Emzirme Koltuğu Vivense

Emzirme koltuğu modelleri, markalara göre farklılık gösterebilir. Her biri kendi için, çizgileri ve tasarımları doğrultusunda modelleri piyasaya sunmaktadırlar.

Sallanan iskelet yapıları, puflu olan modelleri, sadece sallanan koltuk detayı ya da puflu değil ama minderli normal ayak ucu modelleri ve tabii ki renk gibi farklı özellikleri de içerir. Sizlerde zevkinize ve bütçenize göre, hoş bir model tercihi yapabilir ve bu yönde bir karar verebilirsiniz. Vivense modelleri, zevkinize hitap eden içeriklere sahiptir.

2020 Vivense Emzirme için Koltuk Modelleri

Çiçek desenli modelleri, uygun bütçe yapısı ile herkesin tarzını yansıtan bir modeli bulunmaktadır. Düz rengarenk renklere sahip özel anne koltuğu adı altında da modelleri bulunmaktadır.

Aynı amaca hizmet eden; anne koltuğu, dinlenme koltuğu ve emzirme koltuğu Vivense modellerine ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden daha detaylı bir şekilde modelleri inceledikten sonra kararınızı verebilirsiniz.

Melissa emzirme koltuk modeli, ninni koltuk modeli, Bubble koltuk modeli, Doda koltuk, Myruf Sallanan Koltuk vb. Vivense modellerini de bu amaçla kullanabilirsiniz. Ayak ucunuza alacağınız bir ayak sehpası ya da ayak ucu pufu ile hoş bir emzirme koltuğuna çevirebilirsiniz. Modelleri Vivense ürünlerinden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Emzirme Koltuğu Vivense Modelleri

Emzirme koltuğu Vivense modelleri arasından zevkinize uygun olan bir modeli tercih edebilirsiniz. Emzirme koltuklarının özellikleri genel olarak aynı içeriğe sahiptir. Sallanan iskelet yapısı bulunur, puflu ayak sehpası, puflu minderi, boyunluğu gibi çeşitli özelliklere sahiptir.

Tabii emzirme koltuklarını, dinlenme koltuğu ya da anne koltuğu şeklinde de araştırabilirsiniz. Ya da normal sallanan koltuk modellerini kendinize özel bir koltuk da yapabilirsiniz. Bunun için ayak pufunu dahil etmeniz yeterli olacaktır. Böylece daha ekonomik bir şekilde emzirme koltuğunuza sahip olabilirsiniz.

Vivense Emzirme için Koltuk Modelleri 2020

Piyasada bulunan koltuk modellerini inceleyebilir ve size en uygun tercihi yapabilirsiniz.

Emzirme koltuklarına, her markanın sallanan koltukları dahilinde de ulaşabilirsiniz. Markalara göre değişen modeller ve tasarımlar mevcuttur. Ayrıca markaların tasarımlarına ve özelliklerine göre değişen bütçelere sahiptir.

Her bütçeye hitap eden modelleri bulunur. Düşük maliyetli koltuk modelleri olduğu gibi daha yüksek tutara emzirme koltuklarına da ulaşabilirsiniz.

Emzirme Koltuğu Vivense Özellikleri

Çiçek desenli emzirme koltuğu modelleri, rengarenk renk yelpazesi ile sizlerde kendi zevkinize göre bir seçim yapabilirsiniz. Sallanan iskelet yapısı, boyunluğu, ayak ucu pufu gibi çeşitli özelliklere sahip modelleri bulunur. Her birini zevkinize göre değerlendirebilir ve seçebilirsiniz.

2020 Emzirme için Koltuk Modelleri Vivense

Piyasada yer alan emzirme koltuklarının genel özelliği, tahterevalli olmasıdır. Böylece koltuklar sallanan iskelet yapısı ile dikkat çeker. Bebeklerin huzurlu bir şekilde uyumasına yardımcı olan bir özelliğidir. Yeşil, krem, mavi, pembe vb. her rengi bulunmaktadır. Emzirme sandalyesi, ninni koltuk gibi vb. çeşitlerine de aynı amaçla ulaşabilirsiniz. Böylece bütçenize hitap eden bir modeli tercih etmeniz daha uygun olacaktır. 

Emzirme Koltuğu Vivense Fiyatları

Emzirme koltuğu Vivense fiyatları, genel olarak her bütçeye hitap eden özellikleri içerir. Emzirme sandalyesi olan modelinin fiyatı 719 TL olarak karşımıza çıkar. Aynı şekilde özelliklerine göre 1 bin TL’de 2 Bin TL’ye kadar varan ya da daha üst fiyat seçeneklerine sahip modelleri mevcuttur.

Emzirme için Koltuk Modelleri Vivense 2020

Her birini modeline ve fiyatına göre değerlendirebilirsiniz. Böylece zevkinize uygun modeli tercih edebilir ve bebeğinizi keyifle emzirebilirsiniz. Bej, krem, beyaz, mavi, pudra pembesi ya da çiçek desenli gibi daha sayısız modeli bulunmaktadır. Modelleri Vivense internet sitesinden detaylı bir şekilde inceleyebilir ve tercihinizi yapabilirsiniz. Tabii ki emzirme sandalyesi olarak kullanmak için, normal sallanan koltuk modellerini de değerlendirebilirsiniz.

[haber id=”22016″]