Cam Avize Modelleri

Farklı model ve tasarımları ile cam avize modelleriher zevke hitap etmektedir. Modern, klasik gibi evinizin tarzına ve tabii ki zevkinize göre avize modellerini belirleyebilirsiniz. Her markanın kendi çizgisine göre farklı cam avize tasarımları bulunur.

2020 Ev için Cam Avize Modelleri

Piyasaya her dönem farklı modeller sunulur. Sarkıt cam avizeler, 6’lı cam avizeler, cam kollu avizeler, opal cam avizeler, eskitme cam avize tasarımları, modern krem cam avizeler, rengarenk ışıltılı cam avizeler, kumru ikili sarkıt cam avizeler, bardak cam avizeler, kadeh cam avizeler, Hürrem 8 kollu cam avize modelleri, altın cam avize modelleri, klasik cam avizeler, cam çubuk avizeler, cam çubuk kristal avizeler gibi farklı ve ilginç cam avize tasarımları bulunur.

Zevkinize göre; sade ve ihtişamlı avize modellerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Tabii salonlarınız için gösterişli avizeleri tercih edebilir, yatak odası ve mutfak gibi alanlar için daha sade modelleri değerlendirebilirsiniz.

Şık Cam Avize Modelleri

Işıltılı gösterişli avizeler, evin salonlarında özellikle tercih edilir. Tabii ki şık bir cam avize tercihi yaparken, evinizin genel ambiyansını da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. Örneğin; modern dekora sahip bir eve yoğun şekilde gösterişli klasik bir avize hoş durmayabilir.

Ev için Cam Avize Modelleri 2020

Bu nedenle eviniz modern şekilde dekora edildiyse, modern şıklığına uyun bir cam avize modelleriile tercih yapmanızı önerebiliriz. Cam kollu cam avizeler, sarkıt cam avizeler, 8’li, 3’lü, 10’lu gibi farklı seçeneklere sahip avize tasarımları mevcuttur.

Şık avizeler, kristal içeren tasarımları ile de parlak ve ışıltıları ile göz kamaştırırlar. Evinizin salonu klasik bir dekora sahipse, yoğun şekilde klasik ve şık bir avize tercih edebilirsiniz. Altın rengi, beyaz gibi renkleri olduğu gibi farklı renklere sahip cam avizelere de ulaşabilirsiniz.

Spor Cam Avize Modelleri

Piyasada fazla sayıda cam avize modellerive klasik-spor çizgilere sahip tasarımları bulunur. Böylece zevkiniz kapsamında özenli tercihler yapabilirsiniz. Modern bir ev dekoruna sahipseniz, salonunuzda dahi spor tarza sahip bir avize tercih edilebilir.

2020 Ev için Cam Avize

Spor avize modelleri; ışıltıdan uzak, parıltı ve gösteriş olmadan aydınlatmanın birden fazla olduğu sade hoş parçalardır. Tabii ki ışıltılı ve kristal özellikler içermeseler de spor şıklığına sahiptirler. Bu nedenle evinizin her alanında tercih edebilirsiniz.

Sarkıt avize modelleri, ahşap avizeler, led avizeler gibi her birinin cam özelliğine sahip spor tasarımları bulunur. Sarkıt şekilli, birden fazla ledli ve cam kollu ayrıntıları içeren spor avize modellerini görseller üzerinden daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Salon Cam Avize Modelleri

Salonlar evin en gösterişli alanlarını oluşturur. Modern zamanımızda misafirler de salonlarda ağırlandığı için, hem misafir oturma odası hem de ev ahalinin dinlendiği ortak alan diyebiliriz. Tabii bu nedenle evin genel ambiyansını ve zevkinizi yansıtan çizgilere sahip olması gerekir.

Ev için Cam Avize 2020

Klasik ya da modern izleri, zevkiniz kapsamında yansıtır. Evin dekoru ve aksesuar gibi ayrıntılar genel görselli etkileyen unsurlardır. Her ayrıntı ve eşya genel görünümünü etkiler. En büyük etkiyi tabii ki kuşkusuz aydınlatmalarda yansıtır. Evin ihtişamına ya da sadeliğine yakışır bir aydınlatma olmazsa olmazdır.

Şık cam avize modelleri, salonlarınızın görselliğini daha da gösterişli hale getirebilir. Gold renkli ya da beyaz veya modern avize renkleri kapsamında, cam avizeleri salonlarınızda değerlendirebilirsiniz. Salonlar için, tekli yerine çoklu aydınlatmaları tercih edebilirsiniz. Salon konusunda ihtişama dilediğiniz gibi yönelebilirsiniz. Ama tabii ki ev eşyalarınızın modern-klasik çizgisi de önem taşır. Cam avize modelleritercihinizde, hoş bir görsellik sunmak adına; renk uyumunu da yakalamak gerekir.

[haber id=”21633″]