Emzirme Koltuğu

Günümüzde teknolojinin de gelişmesi ile pek çok alanda, farklı yenilikler ve avantajlar bulunmaktadır. Emzirme koltuğu da bunlardan biri diyebiliriz. Emzirme koltuğunun sayesinde, anneler daha rahat ve konforlu bir şekilde bebeklerini besleyebilirler. Birden fazla modeli ve farklı özelliklere sahip tasarımları mevcuttur.

Piyasada yer alan markalar kendi çizgileri kapsamında yeni ürünleri müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Sizlerde ilgili modelleri görselleri ve özellikleri kapsamında inceleyebilir ve zevkinize uygun olanı temin edebilirsiniz. Tabii ki her bütçeye hitap eden tasarımlarının da olduğunu söyleyebiliriz.

Pembe Emzirme Koltuğu

Örneğin; İKEA gibi demonte satan mağazanın ürünlerini inceleyebilir ve ekonomik bir şekilde temin edebilirsiniz. Aynı şekilde YATAŞ vb. markalarında çeşitli modelleri mevcuttur.

Emzirme koltuğu modelleri genel olarak şöyle:

  • Ebebek-Tahterevalli Emzirme Koltuğu; Lamine kayın ağacından üretilmiş tasarımları mevcuttur. Sallanan bir koltuk olduğundan bebeğinizin uyumasına yardımcı olur. Toksin, kurşun geçirmez boyalar ile boyanmıştır. Bacak uzatma alanında pufu da bulunur.
  • Cushy Emzirme ve Dinlenme Koltuğu; metal bir iskete sahiptir. Minderleri kaliteli süngerlerden yapılmıştır. Ayak ucu pufu bulunur. Silinebilir kumaşa sahiptir.
  • KEA POANG Sallanan Dinlenme Sandalyesi; sallanan bir iskeleti bulunur. Böylece bebeğinizi rahatlıkla uyutabilirsiniz. Huş ağacından yapılmıştır. Yüksek arkalığı bulunur. Kumaşı %100 polipropilen’dir. Minderlerin içi poliüretan süngerden yapılmıştır. 639 TL fiyata sahiptir.

Emzirme Koltuğu Kullananlar

Emzirme koltuğu, annenin ve bebeğin rahatı için tasarlanmıştır. Anne bebeğini rahat bir şekilde emzirebilir ve puflu ve boyunluklu konforlu koltukta rahatsız olmaz. Ayrıca sallanan emzirme koltuklarının etkisiyle, bebeklerde daha rahat bir şekilde uykuya geçiş yapabilir.

Emzirme koltuğunu kullananların yorumları da genel olarak bu yönde olumludur. Tabii koltuğun konforlu yapısı önem taşır. Bu nedenle alacağınız koltuğun özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Tahterevalli özelliğine sahip emzirme koltukları bu açıdan ön plana çıkar. Sallanan yapısı ile anne ve bebeğin rahatlığı için tasarlanmıştır.

Bordo Emzirme Koltuğu

Sizlerde internet üzerinden, emzirme koltuğu kullananların yorumlarını inceleyebilir ve bu yönde bir karar verebilirsiniz. Fikir edindikten sonra, modelleri görselleri kapsamında inceleyerek doğru bir karar verebilirsiniz.

Piyasada birden fazla model ve marka bulunmaktadır. Bu nedenle mutlaka zevkinize ve bütçenize hitap eden bir modele ulaşabileceğinizi söyleyebiliriz. Her birini detaylı bir şekilde inceldikten sonra kararınızı verebilirsiniz. Anne ve bebeklerin rahatlığı açısından faydalı olan emzirme koltuklarının doğru seçimi de önemlidir.

[haber id=”22114″]

Emzirme Koltuğu Yataş

Piyasada birden fazla marka yer alır. Her birinin da farklı tasarım ve özelliklere sahip emzirme koltuğu modelleri bulunmaktadır. Yataş markası da annelere kendini tasarımını sunmaktadır. Emzirme koltuğu modellerini genel olarak incelediğimizde, sallanan iskelet yapısı, puflu ayak uzatma alanı ve özel kumaş dokusunun olduğunu görüyoruz.

Her açıdan baktığımızda annenin rahatlığını düşünen bir tasarım ve bebeğinde huzurunu sağlayan modellerdir. Böylece sizlerde bu gibi özellikleri dikkate alarak bir seçim yapabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden, kullananların yorumlarını da inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Böylece bizzat kullananların yorumlarına göre bir model tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Mavi Emzirme Koltukları

Emzirme koltuğu Yataş modellerini internet üzerinden inceleyebilir ve dilerseniz farklı siteler üzerinden daha uyguna ikinci el ürün olarak da temin edebilirsiniz. Bu yönde de farklı siteler mevcuttur. Emzirme koltuklarının özellikleri genel olarak aynı içeriğe sahiptir. Sadece bazıları daha konforlu ve özel tasarlanmışken, bazıları daha sade bir tasarımı içerir.

İçeriğinde yer alan boyunluğu ve ayak uzatmanız için yer alan pufu da konforunu etkilen önemli etkenlerdir. Bu gibi detayları inceleyebilir ve zevkiniz kapsamında, rengine ve tasarımına karar verebilirsiniz.

