Bebek Odası Süsleme Fikirleri

Dünyanın en büyük mutluluğunu doyasıya yaşamak istiyor ve kendi zevkinize güvenerek bebek odası süslemesi yapmak istiyorsanız bizde fikirlerimiz ile destek olmak istiyoruz. Bebeğiniz için en güzel ve heyecan dolu odayı hazırlamak ise size en güzel anlarınızı yaşatacaktır. Eğer bebek odası süsleme fikirleri ile daha eğlenceli ve daha sağlıklı bir odaya imza atmak istiyorsanız işte sizler için hazırladığımız önerilerimiz;

En Güzel Bebek Odaları

Bebeğiniz için içinize sine sine şık ve dikkat çekici bir oda hazırlamak ve bunu da aynı zamanda bebeğin sağlıklı bir ortamda yaşama devam edebilmesi için gerçekleştirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

En Güzel Bebek Odaları

İlk örneğimizdeki bebek odası süsleme fikirleri son derece sade ve modern seçeneklerden oluşuyor. Artık kız ve erkek bebek için ayırt edilen mavi ve pembe renkler tercih edilmez iken daha soft renkler ile bebek odaları hazırlamayı aileler tercih ediyor. Eğer sizde bu ailelerden biri iseniz çok sade, az eşya ve şık renkler ile tercih edilen bu bebek odası modeli tam size göre.

Kız Bebek Odası Süsleme Fikirleri

Eğer bir kız bebeğiniz oldu ve pembe rengi sevenler arasında yer alıyorsanız bu oda tam size göre. Işıltılı ve rengarenk bir bebek odasına sahip olmak isteyenlerin tercih edebilecekleri dekorasyon fikirleri arasında yer alıyor. Pembe ve beyaz ağırlıklı olarak hazırlanan bebek odası için mobilyaların üzerinde yer almakta olan kabartma süslemeleri oldukça güzel ve bebeğiniz kadar sizi de heyecanlandıracaktır.

Kız Bebek Odası Süsleme Fikirleri

Bebek odası süsleme için yerleşim ve kullanılan malzemelere baktığımızda ise bir adet büyük çekmecelere sahip olan şık ve çok kullanışlı beşik, bir adet üç kapısı olan dolap, bir adet çekmece ve kapaklı komodin ve kitaplık yer alıyor. Bir bebeğin odasında olması gereken tüm mobilyaların yer aldığını görebilirsiniz.

Beyaz Bebek Odası Süsleme Fikirleri

Eğer bebek odası için büyük bir oda ayıramıyorsanız ve küçük bir odayı onun için ayırdı iseniz bu örneğimiz tam size göre. Şık ve yüksek bir cibinlik ile hazırlayacağınız beşik ile birlikte her iki karşılıklı duvara dolap ve komodin yerleştirerek alanı en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsiniz.

Beyaz Bebek Odası Süsleme Fikirleri

Beyaz bebek odası süsleme fikirleri arasında en uygun renk ise kuşkusuz ki pudra renk. Soft renkleri ile iç açıcı bir görüntü ortaya çıkartacak olan bebek odası aynı zamanda açık renkleri ile bebek odasına ferahlık katacak.

Erkek Bebek Odası Süsleme Fikirleri

Erkek bebek odası süsleme fikirleri özellikle mavi renk ağırlıklı olarak karşımıza çıkıyor. Mavi renk beyaz ile mükemmel bir uyum gösterir iken özellikle turkuaza yakın renk tonu tercih edildiğinde harika bir görüntü ortaya çıkartır.

Erkek Bebek Odası Süsleme Fikirleri

Turkuaz ile beyazın harika uyumunu eğer var ise bir de büyük bir odaya yerleştirirseniz çok ferah bir ortam yaratabilirsiniz. Bebek odaları için dekorasyon ve süsleme fikirleri arasında şüphesiz ki en önemli nokta da ferahlığı ve bebeğin sağlıklı bir ortamda büyüyebilecek olmasını düşünmek, ona göre işlem yapmaktır.

[haber id=”21392″]