Doğal görünümlü ahşap duvar askıları 2019

Antre dekorasyonu için değişmez mobilyalar arasında yer alan duvar askılıkları, klasik ve modern olmak üzere yüzlerce farklı tasarıma sahip antre mobilyaları. Eve atılan ilk adımda dışarıdan mekanın dekorasyonu ile ilgili ilk izlenimi veren alan antreler olduğundan bu alan için yapılan seçimlerde evin genel dekorasyon tarzını yansıtan tasarımlar seçilmelidir. Özellikle evde doğallık sevenler için yazımızda yer verdiğimiz doğal görünümlü ahşap duvar askılıkları antre dekorasyonuna özel bir tarz kazandıracaktır.

Doğal Ahşap Askılıklar

Doğal ahşap askılıklar farklı renk ve model seçeneklerine sahip tasarımlar, dolayısı ile renk seçimi konusunda antrede yer alan diğer mobilyalar ile uyumlu yapmalısınız. Ahşabın en doğal halini yansıtan bu dekoratif askılıklar rustik tarzı ev dekorasyonu sevenler için kaçırılmayacak tasarımlar. Canlı renklerin yanı sıra bir çok modelde eskitilmiş ahşap görünümü verilmiş, eskitilmiş ahşap tasarımları vintage yada country tarzı iç mekan dekorasyonları için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yeni Trend Antre Dekorasyonu Aksesuarları

Ahşap duvar askılarının; yeni trend antre dekorasyonu aksesuarları arasında nitelikli bir yere sahip olan ürünler olarak ön plana çıktıkları bilinmektedir. Bu durum esasında ahşabın güzel ve doğal dokusunun işlevsel bir şekilde duvar askısı olarak üretilmesinden de kaynaklanmaktadır. Ahşap duvar askıları, uzunca süreden beri kullanılan aksesuarlardır. Pek çok önemli özelliği ahşap duvar askılarının sıklıkla kullanılmasını mümkün kılmaktadır. İşte ahşap duvar askılarının başlıca özellikleri!

Antre dekorasyonu

Ahşap Duvar Askılarının Özellikleri

Son zamanların favori dekorasyon unsurları arasında yer alan ahşap duvar askı modelleri, gün geçtikçe kullanım alanı genişleyen ürünler olarak da tanımlanmaktadır. Bu durumun oluşmasında söz konusu ürünlerin antre dekorasyonu söz konusu olduğunda da sıklıkla akıllara gelen bir aksesuar olmasında da kaynaklanmaktadır. Ahşap duvar askıların başlıca özelliklerini aşağıdaki gibi sıralamak mümkün olmaktadır:

  • Oldukça kullanışlı olan bu ürünler aynı zamanda pratiktir
  • Estetik görünümüyle etkili bir dekorasyon oluşturulmasına yardımcı olur
  • Uygun fiyat seçenekleri arasında bulunuyor
  • Doğal bir yapıya sahiptir
  • Hemen her türlü dekorasyon fikirleriyle uyumludur
  • Gerekli özen gösterilirse kullanım ömrü oldukça uzundur

Antre dekorasyonu

Günümüz itibariyle hemen her türlü estetik anlayışıyla uyumlu bir şekilde üretilebilen ahşap duvar askıları, yeni dekorasyon fikirleri söz konusu olduğunda da son derece iddialı olan ürünler arasında yer almaktadır. Bununla birlikte bu ürünlerin farklı desen ve ren seçeneğini sunuyor olmaları sık bir şekilde tercih edilmelerini de mümkün kılmaktadır.

Galerimizde sizler için seçtiğimiz doğal görünümlü ahşap duvar askılıkları ve fiyatları ile sizleri baş başa bırakıyoruz. Ufak bir hatırlatma yapalım, bu ürünleri sizlere tanıtım amaçlı ekliyoruz ve dolayısı ile ürün satış kanalında yer alan güncel fiyatları kullanıyoruz. Ancak zaman içinde ürünlerin fiyatları satıcı firma tarafından değiştirebilir, bu anlamda ürün satış noktalarını sormadan önce ürün hakkında net üzerinde ufak bir araştırma yapmanızı öneririz.

Dekoratif Askılıklar

Eve ilk girereken sizi karşılayan askılıklarınız tarzınızı ilk bakışta yansıtabileceğiniz aksesuarlardandır. Hem kullanışlı hem de şık askılıkları istediğiniz tarz ve modelde bulmanız mümkün. Askılık alırken iç mekan dekorasyonuna uyumlu bir askılık olduğundan emin olmalısınız.

Dekoratif Askılıklar

İç mekan tarzınız rustik bir tarz ise ahşap dekoratif askılıklar sizin için daha uygun olacaktır. Doğal yaşam görüntüsündeki bu askılıkların ağaç şeklinde olup ayaklı modelleri olduğu gibi duvara monte edilen askılık çeşitlerini bulmanız da mümkün. Eğer modern bir çizgide evinizi dizayn ettiyseniz geometrik desenli metal askılıklar alabilirsiniz. Ya da alabileceğiniz bir ahşabı yaratıcılığınızı kullanarak şık bir askılığa dönüştürebilirsiniz. Siyah ya da koyu renklerde sade bir askılık ile evinize spor bir görüntü de verebilirsiniz.

 

[galeri]