlas Halı Koleksiyonu Girit Seri Halı Modelleri
 • Atlas Halı Koleksiyonu Sarıyaz Seri Halı Modelleri
 • Atlas Halı Koleksiyonu Hello Kids Seri Halı Modelleri

Atlas markasının çıkardığı koleksiyonlar içerisinden grinin yoğun şekilde kullanıldığı Motto serisi farklı model ve tasarımları ile evinize şıklık getirmektedir. Motto koleksiyonunun içerisinde bulunan tüm seri halılarda pamuk atkı kullanılmıştır. Bu nedenle halıların ölçülerinde %1 ve %5 arasında farklılıklar meydana gelebilmektedir. Motto koleksiyon içerisinde bulunan gri renklerin hakim olduğu TT05C kodlu halı modeli, Motto serisinde bulunan diğer halılar gibi akrilik iplik kullanılarak üretilmiştir. Çökmeli dokuma halıda doğal iplik kullanılmıştır.

2020 Yatak Odası için Halı Çeşitleri

Atlas markasının koleksiyonunda bulunan bir diğer seri de Halikarnas serisidir. Serideki tüm halılarda doğal ve akrilik iplik kullanılarak üretim yapılmıştır. Ayrıca Halikarnas serisinde pamuk atkı kullanıldığı için halıların ölçüsünde %1 ve %5 arasında değişiklik olabilmektedir. Halikarnas serisindeki tüm halılarda özel bir teknik kullanılarak üretim yapılmıştır. Ayrıca el işçiliği ile boyandığı için renklerde ton farklılıkları meydana gelebilmektedir. Halikarnas serisindeki halılar canlı renkleri ve farklı tasarımları ile dikkat çekmektedir. Seride on yedi halı seçeneği bulunmaktadır. Renk ve desenlerindeki farklılıklar evinizde şık ve zengin bir görünüm sunar.

2020 Yatak Odası için Halı Modeli

Atlas markasının koleksiyonunda bulunan Zen serisi klasik deseni ve zengin renkleri ile şık bir tasarım olarak göze çarpmaktadır. Seride bulunan tüm halılarda polyester iplik kullanılmıştır. Ayrıca tüm halılarda yine pamuk atkı kullanıldığı için ölçülerde %1 ve %5 arasında farklılıklar bulunabilmektedir. Toz tutmama özelliğine sahip olan serideki halılar saçaklı olarak üretilmiştir. Çökmeli dokuma özelliğine sahip seride toplamda on altı halı bulunmaktadır. Modern ve klasik çizgilerde bulabileceğiniz halıların farklı renkleri de bulunmaktadır.

2020 Yatak Odası için Halı Modelleri

Hem modern hem de klasik çizgilerden esinlenilerek üretilen başka bir seri de Agora serisidir. Seride farklı desen ve renklerde toplamda on halı bulunmaktadır. Serideki tüm halılar akrilik iplik ve polyester iplik kullanılarak üretilmiştir. Diğer serilerde olduğu gibi bu seride de pamuk atkı kullanılmıştır. Pamuk atkı nedeni ile de halıların ölçülerinde %1 ve %5 arasında değişiklikler olabilmektedir.

Yatak Odasına Halı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

2020 Yatak Odası için Halı

Yatak odası için halı seçerken duvar dekorasyonu, perde, yatak odası mobilyaları, aksesuarlar gibi her detayla halının uyumlu olması gerekmektedir. Hem tarz ve hem de renk olarak yatak odasının bütünleyicisi olmalıdır. Ayrıca toz tutmayan kolay silinebilir özellikteki halılar hem kullanım olarak hem de temizleme yönünden kolaylık sağlamaktadır. Doğal ve sade renkteki halılar hem yatak odasını ferah göstermekte hem de tüm tarzlara uyabilme özelliğine sahip olabilmektedir. Ayrıca büyük halılar mobilyaların altında kaldığı için halının modelini tam yansıtamamaktadır. Mobilyalardan arta kalan boşluklar ölçüsünde halı seçimi yapmak daha doğru bir yol olacaktır.

[haber id=”23750″]