Beyaz Vestiyer Modelleri

Beyaz vestiyerlerde sol ve sağ kısımlarda özel olarak aynalı ve aynasız kapak kısımlarının olması mümkündür. Bunun yanı sıra ön yüzün tamamen aynalı olduğu vestiyer çeşitleri de bulunuyor. herhangi bir müşterinin sipariş verebilmesi amacıyla direkt olarak sürgülü kapı türleriyle birlikte sipariş alınabilir olması sağlanıyor.

2020 Beyaz Vestiyer Çeşitleri

Her bir müşterinin faydalanabileceği şekilde beyaz ürün seçeneklerinde özel indirimler eşliğinde satın alma işlemlerinin tek bir model olmak kaydıyla gerçekleştirilmesi mümkündür. Bir antrede iki farklı vestiyere yer verilmesi veya hem kapı tarafında hem de karşı duvarda ayrı ayrı iki vestiyerin bulunması hiçbir şekilde önerilmemektedir. Bu nedenle genel kullanıma uygun şekilde hareket edilmesi son derece önemli bir hale geliyor.

Krem Rengi Vestiyer Modelleri

Beyaz vestiyer seçeneklerinin yoğun bir şekilde ilgi gösterilen ayakkabılık bölümlerinde, yana doğru açılan veya kapak yapısıyla dikkat çeken kısımları, kaliteli hale gelmelerini sağlamaktadır. Özellikle de ceket asma yerleri ortalama 5 veya antrenin uzunluğuna bağlı olarak ürünlerde daha da fazla olabilecek şekilde sipariş verilmeye devam edilebiliyor.

2020 Beyaz Vestiyer Modeli

Ürün seçimlerinizi yaparken sadece geniş olan türlerde değil, uzun olan krem rengi ve beyaz vestiyer çeşitlerinde krem rengi, duvar boyalarıyla uyumlu şekilde belirlenebiliyor. Desenli veya düz, desensiz tasarımlar için ise beyaz renk vestiyerler oldukça gösterişli ürün türleri olmaktadır.

Aynalı Beyaz Vestiyer Modelleri

Aynalı olan tasarımların en çok ilgi gösterilen özelliklerinin başında kapak ve ayna detayları gelmektedir. Eğer aynası bulunmayan, komodini olmayan ve sadece yan bölümler ile alt kısımda ayakkabılığı olan modeller istiyorsanız, buna yönelik ürün de bulabilmektesiniz.

Böylelikle herhangi bir şekilde özel olarak vestiyerler için boyut bilgilerine, ürün satışıyla ilgilenen mağaza yetkilileriyle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

2020 Beyaz Vestiyer Modelleri

Vestiyer seçimlerinin genel anlamda malzeme kalitesine ve rengine bağlı olarak yapıldığı biliniyor olmasına rağmen, vestiyerlerde ürün türleri, renklerine göre filtrelenerek de son derece hızlı bir şekilde bulunabiliyor. Mavi, kırmızı veya siyah kapaklar, aynalı olarak tasarlanan ürünlerin de son derece şık bir ortam oluşmasını sağlıyor.

Aynalı olan ürünlerde çerçeve ve ayakkabılık için özel olarak tasarlanan çekmecelerde beyaz renk mobilyalardan yararlanılması da mümkün olmaktadır.

Beyaz Vestiyer Çeşitleri

Yeni sezonda yoğun ilgi gören vestiyer seçeneklerini sipariş ederken özellikle her bir müşteri için lacivert, turuncu, gri gibi değişik vestiyer türleri için de çeşitli modelleri bulabilirsiniz.

Sadece tek renk olan ve kulplar ile ayna bölümünde bir tasarım özelliğiyle kalitesi ortaya çıkıyor. Yeni modeller ile birlikte siparişlerinizi vermek için internet sitesinden özel olarak indirimler eşliğinde modeller için çeşitli tasarımları bulabilirsiniz.

2020 Beyaz Vestiyer Tasarimi

Beyaz vestiyer türleri için kapak detaylarına ve vestiyerin etrafında dolaşan ahşabın rengine, desenlerine dikkat edilmesi gerekmektedir. Duvarlarla, diğer mobilyalarla ve zeminle uyumlu olması için birbirinden farklı model ile ilgili siparişler verilmeye devam edilmektedir.

Yeni sezon ürünlerinde kırmızı kapılar ve çekmece detayları önem teşkil ediyor. Beyaz renkte olan vestiyerlerde kirin kolayca temizlenebilmesi, leke tutmaması ve direkt olarak aynaların çevresinde toz birikmemesi amacıyla hizmet verilmektedir.

Beyaz Portmanto Modelleri

Popüler portmanto çeşitlerinde kahverengi kapaklar ve beyaz mobilya suntalarıyla birlikte son derece şık bir tasarım oluşuyor. Özellikle de beyaz vestiyerlerde kapaklı veya kapaksız olma durumuna bağlı olarak tasarımın yapısı da değişiklik gösterecektir.

2020 Beyaz Vestiyer

Ekstra ödemeler yapmanız gerekmeden satın alabileceğiniz yüzlerce farklı portmanto olması nedeniyle, her bir ürün türünde aynalı veya aynasız olmasına bağlı olarak sipariş verilebilmektedir.

[haber id=”22663″]