Çiçek Desenli English Home Kırlent Modelleri

Salon dekorasyonunu süsleyen ve salonun tarzını destekleyen en önemli aksesuarlar şüphesiz ki kırlent modelleri, ev tekstil kategorisinde özellikle dekoratif kırlentler ilk göz atılan tasarımlar arasındalar. Hem konforlu hemde tarzıyla dikkat çeken bir salon dekorasyonu için dekoratif kırlent modelleri evin olmazsa olmaz parçalarından bir tanesi. Binlerce farklı model, renk ve desen seçeneği buluyor ancak bugün yazımızda sizler ile paylaşmak istediğimiz tasarımlar English Home markasına ait çiçek desenli kırlent modelleri olacak. Bildiğiniz gibi klasik İngiliz tarzını kendine has tarzı ile yorumlayarak kısa sürede sektörün en hızlı büyüyen markaları arasında yer alıyor English Home.

Country Kırlent Modelleri

Kırlent English Home
Kırlent English Home

Country tarzı zarif aynı zamanda romantik detaylara sahip bir dekorasyon stili, göz yormayan pastel renklerin çoğu zaman çiçek desenleri ile süslenmiş tasarımlar ile mekanda yaratılan kartpostal tadında bir görünüme sahip. Country tarzı sadece mobilyalarda değil büyük ölçüde tekstil ürünlerinde tarzını ve şıklığını ortaya çıkıyor diyebiliriz, tüm yaşam alanlarında kullanılan dekoratif English Home kırlentler bu anlamda bu tarza gönül verenler için çok önemli tasarımlar arasında geliyor.

Yazımızda özellikle çiçek desenli kırlent modelleri seçtik, markanın birbirinden şık düz ve pastel renklere sahip kırlentleri var ancak çiçek desenleri yer alan dekoratif kırlent modelleri koltuk takımlarında adeta bir tablo edası ile yer alıyorlar. Renkli çiçekler aynı zamanda salona daha ferah ve zarif bir hava kazandırıyor,  country tarzı söz konusu ise ortamda çiçeklerin önemi bir hayli büyük bu sebeple çiçeklerin süslediği en güzel English Home kırlent modelleri galerimizde sizler için özel olarak seçildi.

Country English Home Yatak Örtüleri 2019

Her mevsim taze bir ev

Salon bilindiği gibi evin en kilit yaşam alanı, hem bu alanda geçirilen zaman, hemde özel günler dahil tüm buluşma ve kutlamaların yapıldığı bir ortam olduğundan göz zevki salon dekorasyonu açısından son derece önemli, ve belli odak noktaları detayları ile dekorasyonun tarzını öne çıkarmalıdır. Koltuk takımları ve koltuk dekorasyonu bahsettiğimiz odak noktalarından bir tanesi salonda, mobilyaların tarzına uyumlu tekstil ürünleri ile desteklenen bir tema çıkmalı ortaya. Koltuk şalları ve dekoratif kırlentler bu sebeple salonda yer alan en önemli aksesuarlar olarak tanımlanabilirler. Ayrıca işin birde konfor tarafı var, özellikle bel problemi yaşayanlar yada hamileler rahat bir oturma alanına ihtiyaç duyarlar. Kırlent modelleri hem dekoratif görünümleri ile salonun tarzını tamamlar hemde salonda geçen zamanın daha rahat ve konforlu olmasını sağlarlar.

Bildiğimiz gibi, salon veya oturma odası dekorasyonunda değişiklik yapmak oldukça maliyetli olabiliyor. Zira mobilya fiyatları hatrı sayılır rakamlar. Ancak bu değişikliği mobilyaları değiştirmeden, daha ucuza halletmenin de yolları var. İşte bu noktada english home kırlent modelleri veya koltuk şalları ile, hergün gördüğünüz mobilyalarınıza renk katabilir, ortamın havasını değiştirebilirsiniz. Ayrıca farklı boyutlarda seçenekler de mevcut olduğu için, dilerseniz berjer ve koltuklar için farklı boyutlarda kırlent seçerek takım oluşturabilirsiniz.

English Home Büyüleyici Country Tarzı

Çiçek desenli kırlent modelleri seçerek evinizi her mevsim taze ve ferah bir stile çevirebilirsiniz, çiçekler ortama canlılık kazandırır aynı zamanda enerjinizi yükseltir. Desenlerin dekorasyonda inanılmaz değişimlerin anahtarıdır ve farklı etkiler yaratırlar.

İlginizi Çekebilir : English Home Büyüleyici Country Tarzı

English Home Kırlent Modelleri

Küçük ancak önemli detaylardır, öyle ki takım olarak yenilenen dekoratif kırlentler salonun havasını ve rengini bir anda değiştirebilirler, hem farklılık yaratmak için hemde tarzını yansıtmak için 2019 English Home dekoratif kırlent modelleri tercih edebilir yada sevdikleriniz için özel günlerde hoş bir hediye olarak değerlendirebilirsiniz. Diğer bir artısı ise eskimiş koltuk takımlarını zahmetsizce hareketlendirebilir ve canlandırabilir, önemli olan nokta uyumlu renk ve desenleri seçmek.

Kırlent seçerken dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta koltuk takımınızın renk ve desenleridir, mesela düz renklere sahip bir koltuk takımı için tasarımı hareketlendirmek için mavi, sarı, kırmızı, ve bu renklerin tonlarını içeren desenli dekoratif kırlent modelleri seçebilirsiniz. Aynı şekilde canlı desenlere sahip bir koltuk takımınız varsa daha sade renklere sahip English Home Kırlent Modelleri ile uyumlu bir koltuk dekorasyonu sağlayabilirsiniz.

Galerimizde sizler için seçtiğimiz en güzel, birbirinden zarif 2019 / 2020 English Home çiçekli kırlent modelleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

[galeri]