Doğtaş Köşe Takımı Modelleri

Doğtaş mobilya sektörde uzun yıllardır varlığını koruyarak ev ve ofis için birbirinden farklı tarz, model ve renkte mobilya üretmektedir. Küçük evlerin vazgeçilmez ve ideal mobilyalarından bir tanesi olan köşe koltuk takımları için de farklı pek çok çizgide model üreten Doğtaş, ürettiği köşe takımları ile evlerimizdeki yerini almaktadır.

2020 Doğtaş Köşe Takımı Modeli

Doğtaş mobilyanın ürettiği köşe takımları arasında bulunan Loft köşe takımı oldukça modern çizgide tasarlanarak üretilmiştir. Sade ve minimalist bir tasarıma sahip olan Loft köşe takımı işlevsel fonksiyonlara da sahiptir. Ev içerisinde fazladan depolama alanı yaratarak sandık fonksiyonuna sahip olan Loft köşe takımı aynı zamanda da yatak olabilme özelliğine de sahiptir. Oldukça rahat ve konforlu bir yapısı bulunmaktadır.

Modern tarz ile İskandinav tarzı bir arada barındıran bir tasarıma sahip olan Loft köşe takımı kırmızı, lacivert, mavi ve yeşil gibi renklerle de oldukça uyum içerisinde kullanılabilmektedir. Hem kullanım rahatlığı sunan hem de temizliği kolaylaştıran Loft köşe takımı içerisindeki ürünler yerden yüksek ayak kullanılarak üretilmiştir. Yine temizliği kolaylaştırmak adına kolay silinebilir kumaş kullanımı sağlanmıştır. Aynı zamanda köşe koltuk takımı için sağ ve sol alternatifi de bulunmaktadır.

Modern tarzın yalın ve rafine çizgisinde üretilen bir diğer köşe koltuk takımı da Matera köşe koltuk takımıdır. Oldukça konforlu ve rahat bir yapıya sahip olan köşe koltuk takımı aynı zamanda kullanım rahatlığına da sahiptir. Bordo renk olarak tasarlanmıştır. Hareket edebilen mekanizmaları bulunan Matera köşe koltuk takımı çift kişilik yatak da olmaktadır.

2020 Doğtaş Köşe Takımı Modelleri

Yine fazladan depolama alanı yaratarak sandık fonksiyonuna da sahiptir. Temizliği kolaylaştırmak adına kolay silinebilir kumaş ile üretimi yapılmıştır. Ayrıca daha rahat ve konforlu olması için ekstra oturum rahatlığı özelliğine de sahiptir. Yumuşak bir kumaş özelliğine de sahip olan Matera köşe koltuk takımında sağ ve sol köşe alternatifi de mevcuttur.

Doğtaş mobilyanın işlevsel ve fonksiyonel özelliklere sahip olan hem yatak olabilme hem de sandık fonksiyonları bulunan bir diğer köşe koltuk takımı da Como köşe koltuk takımıdır. Günlük ve rutin temizliği kolaylaştırmak adına ürün modülleri yüksek ayak ile üretilir iken aynı zamanda da kullanılan kumaş kolay silinebilir özellikte olarak tercih edilmiştir. Kolay silinebilir kumaş tercihinin yanı sıra kumaşta doku yumuşaklığına da önem verilmiştir. Bunun yanında yüksek ayaklarında da alternatif tercihi sunan Como köşe takımı ceviz ve metal ayak olarak iki tercih hakkı sağlamaktadır. Yine diğer köşe koltuk takımları gibi sağ ve sol köşe olarak alternatif bulunmaktadır.

Geniş Mekanlar İçin Doğtaş Köşe Koltuk Takımı

Farklı modülleri bir araya getirerek farklı oturma kombinasyonları yaratmak Doğtaş mobilyanın Mayer köşe koltuk takımı ile mümkündür. özellikle küçük ve dar mekanlar için ideal bir tercih olan köşe koltuk takımları büyük ve geniş mekanlarda da uygun ölçülerdeki köşe koltuk takımları ile oldukça şık ve modern bir görüntü sağlamaktadır. Yine minimal çizgide tasarlanan Mayer köşe koltuk takımında doğadan ilham alınmıştır. Sade ve minimal çizgideki modülleri ile rafine ve modern bir tarzı yakalamak mümkündür.

2020 Doğtaş Köşe Takımı

Mayer köşe koltuk takımında beyaz, gri ve açık kahve renkleri ön plana çıkartılmıştır. Hem aydınlık hem de ferah bir ortam yaratılması amaçlanan Mayer köşe koltuk takımının tasarımında kullanılan alana sıcak bir atmosfer sağlanması için üretilmiştir. Modülerlik özelliği bulunan köşe takımında kullanılan kumaş özelliği ise hem kolay silinebilir özellikte olup hem de yumuşak bir dokuya da sahiptir. Yine temizlik düşünülerek yüksek ayak olarak üretilmiştir.