Emzirme Koltuğu Puflu

Emzirme koltuğu puflu modelleri ile anneler daha rahat olacaklardır. Bebeklerinizi beslerken, sizlerde keyifle dinlenmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Ayak ucu pufu olarak da bilinen puflu sehpalar ayaklarınızı uzatmanız için idealdir. Birden fazla markanın emzirme koltukları ve sallanan koltuk ya da dinlenme koltuğu gibi çeşitleri bulunmaktadır. Piyasada anne koltuğu olarak da bilinebilir.

Her birini inceleyebilir ve zevkinize göre değerlendirebilirsiniz. Rengarenk renk yelpazesi ile zevkinize ve evinizin dekorasyonuna göre bir tercih yapabilirsiniz. Şık görselliği ile odanızda ya da salonlarınızda şık bir görünüm katacaktır. Tabii ki bebek odaları olanlar için ideal olan yer bebek odası da olabilir.

Pembe Puflu Emzirmek için Koltuk

Yerleştireceğiniz konuma göre koltuğun rengini belirleyebilir ve böylece daha ideal bir seçim yapabilirsiniz.

İKEA, YATAŞ, Vivense gibi markaların piyasada farklı ve tarz emzirme koltuğu puflu modelleri bulunur. İnternet üzerinden inceleyebilir ve bu yönde bir karar verebilirsiniz. Sallanan koltuk modellerini de dilerseniz, emzirme koltuğu amacıyla kullanabilirsiniz. Böylece daha ekonomik bir şekilde temin etme imkanınızda olacaktır.

Markaların farklı bütçelere göre koltuk modelleri bulunur. Bunları inceledikten sonra karar verebilirsiniz. Normal dinlenme koltuğu vb. koltuklardan temin ettikten sonra, puflu bir sehpa ile emzirme koltuğuna çevirebilirsiniz. Böylece hem farklı bir takım hem de ekonomik bir şekilde temin etmiş olursunuz.

Emzirme Koltuğu Puflu Modelleri

Emzirme koltuğu puflu modelleri, farklı renk ve desenli modellerini içerir. Tabii ki markalara göre farklı tasarlanmış koltuk detayları ve malzemeleri mevcuttur. Ahşap sallanan koltuk ve puflu sehpaları gibi vb. farklı çeşitleri bulunmaktadır. Pembe, mavi, beyaz, kahve, bej, desenli gibi farklı renkleri bulunmaktadır.

2020 Puflu Emzirmek için Koltuk

Her zevke ve bütçeye hitap eden çeşitleri olduğunu söyleyebiliriz. Tabii bütçe açısından markalara göre de bir değerlendirme yapabilirsiniz. Markaların çizgileri kapsamında farklı fiyat seçenekleri bulunur.

Bu nedenle her birini aynı değerlendirmek mümkün değildir. Ama bütçenize uyumlu şekilde şık bir emzirme koltuğuna sahip olmak için, parçaları bir araya da getirebilirsiniz. Koltuk ve puflu sehpa ile bir takım oluşturabilirsiniz.

Emzirme Koltuğu Puflu Özellikleri

Emzirme koltuğu puflu modellerinin özellikleri genellikle aynı olmakla beraber, sadece malzeme ve renk farklığı gözlemlenir. Tabii ki tasarım kaynaklı farklı görselliğe de sahiptir. Tahterevalli özelliğine sahip koltuklar sallanan iskelet yapısına sahiptir. Ama tabii farklı tarzda sallanan iskelet yapısına sahip emzirme koltukları da bulunur.

Mavi Puflu Emzirmek için Koltuk

Emzirme sandalyesi, dinlenme koltuğu, anne koltuğu vb. şekillerde farklı isimlerde piyasada yer alır. Her birini değerlendirebilir ve size en uygun olanı seçebilirsiniz. Genellikle aynı özelliklere sahip olduğundan bu yönde bir karar verebilirsiniz. Dilerseniz takım olarak almayarak, tek koltuk ve puflu bir sehpa ile de takım haline getirebilirsiniz.

Böylece ekonomik bir şekilde koltuğa sahip olursunuz. Bebeğinizi huzurla emzirirken, sizlerde dinlenmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Emzirme Koltuğu Puflu Fiyatları

Emzirme koltukları birbirinden farkı detayları ve içeriklere sahip olduğundan dolayı, fiyatları da farklıdır. Tabii markalara göre fiyat seçenekleri de değişir. Bu nedenle 750 TL’den başlayan koltuklar olduğu gibi 3 Bin TL’ye kadar farklı fiyat seçenekleri bulunur. Emzirme koltuğu puflu takımının fiyatları tabii ki tekli koltuklara nazaran daha fazladır.

Puflu Emzirmek için Koltuk 2020

Bu açıdan dilerseniz tekli sallanan koltuk ile puflu sehpasını ayrı ayrı temin edebilirsiniz. Ekonomik açıdan sizlere hangisi daha uygunsa bu yönde bir tercih yapmanız daha doğru olacaktır. Renk çeşitliliği ile görsel güzelliğe sahip koltuk modelleri, annelere ve bebeklere huzurlu anlar yaşatmak için tasarlanmıştır. Markaların modellerini inceledikten sonra karar verebilirsiniz.

[haber id=”22016″]