Banyolara Renk Katan 2019 Duş Perdeleri

Banyo Perdeleri Nasıl Olmalı?

Banyolarımızda yer alan duş kısmını genelde banyodan ayırmak isteriz. Bu nedenle de duş perdelerini tercih ederiz. Duş perdeleri hem renkli tasarımları ile banyomuza renk ve canlılık katar, hem de duş aldığımız kısmı saklamamıza yardımcı olur. Peki Duş Perdesi seçimi nasıl olmalı? Duş perdesi alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Duş Perdesi

Banyonuza cıvıl cıvıl renkleri, birbirinden güzel desenleri ile daha enerjik bir hava kazandırmak için dekoratif duş perdelerini deneyebilirsiniz. Günümüz banyo dekorasyonlarında duşakabin kullanımı ağırlıkta olsa’da, banyoda küvet kullanmayı sevenler için 2019 duş perdeleri hem dekorasyonu tamamlayan şık bir unsur, hemde banyo gereçlerinin ve kişisel aksesuarların su ile temasını engelleyen dekoratif bir araç. Banyonuza renk ve hareket katacak birbirinden güzel 2019 duş perdesi modelleri yazımızın devamında size ilham vermeyi bekliyor..

banyo duş perdeleri
banyo duş perdeleri

Banyo duş perdeleri yüzlerce farklı renk ve desen seçeneğine sahip oldukları için her tarz banyo dekorasyonu için ideal tasarımlardır. Banyonuzun tarzı ne olursa olsun dekorasyona uygun bir banyo perdesini rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu dekoratif tasarımlar hem fiyat olarak çok uygun, hemde uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanıma uygun olarak tasarlanıyor. Banyo perdeleri genel olarak bakıldığında su geçirmeyen polyester malzemeden üretiliyorlar. Uzun yıllar yırtılma, renk solması gibi sorunları yaşamayacağınız banyo duş perdeleri şeffaf ve baskılı yüzlerce farklı modele sahip.

desenli duş perdesi modelleri
desenli duş perdesi modelleri

Duş perdesi modelleri uzun süreli kullanıma uygun ancak zamanla küflenme sorunu yaşanabiliyor, su ile sürekli temas halinde oldukları için bir süre sonra perde üzerinde belli noktalarda küflere rastlanabiliyor. Bu durumda sağlık açısından hemen duş perdesi yenilenmelidir. Banyo perdeleri belli aralıklar ile çamaşır makinesinde yıkanmalıdır, bu anlamda satın alırken yıkanabilir özelliğe sahip duş perdesi modelleri tercih etmek yararınıza olacaktır. Ayrıca kolay monte edilebilir olmaları nedeniyle, birden fazla duş perdesi alabilir ve değiştirerek kullanabilirsiniz.

Duş perdeleri ile banyo dekorasyonunda farklılıklar yaratabilirsiniz, özellikle 3D baskılı banyo duş perdeleri ile dikkat çekici bir görsele sahip olabilirsiniz. Aralarında eğlenceli, romantik, modern ve klasik stile sahip onlarca duş perdesi içinden banyonuza ve zevkinize hitap eden bir model seçerek bu alanı daha keyifli ve şık bir hale getirebilirsiniz.

kuş desenli duş perdesi
kuş desenli duş perdesi

Özellikle çocukların ilgisini çeken çizgi film kahramanlarının 3 boyutlu baskılarını içeren dekoratif duş perdeleri çocukların banyo saatlerini daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirmesinde önemli bir rol oynuyor. Çocuklara banyo yapmayı sevdirmek  aynı zamanda banyoda eğlenmelerini sağlayacak 3 boyutlu banyo duş perdeleri tercih edilebilir.

Tarzınıza Uygun Banyo Stili Hangisi?

Galerimizde seçtiğimiz birbirinden güzel, cıvıl cıvıl 2019 banyo duş perdeleri ile sizde banyonuza farklılık katabilir, daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

[galeri]