En Güzel Salon Gergi Tavan Modelleri

Evinizin salonunda farklı bir ambiyans oluşturmak istiyorsanız, şık ve modern gergi tavan modellerini önerebiliriz. Böylece en güzel salon gergi tavan modelleri ile şık bir atmosfer elde edebilirsiniz. Gergi tavan, esne yapısı ve alev almayan özel kumaşı ile istenilen forma girebilmektedir. Tavanlara uygulanabildiği gibi duvara da monte edilebilir. 3D gergi tavan modellerini ve ışıklı tavan modellerini zevkinize göre değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca Osmanlı gergi tavan tasarımları ile Osmanlı gibi farklı dönemleri de evinize yansıtmanız mümkündür. 3D resim ve fotoğraf baskı seçeneği ile birden fazla seçeneği hizmetinize sunmaktadır. Her biri ile istediğiniz bir salona kavuşmanız mümkündür. Güzel ve hoş bir salon tasarımı için, özellikle ışıklı gergi tavanları önerebiliriz. Böylece hoş bir atmosferi aydınlatmanın güzelliği ile bütünleyebilirsiniz.

2020 En Güzel Gergi Tavanlar

Güzel ve farklı bir görselliği elde etmeniz, gergi tavanlar ile günümüzde oldukça basittir. En güzel salon gergi tavan modelleri ile kolay uygulanabilir özelliğiyle hizmetinizdedir. Işıklı gergi tavanlar, 3D gergi tavanlar ve Osmanlı gergi tavanlar gibi daha farklı görselleri 3D ile sağlayabilirsiniz. 3D gergi tavan uygulaması sizlere, isteğinizi karşılayan bir salon görselli elde etmenize yardımcı olur. Sevdiğiniz bir manzara resmini ya da fotoğrafı hoş bir aydınlatma ile sağlamanıza olanak sağlar.

2020 Salon Gergi Tavan Çeşitleri

Işıklı gergi tavanların içine yerleştirilen ledler ile uzun süreli aydınlatma özelliğinden de yararlanabilirsiniz. Kullanışlı ve modern dokusu ile gergi tavanlar son dönemlerin dikkat çeken salon dekorasyonları arasında yer alır. Sizlerde güzel bir ambiyansa sahip salonda keyif yapmak için, deneyebilirsiniz. Bunun için sizlere kaliteli bir markayı tercih etmenizi önerebiliriz.

Salon Gergi Tavan Modelleri

Gergi tavanlar, özel kumaş üretimleri ve kolay uygulanabilir yapılarıyla, son dönemlerde dikkat çeker. Ayrıca birden fazla avantajlı özelliklerinden dolayı da tercih edilmektedir. Salonlarda, koridorda, odalarda ve işyerlerinde, otellerde vb. sosyal alanlarda da farklı ambiyanslar için uygulanmaktadır. Sizlere en güzel salon gergi tavan modelleri önerilerimiz arasında; 3D gergi tavanlar ve ışıklı gergi tavanlardır. Her ikisini de bir arada uygulayabilir ve hoş bir ortama sahip olabilirsiniz.

2020 Salon Gergi Tavan Modeli

Gergi tavanlar, esne bir kumaştan uygulanmaktadır. Esnek kumaşları alev almayan özelliği ve neme karşı dayanıklı bir şekilde üretilmiştir. Böylece olası bir yangın ya da nem gibi durumlara karşı dayanıklıdır. Böylece uzun süre kullanışlı yapısıyla sizlere hoş ambiyanslar sunar. Işıklı modellerinde ise tavanların içine yerleştirilen ledler ile aydınlatma özelliğini sizlere sunar.

Şık Salon Gergi Tavan Modelleri

Özellikle evlerinizin salonlarında şık bir atmosfer yaratmak için gergi tavanları tercih edebilirsiniz. Şık salon gergi tavan modelleri ile istediğiniz bir ambiyansa sahip salonda nefes alabilirsiniz. Işıklı gergi tavanlar, 3D gergi tavanlar gibi daha sayısız gergi tavan modelleriyle, beklentilerinizi karşılayan bir ambiyans oluşturmanız oldukça kolaydır.

2020 Salon Gergi Tavan Modelleri

3D baskılı özelliğiyle, resim ve fotoğraf baskısı yapılabilir. Ayrıca ışıklı gergi tavanlar ile aydınlatma seçeneğini sizlere sunar. Her ikisini de bir arada tercih edebilir ve böylece daha şık bir salona sahip olabilirsiniz. Tercih edeceğiniz bir resim görselli doğrultusunda, gergi tavan modelini yaptırabilirsiniz.

Gergi Tavan Modelleri

Gergi tavan modelleri; 3D gergi tavanlar ve ışıklı gergi tavanlar olmak üzere farklı alanlarda incelenebilir. Ayrıca farklı dönemleri bizlere sunan Osmanlı gergi tavanlar da 3D resim baskı özelliğiyle uygulanmaktadır.

2020 Salon Gergi Tavan

3D uygulamasıyla, istediğiniz herhangi bir resmi ya da fotoğrafı, evinizin herhangi bir yerine gergi tavan ile uygulamanız mümkündür. Gergi tavanlar, tavanlara uygulandığı gibi aynı şekilde duvara da monte edilebilir.

[haber id=”24584″]