Country Tarzı Çiçekli Yapışkanlı Folyolar !

Dekorasyonda geri dönüşüm projeleri bildiğiniz gibi büyük ilgi gören bir alan, eski eşyaları yenileme çalışmalarında en fazla ihtiyaç duyulan ürünlerin başında dekoratif yapışkanlı folyo modelleri geliyor. Bu dekoratif tasarımların dekorasyona kazandırdığı bir çok avantaj var, hem maddi açıdan hemde görsel açıdan evinize rahatça tarzınızı yansıtmak adına oldukça kullanışlı.

Bildiğiniz gibi yapışkanlı folyolar hemen her zemine kolaylıkla uygulanabiliyor, kullanılacak yüzeyin pürüzsüz ve düz bir zemin olması daha başarılı bir sonuç elde edilmesinde çok önemli. Yazımızda bugün yapışkanlı folyolar arasında en fazla ilgi gören ve aranan desen olan çiçek desenli tasarımlara yer vermek istiyoruz.

Yapışkanlı Folyo İle Sehpa Kaplama

Çiçek desenli folyolar farklı renk seçenekleri ve ebatları ile özellikle ev hanımlarının büyük beğenisini kazanan dekoratif ürünler arasındalar. Mutfak, banyo, salon ve çocuk odası gibi alanlar için yenileme çalışması yapmak isteyenlerin işini büyük ölçüde kolaylaştırıyor.

Çiçek desenli yapışkanlı folyolar daha çok country ve vintage tarzı dekorasyonlar için tercih ediliyor, ev içinde yer alan tüm mobilya ve beyaz eşyalara uygulanabilen folyolar ile yaşam alanları daha romantik ve zarif bir görsele sahip olabiliyor.

Dekorasyona katkısı maddi açıdan oldukça büyük diyebiliriz yapışkanlı folyoların, özellikle evinde romantik ve şık bir görünüm elde etmek isteyenler için bu işi en zahmetsiz ve ucuz yoldan yapma imkanı sağlıyor. Eskimiş mutfak dolapları, sehpa, masa, banyo ve yatak odası dolapları, çocuk odası ve mutfak duvarları kısacası evde aklınıza gelebilecek her alanda country tarzı çiçek desenli yapışkanlı folyolar ile harikalar yaratabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : http://www.dekorblog.net/yapiskanli-folyo-ile-dekorasyon-fikirleri/

Renk konusunda bir hayli fazla seçenek bulunuyor, daha çok pastel tonları içeren çiçekli yapışkanlı folyo modelleri mekana daha ferah ve sakin bir tarz kazandırıyorlar. Mavi, yeşil, pembe, turkuaz ve ahşap desenlerin öne çıktığı dekoratif folyolar ile rahatça bir makanı görsel olarak değiştirebilmeniz mümkün.

Galerimizde bu dekoratif folyolar ile yapılan birbirinden şık ve estetik geri dönüşüm projelerini sizler için seçtik, daha çok country tarzı çiçek desenli yapışkanlı folyolar ile yapılan yenileme çalışmalarına yer verdik.

[galeri]