Aynalı Vestiyer Modelleri

Yeni sezon modellerinde tavanın yüksek olduğu evlar için krem rengi ve beyaza yakın tonlardaki vestiyerlerde özel olarak siparişlerinizi özel olarak verebilirsiniz. Mağaza bünyesinde belirlenen tek kapaklı, dikey veya yatay çekmecelerde ayakkabılığın kullanımı için özel olarak hizmet verilmektedir.

2020 Aynalı Vestiyer Çeşitleri

Her bir müşterinin özellikle kapak boyutlarına, çekmece detaylarına mobilyanın kullanım kalitesi önem teşkil ettiği için dikkat etmesi gereklidir.

Aynalı Vestiyer Tasarımları

Aynalı vestiyerlerin her bir modelinde sadece yüzeyde herhangi bir işaret veya şerit bulunmayan çeşitleri için değil, özel sembollerden ve ahşaptan da yararlanılması mümkün oluyor.

Aynalı vestiyerler için yeni tasarımları sipariş ederken özellikle de yeni sezonda kampanyalı satış fiyatlarını mağazalara uygun bir şekilde belirleyebilir, her bir tasarımla siparişinizi özel indirimlerle birlikte verebilirsiniz.

2020 Aynalı Vestiyer Modeli

Aynalı Sürgülü Vestiyer

Tekzen ve İkea gibi pek çok farklı markanın üretimini gerçekleştirdiği yeni sezon ürünlerinde özel olarak indirimler eşliğinde siparişlerinizi verebilirsiniz. Aynalı sürgülü vestiyer için yeni sezon modellerinde kapak üzerlerinde ayna bulunan kısmın tek parça olarak oluşturulması da mümkün oluyor.

Ayrıca bir büyük kapak, iki sürgülü kapak veya her bir ufak bölme için ayrı ayrı küçük kapaklardaki aynalı kısımlarda vestiyer tasarımları değişiyor.

2020 Aynalı Vestiyer Modelleri

Aynalı sürgülü modellerin her birinde gösterişli bir takım oluşması için, antre boyunca uzanan vestiyeri özel olarak değerlendirebilirsiniz. Ayakkabılık bölümüne dikey bir halde erişilebileceği gibi, yatay bir tasarımın aynalı vestiyerde şık bir şekilde değerlendirilmesi sağlanıyor.

Aynalı Vestiyer Çeşitleri

Aynalı vestiyerlerde direkt olarak vestiyerin boyunu ve aynanın genişliği, tasarımın şıklığını etkileyen en önemli faktörler haline geliyor. Siparişlerinizi verirken özel indirimleri, mağazalara gitmeden de öğrenme olanağına sahip oluyorsunuz.

Bu alanda çok sayıda müşterinin siyah ve krem rengi modellerin yanı sıra, kahverengi ve beyaz renklerinin bulunduğu modeller de ilgi görüyor. Tasarımlarda komodin bulunup bulunmadığı, fotoğraflarıyla birlikte her noktada boyut bilgileriyle birlikte öğrenilebilecek yapıya sahip oluyor.

2020 Aynalı Vestiyer Tasarımı

Mavi ve beyaz renkleri özellikle kapaklarda ve aynanın çerçevesinde çok parlak ve etkileyici bir görünüme sahip olmaktadır. Aynalı modellerde sadece bir kapak için değil, sürgülü modellerin her birinde özel olarak siparişlerin onlarca farklı seçenekle birlikte verilebilir olması sağlanıyor. Her bir ürün türünde yan bölümlerin özellikle antrede bir duvarla eşit boyutlarda olması halinde, antreyle uyumlu hale gelmektedir.

Kapaklı Vestiyer Modelleri

Kapaklı vestiyerlerin de aralarında bulunduğu yüzlerce model için siparişlerinizi verirken özellikle kapaklarının sürgülü veya menteşeli olarak belirlendiği modeller dikkat çekiyor. Her biri için siparişlerin verilmesi esnasında en çok dikkat edilmesi gereken durumların başında, uzunluğu ve antrenin genişliğine uygunluğu gelmektedir.

Bundan ötürü herhangi bir uyum bulunmayan modeller yerine, aynalı vestiyer çeşitlerini sipariş ederken fotoğraflarını ve boyutlarını incelemeniz gerekmektedir.

Yeni sezon tasarımlarında sadece dikey kapak bünyesinde değil, çekmecelerin üst ve alt kısmında, vestiyerin orta bölümünde yer alan geniş ve uzun bir aynanın olması da önem teşkil ediyor. Ancak bu sayede tasarımın şık bir şekilde antrenin yapısını etkilemesi, ortamın çok daha özel ve gösterişli bir hale gelmesi mümkün olacaktır.

2020 Aynalı Vestiyer

Siyah ve lacivert renklerinin aynı vestiyerde kullanıldığında çok nadir bir şekilde rastlanıyor olması nedeniyle, popüler olan türleri veya değişik seçenekleri sipariş için belirleyebilirsiniz. Her biri için fiyatlar doğrudan kullanılan malzemeye ve hangi marka tarafından üretildiklerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

[haber id=”22663″]