English Home Büyüleyici Country Tarzı

Büyüleyici Country Tarzı

Tasarımları ile yaşam alanlarını masalsı ve büyüleyici bir tarza büründüren ve klasik İngiliz tarzının bir adım önüne geçerek rahatlığı ve romantizmi dekorasyona taşıyan bir marka English home.

English home ev dekorasyon tarzı genel olarak yumuşak hatlara sahip, daha çok beyaz eskitme mobilyaların mekana kazandırdığı yaşanmışlık hissini yoğun şekilde hissettirirken, toz pembeler, mint yeşilleri, bebek mavileri ve toprak tonlarının huzur veren tarzı mekanda sıcak ve huzurlu bir tarz yaratıyor.

English Home Tarzı

Oturma odasından yatak odasına kadar hemen her alanda English Home romantik detayları görebilmek mümkün. Pastel renklerin yarattığı huzurlu ve masalsı tarz country tarzı ev dekorasyonlarında en belirgin unsurlardır. Markanın tüm tasarımlarında bu romantik detayları rahatlıkla görebiliyoruz, pastel renkleri tamamlayan toprak tonlarında duvar kağıtları ile yaşam alanları daha romantik ve huzurlu bir ortama dönüşüyor. Duvar dekorasyonu için English Home duvar kağıtları birbirinden şık  samimi ve sıcak bir etki yaratan birbirinden güzel çiçek desenleri ile donatılmış.

Sıcak ve Huzur veren bir tarz

English Home Romantik country tarzının en belirgin özellikleri, huzurlu ve rahat bir tarz yaratan pastel renk tonları, eskitilmiş beyaz ve tonları mobilyalar, duvarda, aksesuar ve tekstil ürünlerinde tercih edilen harika çiçek desenleri ve yine pastel tonların rahatlığı ile tasarlanmış bez aydınlatma tasarımlar, English Home dekoratif ürünlerinin öne çıkan özellikleri diyebiliriz.

Eğer siz sıcak ve huzurlu ortamları seviyorsanız, abartıdan uzak ancak tarzı ile oldukça şık bir mekan hayali kuruyorsanız sizin tarzınız kesinlikle Country Tarzı ve evinizi dekore ederken sizin için en doğru markalardan biri kesinlikle English Home diyebiliriz. Yumuşak detaylara sahip eskitilmiş mobilyaların yarattığı samimi ve sıcak ortamlardan hoşlananlar English Home mağazalarında tamda hayalini kurdukları estetik ve rahat country tarzı mobilyaları bulabilirler.

English Home Eskitme Mobilyalar

Söz konusu counrty tarzı ise eskitme mobilyalar yaşam alanlarının tarzını belirleyen en önemli parçalardır. English Home eskitme mobilya Modelleri ile evinizde sıcak aynı zamanda samimi bir etki bırakabilirsiniz. Şuan markanın satışını yaptığı ve büyük ilgi gören country tarzı mobilyalar arasında berjer koltuklar ve eskitme sehpalar büyük ilgi gören parçalar. Özellikle English Home berjer koltuk modelleri birbirinden şık ve stil sahibi tasarımları ile mekana sıcak bir hava katıyorlar. Tekli koltuk tasarımlarında tercih edilen çiçek desenleri ve şık ekose desenler ile daha sıcak ve rahat bir etki yaratılmış.

Eskitme ağaç sehpalar, eskitme dekoratif çay masaları, çekmeceli eskitme komodinler ve mutfak dekorasyonu için doğal ve samimi bir tarz yaratan ağaç raflar English Home markasına ait stil sahibi romantik mobilyalar arasında en çok ilgi gören tasarımlar.

