Bellona Mobilya İncelemeleri

Dekorasyonda hemen hemen her alanda ilgi giderek artmaktadır. Ev içerisindeki oda bölümlerinden iş yerlerine ya da bahçe dekorasyonlarına varıncaya kadar gerek iç mekan gerek de dış mekan tasarımları ve dekorasyonları oldukça ilgi görmektedir. Durum böyle iken üretici firmalar da oldukça yaratıcı tasarımları ile farklı renkleri bir araya getirerek birbirinde çeşitli ve farklı tarzlara hitap eden eşya ve mobilyalar üretmektedir.

2020 Bellona Duvar Ünitesi

Ev içerisindeki dekorasyonlarda mutfaktan salona, salondan oturma odasına, çalışma odasından giyim odasına, yatak odasından koridora, banyodan tuvalete ve bebek odasından çocuk odasına kadar ev içerisindeki her bir metre kare dekorasyon alanı olarak değerlendirilmektedir. Zemin dekorasyonu, duvar dekorasyonu ya da dekorasyonda kullanılan ev mobilyaları ve eşyaları arasından farklı bir çok dekoratif ürün farklı tasarımları ile oldukça ilgi çekmektedir.

2020 Bellona Köşe Takımı

Bellona Bebek ve Çocuk Odası Mobilyaları

Bebek odası dekorasyonu yaparken öncelikle bebek odası yapılacak alanın titizlikle temizlenmesi gerekmektedir. Temizlik esnasında ise kimyasal temizlik malzemeleri kesinlikle kullanılmamak ile beraber doğal temizlik malzemeleri ile temizlik yapılmalıdır. Sonrasında ise zemin ve duvar dekorasyonu yapılıp bebek odası için belirlenen tarz çizgisinde bir bebek odası mobilyası seçilmelidir. Yine bebek odası mobilyası seçilir iken dikkat edilmesi gereken konu mobilyanın malzeme içeriği ve kalitesidir.

2020 Bellona Oturma Odası

Ayrıca kolay temizlenebilen toz ya da kir tutmayan E1 standartlarında kanserojen madde içermeyen bebek odası mobilyaları seçmek gerekmektedir. Bunun ile birlikte bebek eşyaları ve kıyafetleri oldukça küçük olduğu için raf ve çekmece bölümü fazla olan bebek odası mobilyaları seçmek kullanım rahatlığı sağlayacaktır. Yine bebek eşyaları ve oyuncakları genellikle oda içerisinde aksesuar görevi göreceği için duvar raflarına sahip ya da açık rafları bulunan mobilyalar seçmek oda dekorasyonunu daha zengin gösterecektir. Bebek odası mobilyası alırken işlevsel fonksiyonlara sahip bebek odası mobilyası almak daha akıllıca bir yoldur. Örneğin sonrasında çocuk karyolası olma özelliğine sahip bebek odası mobilyaları hem kullanım ömrünü uzatırken sürekli gelişmekte olan bebeğiniz için harcamalarınızı da azaltmış olacaktır.

2020 Bellona Salon Takımı

Bellona markasının ürettiği bir diğer bebek odası takımı ise Lady bebek odası takımı pembe ve beyaz renkler kullanılarak tasarlanmıştır. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan bebek odası takımı özellikle kız bebek bekleyen aileler için oldukça uygundur. Takım içerisinde Torino bebek odası takımındaki gibi iki farklı gardırop seçeneği bulunmaktadır. Hem üç kapaklı gardırop modeli hem de sürgü kapaklı gardırop modeli arasından ihtiyacınıza uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Yine takım içerisinde şifonyer, şifonyer aynası ve karyola da bulunmaktadır. Oldukça kullanışlı bir bebek odası takımı olan Lady bebek odası takımının karyolasının alt bölümünde yan yana iki çekmece bulunmaktadır. Bunun yanında gardırop modelinde de gerek üç kapaklı olsun gerek sürgü kapaklı olsun kapak bölümünde ayna bulunmaktadır. Yine isterseniz karyolasını da ayrıca satın alabilirsiniz.

Bellona Oturma Grubu Mobilyaları

Bellona ev içerisinde ve bahçe gibi alanlarda ihtiyacınız olan tüm mobilya çeşitlerini üretmek ile berber birbirinden şık tasarımlara sahip oturma grubu mobilyaları da üretmektedir. Bunlardan bir tanesi de Cozy Lüks oturma grubu takımıdır. Takımda sağlığa zarar vermeyen sünger kullanılmış olup, aynı zamanda da kolay temizlenebilme açısından temizliği kolay kumaş kullanılmıştır.

2020 Bellona Yatak Odası

Oturma grubu içerisinde kullanılan deri detaylarda da temizlik kolaylığına önem verilmiştir ve kolay temizlenip silinebilir deri kumaşı kullanılmıştır. Aynı zamanda da modüller yüksek ayak ile üretilmiştir. İşlevsel ve fonksiyonel özelliklere sahip olan oturma grubunda fazladan depolama alanı yaratılmak istenilerek sandık fonksiyonu ve kullanım rahatlığı için ise yatak olabilme fonksiyonu oturma grubuna eklenmiştir.