Banyo Modelleri 2019

Evlerde Temizliğin Ve Şıklığın Gösterim Alanı Banyolar; Yaşadığımız yerlerde en dikkat çeken ve hiç şüphesiz temizlik sembolü olan iki alan bulunmaktadır. Bunlardan biri mutfaklar diğeri ise banyolardır.  Son zamanlarda banyolarda da kendi tarzını yansıtmak isteyen pek çok kişi küçük dokunuşlardan ziyade banyonun da kendi özel zevklerini yansıtmasını istemektedir. 2019 yılı banyo trendleri yakından incelendiği zaman kişiye özel tasarımlar dikkat çekmektedir. Kişiselleştirilmiş pek çok ürün artık banyolarda yerini almaya başladılar. Banyo modelleri 2019 detayları…

Banyo Tasarımlarında Duvar Kâğıdı Modası

2019 yılında banyoların eşsiz tasarımlarında su geçirmeyen duvar kâğıdı sıklıkla kullanılan ürünlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu duvar kâğıtları özel dokuları sayesinde su buharı, küf vb gibi hiçbir şeyden etkilenmemektedir. Ayrıca temizliğinin de kolay olması nedeni ile banyoların yeni gözdesi olacak bir seçim olacağa benzemektedir.banyo duvar kağıdı 2019

Nemli bir bez yardımı ile kolaylıkla silinen bu harika kâğıtların sayesinde banyonuzda modern ve farklı rüzgârlar estirebileceksiniz.

[haber id=”9200″]

Banyomuz İçin Fayans Seçimi

Banyonuzda hayal ettiğiniz kusursuz güzelliği yakalamak isterseniz her şey tam bir uyum içerisinde olmalıdır. Banyonuz için fayans uygulaması tercih edecekseniz farklı fayans modelleri kullanabilirsiniz. Artık banyolarda tek renk sıkıcı fayanslar yerine desenli ve gösterişli fayanslar da kullanabilirsiniz. Hilton banyo yapacak iseniz altın rengi farklı desenli fayanslar ile vurucu etkiler yaratabilirsiniz.banyo fayans

Banyolarınızda hayat olsun isterseniz 2019 banyo fayans modelleri arasından mutlaka zevkinize uygun bir model bulabilirsiniz. Tasarımlarınızda dilerseniz bu yılın son trendlerini ıslak zeminlerinizde kullanabilirsiniz dilerseniz de hayallerinizin banyosunu yaratabilirsiniz. 2019 yılında ıslak zeminlerde parlak zemin kaplamaları oldukça ilgi görmektedir. Özellikle mermer desenli, pembenin açık tonları, siyah, su yeşili, maviler ve sembolik fayanslar oldukça ilgi görmektedir.

Tüm bu tasarımları yapmanız için büyük bütçeleriniz yok ise son zamanlarda popüler olan fayans boyası ile de banyo tasarımlarınıza farklı bir soluk getirebilirsiniz. Bu boyalar ile fayanslarınızı komple yenilemek yerine şık dokunuşlar ile banyonuzu bambaşka bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Geniş Banyolarda Küvet Modası

Banyonuz geniş bir alana sahip ise küvet modasına kesinlikle uymalısınız. Eskiye dönüşün her alanda yaşanması elbette banyo tasarımlarını da etkilemiş bulunmaktadır. Özellikle metal küvetlerin kullanıldığı tasarımlar 2019 yılında kullanılmaya başladı.

Tasarımcılar banyonun bir köşesinde küvet konumlandırılmaktan artık vazgeçerek onları özgür bırakmayı başardılar. Artık küvetler banyonun merkezi olarak tasarımlarda yerini alıyor. Geniş bir banyoya girdiğinizde dikkatinizi parıl parıl parlayan bir küvet çekmektedir.banyo küvet

Dar alanı olan bir banyonuz var ise elbette duşakabinleri kullanmayı tercih ederek ferah bir alan yaratmalısınız. Duşakabinler de banyo tasarımlarında oldukça sık kullanılmaktadır. Modern hayatta herkesin kocaman bir banyosu olmadığı için duşakabinler kurtarıcı bir tasarım ürünü olarak kullanılmaktadır.

Banyo Modelleri 2019 Yılında Daha Şık

Banyonuz ile alakalı küvet, fayans vs tasarımların tamamlanmasından sonra artık küçük dokunuşlar ile şıklık yaratmaya sıra geldir. Banyonuzda kullanacağınız aynalar aksesuarlar bir uyum içerisinde dekore edilerek hayranlık uyandıracak bir alan tasarlamış olacaksınız.

[haber id=”12845″]

2019 yılında aynalarda duvara sabitlenmiş kocaman aynalar yerine parçalı aynalar veya tavandan sarkıtılmış aynalar kullanılmaktadır. Süslü ve gösterişli aplikler, ahşabın ön planda olduğu aksesuarlar kullanabilirsiniz. Son dönemlerde yine oldukça popüler olan bir banyo aksesuarı ise canlı çiçekler… İsterseniz vazolarda isterseniz de küçük saksılı çiçekleri kullanabilirsiniz.banyo dekoru

Banyonuzda şaşa gösteriş ve zenginlik olsun isterseniz de varaklı aynalar ve aynı rengi tamamlayan objeler ile bu atmosferi yakalayabilirsiniz.

2019 yılında banyolarda paspas vs kullanma dönemi de artık son buldu. Parlak zeminlerin banyolarda kullanılması ile tertemiz zeminleri göstermek isteyen pek çok kişi artık banyo paspas takımlarından vazgeçtiler. Modernliğin evlerimizin her alanında ön planda olası ile banyolarımızda da modern esintiler kendisini 2019 yılında da göstermeye devam etmektedir.

[galeri]