[haber id=”22019″]

Emzirme Koltuğu İKEA

Emzirme koltuğu İKEA modelleri de zevkinize hitap eden içeriklere sahiptir. KEA POANG Sallanan Dinlenme Sandalyesi gibi çeşitli modelleri ile uygun bütçelere sahiptir. Modelleri detaylı bir şekilde incelebilir ve bütçenize uygun bir karar verebilirsiniz.

İKEA mağazalarından yer alan sallanan koltukları daha uyguna temin edebilir ve bunu dilerseniz bebeğinizi emzirmek için kullanabilirsiniz. Ayak ucunuza da puf alarak işlevi tamamlayabilirsiniz. Böylece daha ekonomik bir şekilde emzirme koltuğuna sahip olabilirsiniz. İKEA ürünleri demonte olarak temin edilmektedir.

Krem Rengi Emzirme Koltuğu

Kurulum şemasına göre, pratik bir şekilde evinizde monte etmeniz mümkündür. Üzerine yerleştireceğiniz yumuşak bir puf ve ayak ucu pufu ile hoş bir emzirme koltuğuna dönüşeceğini söyleyebiliriz.

Emzirme koltukları piyasada genellikle, sallanan koltuk modelleri kapsamında da yer alabilir. Bu nedenle her markanın, emzirme koltuğu adı altında olmayabilir ama sallanan koltukları bu yönde değerlendirilebilir. Bu nedenle sizlerde bu gibi özellikleri dikkate alarak daha konforlu sallanan koltukları değerlendirebilirsiniz.

Ekleyeceğiniz küçük detaylar ile de daha uygun bir şekilde koltuğa sahip olabilirsiniz. Önemli olan işlevi olacağı için modelinden çok, konforlu detaylarına yönelebilirsiniz.

[haber id=”22113″]

Emzirme Koltuğu Puflu

Piyasada birden fazla markanın emzirme koltuğu bulunur. Ayrıca sallanan koltuk modelleri kapsamında da emzirme koltukları adı altında satılabilir. Bu nedenle her birinin ayak ucu puflu aparatı olmayabilir, ama sizler ek olarak bunu temin edebilir ve dahil edebilirsiniz. Böylece daha ekonomik bir şekilde temin etmiş olursunuz.

Ama genel olarak, bu amaçla sayılan ürünlerin puflu özelliği de mevcuttur. Fakat fiyat olarak biraz daha yüksek tutarlara sahiptir. Örneğin; Tahterevalli Emzirme Koltukları konforlu olduğu kadar fiyat olarak da yüksektir. Bu gibi özellikleri dikkate alarak, ekonominize göre hareket edebilirsiniz.

Gri Emzirme Koltuğu

Emzirme koltuğu puflu özelliğine sahip olanlar, annenin rahatını sağladığı gibi bebeğe de tabii ki dolaylı olarak huzur verecektir. Bu amaçla satılan koltuklarda genellikle puflu minderler bulunur. Tabii bu detayda annenin daha rahat etmesini ve dinlenmesini sağlar.

Annenin rahatlığı ile bebeklerde huzur içinde sallanarak uyumanın keyfini çıkarırlar. Puflu olanlar, ayak ucu pufu olan modelleridir. Ama tabii sizler sadece sallanan koltuğu ekonomik bir şekilde temin edebilir ve aynı şekilde pufunu da ayrıca satın alabilirsiniz. Hangisi bütçenize uygunsa bu yönde bir tercih yapmanız daha doğru olacaktır.

[haber id=”22019″]

Emzirme Koltuğu Vivense

Emzirme Koltuğu Vivense ya da anne koltuğu veya sallanan koltuk modelleri adı altında da inceleyebilirsiniz. İlgili koltuklar annenin daha rahat etmesini ve aynı zamanda bebeklerin huzurla uyumasına yardımcı olur.

Bu yönde tasarlanmaktadır. Tabii  ki piyasada sadece bu amaçla yapılan koltuklar olduğu gibi diğer sallanan koltuk modelleri de bu amaçla annelerin hizmetine sunulmaktadır. Sallanan koltuk modellerini, anne koltuğu olarak kullanabilirsiniz. Ek olarak ayak ucu pufu temin edebilir ve takımı tamamlayabilirsiniz.

Tabii böylece ayaklarınızı uzatarak bebeğinizi keyifle beslemenin rahatlığını da çıkarmış olursunuz. Sallanırken beslenen bebeğinizde huzur içinde uyuyacaktır.

Bu gibi detayların her birini değerlendirdikten sonra bu yönde bir karar verebilir ve seçim yapabilirsiniz. Bebeğinizle kendi keyfinizi düşünmeniz tabii ki önemlidir. Sallanan koltukların her biri aynı konfora sahip olmayabilir, ama sizler uygun fiyata aldığınız koltukları daha konforlu bir hale getirebilirsiniz.

Bunun için puflu bir minder ve ayak ucu pufu yeterli olacaktır. Böylece daha ekonomik bir şekilde bütçenize uyumlu bir emzirme koltuğuna sahip olursunuz. Vivense, YATAŞ, İKEA gibi daha sayısız markanın bu yönde birbirinden farklı modelleri mevcuttur. Her birini internetten inceleyebilirsiniz.

[haber id=”22018″]