Avize Modelleri

Aydınlatma Ürünleri - Avize modelleri | Led'li Avizeler | Sarkıt Avize Modelleri | Saray Avize I Masa Lambası I Armatür I Aplikler I Lambader

Günümüzde birbirinden özel ve farklı tasarıma sahip, avize modelleribulunur. Her zevke ve tarza hitap eden modeller mevcuttur. Her bir markanın, modern ve klasik çizgilere sahip farklı avize koleksiyonları bulunur. Böylece herkes zevkine göre tercih yapabilir. Tabii ki geniş bir yelpazeye sahip olan avizeler, karar vermenizi de zorlaştırabilir. Ama karar vermenize yardımcı olması açısından, evinizin dekorunu ön plana alabilirsiniz. Örneğin; evinizin genel ambiyansı, klasik ya da modern mi?

Özellikle bunu dikkate almanızı öneririz. Böylece eşyalar ve aksesuarlar ile genel uyumu yakalayabilir ve hoş dekor oluşturabilirsiniz. Avize çeşitleri; modern çağın led avizeleri, su damlası avizeleri, cam avizeler, ahşap avizeler, tekli avizeler, Koçtaş avize modelleri, İkea avize modelleri ve spor avizeler olmak üzere çoklu seçeneğe sahiptir. Evinizin tarzına ve zevkinize göre ilgili modellerden tercih yapabilirsiniz.

Led Avize Modelleri

Modern çağın, günümüzün özellikle öne çıkan avizeleri led avize modelleridir. Yeni yapılan mimari düzende genellikle, normal led düzen karşımıza çıkar. Evinizde bu tarz bir düzen varsa, led avize modelleriile genel ambiyansı tamamlayabilirsiniz. Birbirinden özel led avizeler vardır. Boy ve ebatları modellerine göre değişir. Ledli avize modelleri; 8’li, 3 led, 5’li led, beşli dalgalı led lamba, ledli modern avizeler, dümen led avize modelleri, ledli kristal avize modelleri, tasarım led sarkıt modeli, 12’li saçaklı ledli avize, mekik led avize modelleri, kristal led sarkıt, derili led avize modelleri, ledli kumandalı avize modelleri, Alpi galaksi 3’lü power led avize modelleri, orjitek avize ve sarkıt modeli gibi daha sayısız farklı modele sahiptir.

2020 En Güzel Avizeler

Markaların avize koleksiyonlarına göre, model ve ihtişamlı ayrıcalıklı özellikleri farklılık gösterir. Evinizin dekoruna ve ihtişamına göre tercih edebilirsiniz.

[haber id=”21678″]

Su Damlası Avize Modelleri

İhtişamı ve gösterişi seven herkesin ilgisini çekecek, su damlası avize modelleriile sizlerde evinize farklılık katabilirsiniz. Su damlası şekli ile berrak ve kristal ışıltının birleştiği hoş tasarım avizeler özellikle şık görseli sevenlerin dikkatini çekecektir. Evinizin çizgisi özellikle klasik ise tercih edebilirsiniz. Salonunuza farklı bir ambiyans katacağından emin olabilirsiniz. Kristal, beyaz ya da sarı renge sahip modelleri bulunur. Ayrıca su damlasının mavi rengi olan avize modelleri de vardır.

En Güzel Avizeler 2020

Zevkinize ve tabii ki ekonomik durumunuza göre en uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Sarkıt şeklinde, büyük ya da küçük şekillerde farklı ebat ve boyutlardaki modellerine ulaşabilirsiniz. Piyasada birden farklı markanın, farklı avize koleksiyonu bulunduğu için, sayısız su damlası modeline sahip avize tasarımları mevcuttur. Avize modelleriile alakalı görselleri inceleyebilir ve evinize hangisi daha uygunsa onu seçebilirsiniz.

[haber id=”21783″]

 Cam Avize Modelleri

Evinizin tarzına göre, cam avize modelleriile evinizi aydınlatabilirsiniz. Farklı şekil ve boyutlarda cam avizeler bulunur. Her markanın kendine özgü farklı tasarımı mevcut. Sarkıt şeklinde, üçgen, 10’lu cam üçgen, opal cam avize, Uygur 3’lü cam, cam kol avize modelleri, kadeh şekilli cam avize modelleri, cam çubuk avize modelleri, bardak şekilli cam avizeler, özel tasarım cam avize modelleri, modern ampul şeklinde cam avize modelleri, köpük balon cam avize modelleri, 8’li cam kol avize modelleri gibi birbirinden farklı tasarıma ve özelliğe sahip, piyasada cam avizeler bulunur. Zevkinize ve evinizin klasik ya da modern tarzına göre seçim yapabilirsiniz. Tabii ki ekonomik bütçenize göre en uygun ve şık avizelere yönelebilirsiniz.

[haber id=”21634″]

Ahşap Avize Modelleri

Birçok ortama uyum sağlayabilen, özel tasarım ahşap avize modelleribulunur. Ahşap avizeler ile modern ya da klasik ev ortamlarınıza, hoş bir dokunuş katabileceğini söyleyebiliriz.

