2020 En Şık Koltuk Takımı Modelleri

2020 En Şık Koltuk Takımı Modelleri koleksiyonunda tanıtımı yapılan yeni koltuk takımları oldukça ilgi çekici detayları da beraberinde getiriyor. Rahatlığının ve konforunun yanı sıra her estetik beğeniye hitap eden karakteristik yapılarıyla da oldukça iddialılar. Bunun yanı sıra bu koltuk takımlarından beğenilenleri tekli olarak da satın alabilir.

Kendi takımını kendileri oluşturmak isteyen ev ve ofis sahipleri birbirinden farklı tarzlara ev sahipliği yapan koltuk takımları arasından da seçim yapabilir. Bu senenin en modaları arasında İskandinav ve vintage tarzı koltuk takımları dikkat çekiyor. Küçük aksesuarlar ve zigon – sehpa gibi destekleyici mobilyalar ile birlikte bu koltuk takımları başta oturma odaları olmak üzere birçok odayı istenilen şekle sokmakta yeterli oluyor.

[haber id=”12409″]

2020 En Şık Koltuk Takımı Modelleri Detayları

İlk Öneri: Retro Koltuk Takımları

İlk öneriler arasında retro tarzı ile bütünleşmiş koltuk takımları yer alıyor. Sade ve naif yapıları ile benzerlerinden ayrılan bu koltuklar evlerin her odasında rahatlıkla değerlendirilebilir. Takım içeriğine hızlıca bir göz atılıp en doğru olan tercihler yapılabilir. Garanti süreleri 2 yıl ile 4 yıl arasında değişen retro koltuk takımları özellikle duvar saati ve tablo gibi sanatsal ürünlerle çok daha zengin ve donanımlı bir noktaya taşınabilir.

Tek yapılması gereken duvar rengi ile uyum içerisinde bir koltuk takımı seçmek ve evin salonunda nasıl göründüğünü tahayyül etmek. Daha sonra uygun bir konumlandırma ile hem ferah hem de kullanışlı bir yaşam alanı dekore edilebilir.

 Bu Senenin Modası: Mavi ve Mor Koltuk Takımları

Modayı yakından takip edenler için iki renk 2020 yılında ön plana çıkıyor. Bunlardan ilki mavi. Mavi rengi de kendi içerisinde koyu ve açık tonları ile birlikte seçeneklere ayrılıyor. Daha havalı ve soft bir renk isteğinde olanlar parlement mavisini tercih edebilir. Daha sportif bir ev ortamı kurmak isteyenler için ise süt mavisi ve koyu mavi renkleri tercih edilebilir.

[haber id=”11929″]

Mor renkli koltuk takımları da diğer mobilyalar ve aksesuarlar ile birlikte tam bir uyum içerisinde seriyi tamamladığı için gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Diğer favori renkler arasında pudra ve turkuaz gibi farklı olmasına rağmen binlerce kişinin evini süsleyen renkler de bulunuyor.

İtalyan Stili Koltuk Takımları

2020 En Şık Koltuk Takımı Modelleri bünyesindeki Roma ve Milano serisinin yeni koltuk takımları da Avrupai bir havada olup hem oturma odalarında hem de misafir kabul salonlarında değerlendirilebilir. Kumaş seçimi doğrudan doğruya alıcılara bırakıldığı için kendinizi en rahat hissedeceğiniz kumaşlardan birini seçebilirsiniz.

İtalyan modasının ana renklerinden olan kırmızı ve sarı renkleri bu koltuk takımlarında da kendini sıklıkla gösteriyor. Ek olarak üçlü ve dörtlü olarak satılan bu koltuk takımları havadar ve sportif görünümü ile birlikte evlerin ve ofislerin çok daha ergonomik bir yapıda görünmesini olanaklı hale getiriyor.

Berjerli Koltuk Takımları

Koltuk takımlarının içerisinde berjer de düşünen ev sahipleri hazır olarak berjerlerle birlikte satılmakta olan takımlar arasından bir seçim yapabilir. Toplamda iki adet üçlü koltuk ve bir ya da iki berjer ile birlikte oturma odasını tam da hayal ettiğiniz gibi dekore edebilirsiniz.

Berjerlerin arkasında yer alan sırtlıklar da hem rahatlığı hem de konforu bir arada sunuyor. 2020 En Şık Koltuk Takımı Modelleri berjerleri berjerlerinin renk seçeneklerinde ise kahverengi, siyah ve lacivert gibi karakteristik renkler yer alıyor.

 Country Koltuk Takımları ile Salonlar Daha Özgür

2020 En Şık Koltuk Takımı Modelleri diğer koltuk takımlarına oranla country tarzı koltuklar çok daha naif ve sportif bir görünüme ev sahipliği yapıyor. Kendine özgü ve sade çizgileri ile birlikte bu takımlar estetik olduğu kadar ekonomik de. Ek olarak bu ürünleri abajur ve zigon gibi aksesuarlar ile birlikte zenginleştirmek de mümkün.

[haber id=”12573″]

Yeni Model Koltuk Takımları ve Fiyatları

Her evde kullanılan koltuk takımları arasından kafanızdaki dekorasyona uygun seçimler yaparak güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Aynı zamanda var olan koltuk takımlarının renkleri üzerinden ya da modelleri üzerinden de kendi dekorasyon tarzınızı belirleyebilirsiniz. Her evin demirbaşı olan yeni koltuk takımları ve fiyatları bilgilerini internet üzerinden alabilir ve bir tık ile sipariş edebilirsiniz.

Yeni Model Koltuk Takımları ve Fiyatları

Her eve ve her dekorasyona uygun koltuk takımlarını bulabileceğiniz internet mağazalarında koltukların boyutlarını da öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda internet üzerinden sipariş ettiğiniz koltuklar çok daha hesaplı fiyatlara sahip. Evinize kadar teslimatının yapılacağı koltuk takımları arasında her bütçeye uygun bir çok farklı marka ve model de bulunuyor.

[galeri]