English Home Ferforje Aksesuarlar

Mekanda sıcak ve rahat bir etki bırakmak için en az mobilyalar kadar aksesuar seçimleri’de çok önemli. Country tarzının öne çıkan aksesuar tasarımları genelde ferforje tasarımlardır. English Home ev aksesuarları arasında birbirinden güzel ferforje objeler yer alıyor. Mekanın rahat ve sıcak tarzını tamamlayan ferforje aksesuarlar arasında dekoratif şamdanlar, mumluklar, çerçeveler, dekoratif tabaklar, romantik tasarım aynalar ve fenerler, gazetelikler ve birbirinden şık dekoratif tablolar öne çıkan tasarımlar

Huzur veren Romantik Ev Tekstil ürünleri

Tüm yaşam alanları için birbirinden şık ve huzur verici tekstil ürünleri ile adından sıkça bahsettiren English Home, eviniz için her detayı sizin için düşünmüş ve bu alanlar için huzur veren renkleri ve samimi desenleri ile dekoratif ürünler tasarlamış. Salon dekorasyonu için birbirinden şık ve estetik English Home koltuk örtüleri, (ilginizi çekebilir:Country English Home Yatak Örtüleri 2019) zarif sehpa örtüleri, kırlent ve halı kilim modelleri bulunuyor. Ayrıca her oda için dekoratif minder ve hazır perde seçenekleri sunan marka tam anlamıyla evinize zarafeti taşıyor.

Yaşam Alanınıza Farklı Bir Tarz Katın

Yeni trendler söz konusu olduğunda farklı tarzların ön plana çıktığı yeni stil mobilyalar ön plana çıkıyor. Bu noktada akıllara English home tarzının büyüleyici renkleri karşımıza çıkıyor. Özellikle yumuşak tonlu desenlerin hakim olduğu English home tarzı, aynı zamanda konforlu bir kullanım özelliğini de sizlere sunuyor. Özellikle yumuşak renk ve desenlerin hakim olduğu, huzurlu dokunuşların adresi konumunda bulunan country tarzı aksesuarlar, mükemmel bir dekorasyon için oldukça güzeller.

Şayet yaşan alanınızı yeninden dizayn edip, hoş, dinlendirici elbette ki şık bir dekorasyon yapmak ya da yaptırmak istiyorsanız; mutlaka country tarzını gözden geçirmelisiniz. Genel olarak country tarzındaki aksesuarlar; farklı kombinlerden oluşsa da en çok sevilen bu tarz kombinlerin İngiliz country aksesuarlarından oluştukları bilinmektedir. Şimdi 2019 English home country tarzının ayrıntılarına bakalım.

2109 English Home Country Mobilyalar

Yaşam alanlarına country tarzı etki söz konusu oluştuğunda ilk olarak aklımıza çiçek desenleri geliyor. Çünkü çiçek motifleri bu tarzın olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Ayrıca geometrik hatların hakim olduğu English home tarzı mobilyalar son zamanların favori seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. Bununla birlikte kaz ayağı tarzındaki farklı desenlerin de son zamanlarda bu tarz dekorasyonlarda sıklıkla tercih edildikleri biliniyor.

English home country mobilyalarla bir dekorasyon yapmaya karar verdiğinizde mutlaka; etkili bir renk uyumunu yakalamış olmanız gerekiyor. Bu noktada ön plana çıkan renk uyumunun ise perdelerle halıların renk ve dokusunun birbirleriyle uyumlu olması olarak karşımıza çıkıyor.

English Home Sehpa Örtüleri

English Home ev dekorasyonunda birbirinden farklı modelleri ile tarzınızı yansıtmanızda size yardımcı oluyor. Ürettiği birbirinde farklı örtüler ile yemek masanıza, yatağınıza ya da sehpalarınıza ayrı bir hava katıyor. Ev dekorasyonunuzda bulunan sehpalarınızın boş bir görüntü vermesini istemiyorsanız örtülerden yararlanabilirsiniz. Aksesuarlarla da zenginleştirebileceğiniz sehpalarınıza yaşam stilinizi yansıtabilirsiniz.

English Home Sehpa Örtüleri

English Home Rosepatch örme sehpa örtüsü ile romantik tarzda dizayn ettiğiniz evinize güzel bir detay katabilirsiniz. Pembe renkte üretilen bu ürün açık rengin hakim olduğu ev dekorasyonları ile uyumludur. Sehpa örtüsünü tek parça almak istemeyenler için Elegance nakışlı üç parça sehpa modelleri de mevcuttur. Açık pempe, taş rengi ve açık krem olarak bulabileceğiniz bu ürünlerle de sehpalarınıza romantik bir dokunuş verebilirsiniz.

[galeri]