En Güzel Avizeler

Piyasada her markanın; Altıgen 7 lambalı ahşap avize modeli, ahşap sarkıt avize modelleri, petek altıgen ahşap avizeler, başiskelesi şeklinde ahşap avizeler, halatlı ahşap avizeler, çelik halatlı avizeler, 6’lı dümen temalı ahşap avizeler, çapa ahşap avize modeli, üçgen ahşap avizeler, otantik ahşap avizeler, altılı ahşap avize modeli gibi farklı tasarımlara sahip modelleri bulunur. Ev ortamınıza ya da iş yerinize vb. herhangi bir ortama uyumlu tercihinizi ahşap avize olarak belirleyebilirsiniz.

[haber id=”21680″]

Tekli Avize Modelleri

Tekli avize modelleri, sarkıt şeklinde ya da benzeri farklı şekillere sahiptir. Tekli olmasındaki özelliği, tek aydınlatmaya sahip olmasıdır. Şekil olarak farklı tasarımları bulunur. Tekli avizeler; ahşap, cam ya da led gibi farklı özelliklere sahip olabilir. Farklı şekilleri ile tekli avizeleri modern ev ortamında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Genelde salonlar için tercih etmeyebilirsiniz. Ama mutfak ya da yatak odalarında tercih edilebilir.

2020 En Güzel Avize

Aristo tekli, tekli avize beyaz, altıgen ahşap tekli avize, tekli lazer kesim avizeler, gold led 20’li tekli sarkıt avize, boncuk halat tekli avizeler, kafes model tekli avize modelleri, dantel tekli eskitme avize modeli gibi farklı tasarımları mevcuttur. Çeşitli özellikleri ve ayrıntılarıyla sizlerde evinize farklı bir görsellik katabilirsiniz.

[haber id=”21782″]

Koçtaş Avize Modelleri

Koçtaş ev dekoru için birbirinden özel parçaları müşterine sunar. Ev dekoru için, akla gelebilen her şeye Koçtaş mağazalarından ulaşabilirsiniz. Ayrıca ekonomik bütçeye sahip kişilere hitap etmesi de tercih edilmesindeki önemli bir sebeptir. Her bütçeye hitap eden özelliklere sahip eşyaları bulunur. Lüks ya da sade çizgilere sahip eşyalara Koçtaş mağazalarından ulaşabilirsiniz. Avize seçiminizi de Koçtaş avize modelleridoğrultusunda tercih edebilirsiniz.

Demonte olarak alacağınız avizeleri, şeması ile evinizde kolayca hazır hale getirebilirsiniz. Tabii ki dilerseniz Koçtaş mağazalarından, kurulum içinde ücret karşılığı yardım alabilirsiniz. Modern ve klasik çizgileri ile; led avize modelleri, ahşap avizeler, kristal avizeler, sarkıt avize modelleri, cam avizeler, taşlı avize modelleri, şapkalı avize modelleri gibi sayısız modele Koçtaş mağazalarından ulaşabilirsiniz. Dilerseniz internet sitesi üzerinden de avize modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

[haber id=”21681″]

İkea Avize Modelleri

İkea mağazaları, uygun fiyat seçenekleri ile ev dekorunda müşterilerine hoş seçenekler sunar. Evini yeni dekora etmek isteyenler ya da değişiklik yapmak isteyen herkese, uygun seçenekler ile hizmet sunar. İstediğiniz her türlü ev eşyasına İKEA mağazalarından ulaşabilirsiniz. Tabii eşyaları demonte olarak temin edebilirsiniz. Ama kolay kurulum şemaları ile evinizde pratik bir şekilde kurulum yapabilirsiniz.

En Güzel Avize 2020

İKEA avize modelleri ile de zevkinize göre; modern ya da klasik bir avizeye uygun bütçeyle sahip olabilirsiniz. Salonlarınız için, şık ve gösterişli avize modelleri bulunur. Gold renginde kristal avize modelleri, beyaz kristal avize modelleri, cam avizeler, sarkıt avize modelleri, ahşap avize modelleri gibi farklı tasarımları sizlere sunar.

[haber id=”21679″]

Spor Avize Modelleri

Evinizin genel görselinde spor çizgiler hakimse, salonunuza en uygun avizeler spor avize modelleri olacaktır. Modern ve spor çizgilere hakim bir avize ile evinizi aydınlatabilirsiniz. Spor tarzındaki avizeler, ihtişamdan uzak, ışıltı avizeler yerine farklı tasarımlara sahip olabilir.

Sade çizgilere sahip aydınlatmalar diyebiliriz. Tabii ki özel ve farklı tasarımlara sahip modelleri de mevcuttur. Sarkıt modelleri, cam avizeler, ahşap avizeler, spor şık avize modelleri gibi spor ve şık avizeler farkı tasarım ve renkleri ile evinize hoş bir dokunuş katar.

[haber id=”21784″]