Bellona 2019 Modern Makyaj Masaları

Bellona 2019- 2020 Modern Makyaj Masaları

Yatak odalarının olmazsa olmaz mobilyaları arasında yer alan makyaj masaları, klasik ve modern tarzları, farklı özellikleri ile bayanların en çok ilgi gösterdiği ve seçimlerinde en titiz davrandıkları mobilyalar.. 2019 – 2020 makyaj masaları gerek tarzları gerekse işlevsel özellikleri ile son derece dekoratif mobilya tasarımları ile karşımıza çıkıyor. Önde gelen bir çok markanın 2019 makyaj masası modelleri ve fiyatları hakkında tanıtımları ve detayları önceki konularımızda sizlerle paylaşmıştık, bugünse mobilya sektörünün lider konumdaki markalardan biri olan 2019 Bellona makyaj masaları ve fiyatları hakkında detaylar vereceğiz..

2019 Bellona yatak odası takımları özellikle zarif ve stil sahibi makyaj masaları ile oldukça  dikkat çekiciler. Bayanların bir makyaj masasında aradığı tüm özellikleri ve fazlasını sunan 2019 Bellona makyaj masaları, istenildiğinde tek parçalar olarak satın alınabiliyor. Lake beyaz ve ahşap tasarımları ile farklı beğenilere hitap edebilen Bellona modern makyaj masaları arasında klasik sevenler için özel olarak tasarlanmış birbirinden güzel country tarzı makyaj masaları popüler tasarımlar arasında.. Aynı zamanda modern ve yenilikçi özellikleri ile kullanım kolaylığı sağlayan modern bellona makyaj masaları bayanların ilgi gösterdiği diğer şık tasarımlar arasındalar.

Stil sahibi makyaj masaları

Bellona makyaj masası modelleri kendine has özel tarzları ve birbirinden yaratıcı bir çok farklı kullanışlı yenilikçi özellikleri ile son derece şık ve stil sahibi tasarımlar. Bellona 2019 makyaj masaları aynı zamanda çok özel renk seçenekleri ile zarif ve gösterişli tasarımlardan hoşlananlar için harika tarzlara sahip geniş ürün yelpazesine sahip bir marka. Onlarca farklı 2019 bellona makyaj masası arsından seçim yapmak bir hayli zor, kararsız kalmanızı sağlayan birbirinden zarif ve elegan tasarımlar bulunuyor koleksiyonda.

Makyaj masası seçerken ?

Makyaj masaları klasik ve modern olarak ayrılabilen mobilyalar, seçimlerinizi yaparken yatak odanızın dekorasyon tarzını ve renk dağılımına uygun makyaj masaları seçebilirsiniz. Ayrıca yatak odanızın büyüklüğüne uygun makyaj masası modelleri seçilmelidir. Kişisel zevkinize ve tarzınıza uygun olması dışında seçeceğiniz makyaj masasında en önemli detaylar raf,çekmece ve dolap detaylarıdır.

Ayna boyutları ve takılar için dekoratif ve kullanışlı ek depolama alanları içerip içermemesi dikkat edilmesi gereken diğer bir detay.. Bellona 2019 makyaj masası modelleri yenilikçi ve kullanışlı bir çok farklı özelliğe sahip, takılık, büyük rahat aynalar ve geniş çekmece ve dolaplı tasarımları ile beklentilerin çok ötesinde özelliklere sahip.

makyaj masası modelleri

Yeni Tasarım Modern Makyaj Masaları

Kadınların güne başlamadan önce sıklıkla kullandıkları alanlar arasında makyaj masaları yer alır. Farklı tasarım özelliklerine sahip olan modern makyaj masaları; kullanışlı olmak da durumundadır. Çünkü makyaj masalarının; makyaj yapılırken rahat ve konforlu olmaları şarttır. Özellikle yeni model makyaj masalarında kullanılan retro tasarımlar; son derece dekoratif bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tasarım dünyasının farklılaşmasına paralel olarak modern makyaj masaları da farklılaşmaya başlamıştır. Özellikle eskitme ağaç motifli makyaj masalarının son zamanlarda favori olduklarını söylemek mümkün olmaktadır. Bununla birlikte bazı model makyaj masalarında eskitme ağaç kokusu dahi kullanılmaktadır. Bu da doğal olarak 2019 dekorasyon trendleri konusu olduğunda karşımıza çok sayıda farklı seçeneğin çıkmasını mümkün kılmaktadır.

makyaj masası modelleri

El İşliği Ürünü Makyaj Masaları

El emeği göz nuru mobilyalar tüm zamanlarda rağbet gören ve değerli mobilyalar olarak ön plana çıkmaktadır. Bu durum elbette ki modern makyaj masaları için de geçerli olan bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle masif ağaç malzemesinden yapılan ve tamamen el emeğine dayalı olarak üretilen makyaj masaları, farklı renk ve dokularda üretilebildiği için; dekorasyon dünyasında sıklıkla tercih edilmektedir. Yatak odası dekorasyonu söz konusu olduğunda makyaj masalarının da dekorasyonu sürece dahil olmaktadır.

Makyaj masalarının hem rahat, hem şık olmasının yolu ise yeni trend makyaj masaları tasarlamaktan geçtiğini söylemek mümkün olmaktadır. Bundan dolayı yeni tasarım makyaj masaları; kişiye özel özellikleri sahip bir şekilde de üretilebilmektedir.

Galerimizde sizler için seçtiğimiz en şık ve modern Bellona 2019 – 2020 makyaj masaları ve fiyatları ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Modern Makyaj Masası Modelleri

Kadınlar için önemli olan makyaj, makyaj malzemelerinin artmasına yol açmıştır. Ebat olarak küçük ve çok fazla olmaları nedeni ile kalabalık ve dağınık bir görüntüye neden olmaktadır. Bu yüzden alacağınız makyaj masalarının da fonksiyonlu olmasına dikkat etmenizde yarar var. Makyaj masalarını modern çizgiden klasik modele, retro çizgiden vitage modellere kadar farklı tarzlarda bulabilirsiniz.

Modern Makyaj Masası Modelleri

Makyaj masasından ayrı duvara montelenen aynalı modellerle yatak odanıza modern bir görüntü verebilirsiniz. Kapaklı aynalı modelleriyle de modern çizginin yansıması olan makyaj masalarını yatak odanızda kullanabilirsiniz. Sıfır çerçeveli köşe aynalı makyaj masaları da modern tarzınızı yansıtabilmektedir. Yatak odanız büyük ise çok çekmeceli büyük makyaj masaları odada kullanım açısından size rahatlık sağlar.

[galeri]