Bebek Odası Duvar Kağıtları Modelleri

Bebek odası için hareketli ve eğlenceli ve aynı zamanda bir o kadar da sağlıklı odalar hazırlamak istiyorsanız duvar kağıtları tercih edebilirsiniz. Duvar kağıtları, bebek odası duvarı için hem güzel görüntü sunmak, hem de sağlıklı olması için tercih edilmektedir. Peki, en güzel ve eğlenceli bebek odası duvar kağıtları modelleri neler? Hep birlikte inceleyelim…

Balonlu Bebek Odası Duvar Kağıtları Modelleri

Eğer bir bebek odası dekorasyonu yapıyor iseniz ve çok sade bir tasarım sevmiyor iseniz desenli bebek odası duvar kağıtları modelleri tercih etmelisiniz. Bebek odasını daha hareketli ve daha eğlenceli bir hale getirmek için tercih edebileceğiniz desenli duvar kağıtları arasında binlerce farklı seçenek yer almaktadır.

Balonlu Bebek Odası Duvar Kağıtları Modelleri

Balonlu ve hayvanlı desenler ile süslenerek hazırlanan bebek odası duvar kağıdı modeli özellikle açık renklerden oluşmasından dolayı her mobilya türü ile uygun bir görüntü ortaya çıkartacaktır. Gerek kız bebek odaları için, gerekse de erkek bebek odaları için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Yıldızlı Bebek Odası Duvar Kağıtları Modelleri

Bebek odası duvar kağıtları arasında son yılların en çok tercih edilen tasarımları arasında ilk sıraları yıldızlı modeller alıyor. Hem odanın daha güzel ve dikkat çekici, hem de parlak görünmesi için tercih edilen yıldızlı duvar kağıtları pek çok farklı tasarım ile hazırlanarak sizlerin karşısına çıkıyor.

Yıldızlı Bebek Odası Duvar Kağıtları Modelleri

Yukarıdaki örneğimizde yer almakta olan yıldızlı bebek odası duvar kağıdı modelinde hem grinin iki farklı renk tonunun kullanılmış olması, hem de yıldızların tavandan sarkıtılması farklı ve hoş bir görüntü ortaya çıkartmış durumda.

Çizgili Bebek Odası Duvar Kağıtları

Eğer desenli modelleri tercih etmeyecek kadar sade bir bebek odası dekorasyonu düşünüyorsanız çizgili duvar kağıdı modellerine göz atabilirsiniz. Farklı aralıklarda ve renk tonlarında hazırlanarak sizlere sunulmakta olan çizgili bebek odası duvar kağıtları modelleri özellikle mobilyalar ile uyumlu bir renk ile tercih edildiğinde şık ve bütünleyici bir özellik kazanabilir.

Çizgili Bebek Odası Duvar Kağıtları

Çizgili bebek odası duvar kağıtları hemen hemen tüm duvarlarda yer alabileceği gibi isteğe bağlı olarak farklı duvarları farklı duvar kağıtları ve çizgili duvar kağıtları ile süsleme yapabilirsiniz. Süsleme yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise çizgilerin birbiri ile semantik olmasıdır.

Rengarenk Bebek Odası Duvar Kağıdı Modelleri

Hem figürlerin olması, hem de renklerin olması bebek odalarına cıvıl cıvıl bir görüntü katıyor. Bu görüntü bebek odasına pozitif bir enerji vermek için tercih edilmektedir. Aşağıdaki örneğimizde göreceğiniz rengarenk bebek odası duvar kağıdı modellerinde çeşitli figürler farklı aktivite işlemleri gerçekleştiriyor.

Rengarenk Bebek Odası Duvar Kağıdı Modelleri

Boydan boya tüm duvara kaplama şeklinde yapabileceğiniz rengarenk bebek odası duvar kağıdı modelini kişiye özel olarak hazırlanacak farklı figürler ve renklerden de seçebilirsiniz. Bu duvar kağıtlarında kullanılan tüm malzemelerin ( boya dahil ) bebek ve çocuk sağlığına hiçbir zararı olmadığını da hatırlatalım.

Gemili Bebek Odası Duvar Kağıdı

Desenler, bebek odasına hareket ve eğlence katar iken eğer bir konsept üzerinden bebek odası hazırlıyorsanız ve bu da deniz teması ise gemili bebek odası duvar kağıdı modeli tam size göre bir seçenek. Son dönemlerde hazır ve özel mobilyalarda çok fazla tercih edilen gemici malzemelerine sahip olan erkek bebek odalarına en uygun duvar kağıtları gemili bebek odası duvar kağıtları oluyor.

Gemili Bebek Odası Duvar Kağıdı

Mavi zemin üzerine beyaz ve gri ile hazırlanarak sizlere sunulmakta olan gemili bebek odası duvar kağıtları tüm duvarlara rahatlıkla uygulanabilir.

[haber id=”21392″]