Bellona Mutfak Masası

Mutfak evin yaşam alanı içerisinde yoğun koşuşturmasının en çok olduğu ve yaşam belirtisinin en fazla olduğu yeridir. Bir evde yaşam olup olmadığını anlamak için mutfağına bakmak yeterlidir. Bu nedenle mutfak hem şık hem de kullanışlı olmalıdır. Tarzınızı yansıttığı gibi size kullanım rahatlığı da vermesi gerekmektedir.

Arte Kitabeli Masa Sandalye Takımı

Pek çok firma mutfağın önemini ve rahatlığını ön planda tutarak farklı tarzlara uygun mutfak eşya ve mobilyaları üretmektedir. Bellona markası da bunlardan bir tanesi olarak ve uzun yıllardır sektördeki varlığını koruyarak mutfak masası üretmektedir.

Arte Masa Sandalye Takımı

Bellona’nın ürettiği mutfak masası ve sandalyesi modelleri arasında yer alan Tetra masa sandalye takımı ahşap renklerde üretilmektedir. Masa tablası mdf malzemeden yapılmıştır. Mutfak masası kitabeli olarak tasarlanarak ihtiyaçları karşılamada kullanım rahatlığı sağlayan Tetra masa sandalye takımında masanın ayakları masif olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda Tetra masa sandalye takımında iki renk alternatifi bulunmaktadır. Birincisi meşe ve krem renkler ikincisi ise ceviz ve siyah renkler olan Tetra masa sandalye takımında dilediğiniz rengi seçmeniz mümkün.

Bellona’nın bir diğer mutfak masa sandalye takımı olan Manori masa sandalye takımı da Tetra masa sandalye takımı gibi masası mdf ayakları da masif olarak üretilmiştir. Oldukça şık bir görüntüye sahip olan Manori masa sandalye takımı mutfaklarda tarz isteyenler için oldukça idealdir. Yine masası kitabeli özelliğinde olup kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Mutfak masa ve sandalyesi için meşe ve beyaz renk kombinasyonu yapılmıştır. Sandalyeler de masa ile takım olarak tasarlanmıştır.

Belissa Kitabeli Mini Masa Sandalye Takımı

Bellona’nın ürettiği mutfak masa ve sandalye takımları içerisinde yer alan Lofty masa sandalye takımında masa yuvarlak olarak tasarlanmıştır. Oldukça şık bir görüntüye sahip olan Loft masa sandalye takımında modern tarzın çizgileri yansıtılmıştır.

Lavin Masa Sandalye Takımı

Merit masa sandalye takımı da Bellona’nın ürettiği masa sandalye takımları arasında bulunmaktadır. Alıcılarına iki renk alternatifi sunan Merit masa sandalye takımında ceviz ve beyaz ya da ceviz ve siyah renk seçeneklerinden birini seçerek mutfaklarınızda yerini almasını sağlayabilirsiniz. Oldukça zarif bir tasarım örneği olan Merit masa sandalye takımız mutfaklarında dekorasyon tarzı isteyenler için oldukça idealdir.

Mutfak Dekorasyonu

Mutfak dekorasyonu yaparken bütün alanları kullanmalısınız. Ölü boşluk dediğimiz hiçbir işe yaramayan alanları işlevsel mekanizmalar ile mutfağınızın kullanım alanına dahil edebilirsiniz. Örneğin mutfak dolabı eteklerini çekmeceye dönüştürebilirsiniz. Bu size fazladan depolama alanı yaratacak ve dışarda kalan mutfak araç ve gereçlerinizi gizlemenizde de size yardımcı olacaktır.

Mutfağınızda kendi tarzınızı yansıtmak istiyor iseniz, mutfak dolabınızı kendi kullanım rahatlığınıza göre kendiniz yaptırabilirsiniz. Bu size fazladan kullanım rahatlığı sağlayacağı gibi, tarzınızla da mutfağınıza kimlik oluşturmanızda yararlı olacaktır.

Lima Masa Sandalye Takımı

Mutfak dekorasyonu yaparken mutfaklarda geçireceğiniz zamanı ve yapacağınız işleri düşünerek mutfak mobilyalarınızın konforlu, rahat ve geniş yer kaplamasından ziyade işlevsel olmasını dikkate almalısınız. Ayrıca mutfaklarda dağınık ve kalabalık bir görüntü yaratmamak için fazladan ve gereksiz eşya kullanımından da kaçınmalısınız. Mutfağınızın temizliği ve düzeni ile sıklıkla ilgilenmeniz mutfağınızı dağınık görünmekten uzaklaştıracaktır.

Mutfak dekorasyonu için sade bir tarz belirleyebileceğiniz gibi renk seçimlerini ile hareketli tarzda bir mutfak dekorasyonu da yapabilirsiniz. Genellikle modern tarzın izlerini gördüğümüz mutfaklarda farklı tasarım ve çizgiler isteyenler için country tarzı bir mutfak dekorasyonu da yapabilirsiniz. Eski ve büyük evlerin mimarisi klasik çizgide olduğu için mutfaklarda genellik ile klasik tarzda eşya ve mobilyalar bulunmaktadır. Yine bu tarz evlerde büyük ve geniş mutfak masalarına da yer verebilirsiniz. Bu tarz mutfaklarda ahşap ve ceviz renkleri yoğunluklu olarak kullanılan renkler arasındadır.