Dekoratif Halat Sarkıtlar ile Evde Farklılık Yaratın

Yaşam alanlarında sıcak ve doğal dokulara yer vermek isteyenlerdenseniz yazımızda yer verdiğimiz dekoratif halat sarkıtlar kesinlikle ilginizi çekecektir. Aydınlatma tasarımları arasında son derece popüler olan dekoratif sarkıt modelleri daha çok modern formaları ile beğeni kazanan tasarımlar arasındalar bildiğiniz gibi. Özellikle modern dekorasyonların vazgeçilmez tasarımları arasında yer alan sarkıtlar son dönemde doğal dokuları ile klasik dekorasyonlara hitap eden dikkat çekici aydınlatmalar olarak karşımıza çıkıyorlar.

Halat Avize Modelleri

dekoratif halat avize
dekoratif halat avize

Halat sarkıtlar kullanıldıkları ortamda farklılık yaratabilen aynı zamanda daha sıcak ve doğal bir görünüm kazandıran dekoratif aydınlatmalar diyebiliriz. Özellikle Country, Rustik gibi doğallığın ve sıcaklığın yoğun olarak dışa yansıtıldığı dekorasyon stilleri için tamamlayıcı aksesuar görevi görüyorlar diyebiliriz halat sarkıt modelleri için.

Ev Dekorasyonunda Halat Sarkıtlar

duvarlak dekoratif halat sarkıt
duvarlak dekoratif halat sarkıt

Kullanım alanı açısından bakarsak bu dekoratif aydınlatmalar bir çok ortam için uygun, salon, yemek odası, mutfak, banyo, çocuk odası yada antre için kullanıma uygunlar. Kafe, restoran ve ofisler içinde halat sarkıtlar son derere dikkat çekici ve mekana sıcaklık kazandıran tasarımlar.

İlginizi Çekebilir : Dekorasyon Trendleri : Sarkıt Lamba Modelleri

Halat sarkıtlar aynı zamanda metal gövdeye sahip olduklarından dolayı endüstriyel ve loft gibi popüler iç mekan dekorasyon stillerinde rahatça kullanabilirler.

Bazı kullanıcılarımız halat sarkıtlar ve sarkıt avize modelleri ile ilgili marka tavsiyesinde bulunmamızı istemişler. Pek çok marka bu ürünleri üretse de, halat avize için Bauhaus ürünlerini oldukça beğendik. Yine aynı şekilde Tekzen ve Koçtaş ürünlerine de göz atarak beğeneceğiniz bir halat avize modelini tercih edebilirsiniz. Özellikle endüstriyel – loft tasarımların ülkemizde popüler hale gelmesi ile birlikte halat avize modelleri de daha fazla tercih edilmeye başlandı ve bu tip dekorasyon stillerine oldukça yakışmaktadırlar.

Galerimizde beğeneceğinizi düşündüğümüz harika halattan yapılan sarkıt lambalar seçtik, bu şık tasarımların size yaşam alanlarınız için ilham vereceğini düşünüyoruz. Tekzen, Koçtaş ve Bauhaus mağazalarında birbirinden dekoratif ve şık halat sarkıt modelleri bulabilirsiniz.

[galeri]