Bien Seramik Retro Karo Modelleri 2019

Bien Seramik Retro Karo Modelleri 2019

Yaşam alanlarında sıcak ve samimi bir stil yaratmanın en etkili yollarından biri seramik karo seçimleridir. Her tarz yaşam alanı için kullanılabilen seramik karo modelleri mekanda yaratılmak istenen özel ve şık tarzın odak noktalarıdır. Bugün yazımızda sektöre hızlı bir giriş yapan ve kısa sürede adından sıkça bahsettirmeyi başaran bir marka olan Bien Seramik ve yaşam alanlarında samimi ve sıcak bir atmosfer yaratan Bien Seramik Retro serisi karo modellerine yer veriyoruz.

Bien Seramik Karo Modelleri

Retro tarzı son yıllarda oldukça dikkat çeken ve ilgi gören bir dekorasyon tarzı, yaşam alanlarında geçmişin izlerini taşıyan sıcak ve samimi bir atmosfer yaratmak isteyenlere hitap eden özel bir tarz. Retro, tanıdık desenlerin ve mekana ayrı bir şıklık kazandıran sıcak desenleri yansıtabilen çok özel bir tarz, özellikle dekorasyonda samimi ve sıcak bir tarz yakalamak isteyenler retro stili son derece ideal bir seçim.

bien seramik star retro karo serisi 2017

Bien Seramik’ten Çok Özel Bir Koleksiyon:  Retro 

Son dönemde dekorasyonda desenli karo modelleri oldukça ilgi görüyor, klasik yada modern yaşam alanlarına karakter kazandırmayı başaran desenli seramik karolar arasında her tarza ve zevke hitap edebilen yüzlerce farklı model seçeneği bulunuyor.

Bien Seramik, yaşam alanlarında eskiye olan özlemi ve sıcaklığı yansıtan çok özel bir seramik koleksiyonuna imza attı ve retro tutkunları için sıcacık ve samimi desenleri ile mekanda hareket yaratan çok özel retro karo modelleri ile bu dönemde adından sıkça bahsettiriyor.

bien seramik retro karo modelleri 2017

[haber id=”3156″]

Tanıdık Desenleri ile Samimi ve Sıcak Yaşam Alanları 

Bien Seramik Retro Karo Modelleri ilk bakışta Retro tarzının sıcaklığını ve samimiyetini fazlasıyla hissettiriyor. Çok özel renklerin ve desenlerin öne çıktığı Bien Seramik Retro Karo Modelleri ile kendinizi büyülü bir mekanda hissedebilirsiniz. Retro karolar bir çok yaşam alanında rahatlıkla uygulanabiliyor, salon, mutfak ve diğer sosyal alanlarda tarzı ve kalitesi ile göz dolduran bir şıklığa sahip.

bien seramik stella retro karo 2017

Desenli karolar 19. Yüzyılda Fransa’da ortaya çıkan ve çoğunlukla Akdeniz Ülkelerinde tercih edilen tasarımlar. Son dönemde desenli karoların popülerlik kazanması ile salon, mutfak, banyo ve diğer yaşam alanlarında en fazla ilgi gören karo modelleri arasındalar. Bien Seramik Retro Karo modelleri sadece ev dekorasyonu için değil, kafe restoran gibi işletmelerin dekorasyonuna çok özel bir tarz kazandırabiliyor.

Bien Seramik retro koleksiyonundan sizler için seçtiğimiz çok özel desenli seramik karo modelleri galerimizde sizleri bekliyor. Markanın tüm retro karo modelleri ve detayları hakkında bilgi sahibi olmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Tüm retro serisi için tıklayın : Bien Seramik Retro Karo Modelleri 

[galeri]