Banyonuzu Turuncu İle Canlandırın

Cesur renkleri hepimiz severiz ancak söz konusu ev dekorasyonu olunca bu canlı ve iddalı renkleri kullanmakta çoğu zaman tereddüt ederiz. Biraz nostalji yapıp retro dekorasyonlara geri dönelim ve mekana enerji , sıcak bir hava katan renkleri inceleyelim ve karşımızda turuncu ! Bu renk tonu kullanıldığı mekana hem dinamik bir tarz hemde sıcak bir etki yaratır.

Turuncu Banyo Dekorasyonu

Turuncu için güçlü, dinamik, sıcak ve neşeli ifadelerini rahatça kullanabiliriz, eğer dekorasyonda turuncu kullanımı ile aklınızda soru işaretleri varsa yazımızın devamında sizler için seçtiğimiz turuncu banyo dekorasyon örneklerini mutlaka incelemenizi öneririz. Neden banyoda turuncu kullanmalıyım diyebilirsiniz, bunun bir kaç farklı crvabı var aslında. Öncelikle banyolar cesur renklerin kullanımı için son derece uygun alanlardır, evinizin diğer alanlarında bu tonları denemeye cesaretiniz yoksa banyonuzda fikir sahibi olabilirsiniz.

Turuncu banyo dekorasyonu alışılmışın dışında olabilir fakat kesinlikle denemeye değer. Özellikle banyoların soğuk ve sıradan tarzını bir anda güçlü ve sıcak bir hale getirmek için turuncu kullanılabilir. Aklınıza komple turuncu bir banyo gelmesin hemen, bu tonu banyoda belli bölgelerde kullanarak’da banyonuza enerji katabilirsiniz. Banyo aksesuarları, tekstil ürünleri yada banyo fayanslarında turuncu ve tonları kullanarak riske girmeden bu cesur rengi dekorasyona dahil edebilmeniz mümkün olabilir.

Küçük Banyoları Büyük Göstermenin Yolları

Turuncu ile uyumlu renkler

Turuncu aynı zamanda bir çok renk tonu ile uyumludur, en risksiz şekilde beyaz ile kullanabilirsiniz, mat yada parlak yüzeylerde turuncu asla etkisini kaybetmeyen bir renk. Ahşap tonları ile uyumlu olduğu gibi şeffaf detaylar ile çok şık bir stil yaratabilir. Tabi her renk tonunda olduğu gibi turuncunun bir çok farklı tonu var, kayısı, şeftali tonları gibi. Daha koyu tonları ise beklenen enerjiyi vermeyebilir, bunun için seçeceğiniz turuncu tonundan emin olmalısınız.

Banyo Duvar Kağıdı ve Öne Çıkan Modeller 2019

Turuncu rengi banyoda hangi alanda kullanmalıyım?

Turuncu rengi banyonun hangi alanında kullanacağınız konusunda kararsız iseniz önceliğiniz duvar fayansları veya duvar boyası olmalıdır. Böylece beyaz banyo dolapları ile kombin yapabilir ve turuncu beyazın sıcak uyumunu yakalayabilirsiniz. Ancak bu rengi kullanırken çok fazla abartmamak ve tüm duvar yerine yarım duvar kullanmak daha sağlıklı olabilir.

Her Zevke Uygun Koçtaş Banyo Dolapları 2019

Motive eden ve sakinleştirici etkiye sahip turuncu banyonun enerjisini yükseltmek için doğru bir renk tonu olabilir, banyonun tarzına bir kaç farklı tonu bir arada kullanılabilir.

[haber id=”3156″]

Galerimizde size ilham vereceğini düşündüğümüz birbirinden güzel ve dinamik turuncu banyo dekorasyon örnekleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

[galeri]