Battaniye ve Şallar ile Salona Şık Stiller Ekleyin

Salonunuza renk ve hareket katmak için büyük değişiklikler yapmanıza gerek yok, elinizdeki battaniye ve şalları kullanarak salona yeni bir stil ekleyebilirsiniz. Rengarenk şallar, sıcacık yün battaniyeler salonda koltuklarınıza sıcak ve şık bir stil kazandırabilir, yapmanız gereken sadece onları dekorasyona dahil etmek. Özellikle battaniyeler soğuk kış günlerinde salona sıcacık bir tarz katmak için harika bir fikir, farklı renk ve desenlere sahip zarif şallar ise hem koltuk hemde kanepelerinize şık bir stil kazandırabilir.

Kahverengi Koltuk Takımı Dekorasyonu ve Kombinasyonları

Elinizdeki battaniyeleri yada şalları dolabınızda tutmak yerine dekorasyona dahil ederek hem tarzınızı yansıtabilir hemde evinizin görselini zenginleştirebilirsiniz. Bu küçük dokunuşlar ile salonda büyük farklar yaratabilirsiniz, aynı zamanda mekanda daha sıcak bir tarz elde edebilirsiniz.

Battaniye ve şallar hem soğuk günlerde sizi ısıtacak hemde dekorasyona hareket katan dekoratif parçalar olarak salonunuza hareket kazandıracaklar.

Kaymaz Koltuk Örtüsü Modelleri

Koltuk örtüsü tercih ederken genelde kararsız kalırız. Koltuğumuzun boyutları, renkleri derken bir sürü seçenek ortaya çıkar. Peki en kullanışlı koltuk örtüsü modelleri hangileri ? Koltuk örtülerinin görüntüsünün güzel olması için koltuğun boyutlarına tam uyum sağlaması ve renk olarak da uyumlu olması önemlidir. Ayrıca koltuğa oturduğunuzda toplanmaması ve düşmemesi de önemlidir. Bu nedenle en kullanışlı koltuk örtüsü modelleri kaymaz koltuk örtüsü modelleridir.

16 İlham Veren Gri Salon Dekorasyonu 2019

Size ilham vereceğini düşündüğümüz şal ve battaniyeler ile daha şık ve estetik bir tarza sahip 2019 salon dekorasyon örnekleri hazırladık, sizde bu modellerden ilham alarak salonunuzu daha şık daha sıcak bir stile çevirebilirsiniz.

[galeri]