Erkek Bebek Odası Dekorasyon Fikirleri

Dünyanın en büyük mutluluğunu yaşama hazırlığı içerisindesiniz ve bir erkek evlat sahibi olacaksanız birbirinden güzel erkek bebek odası dekorasyon fikirlerisunarak işinizi bir nebze olsun kolaylaştırmak istiyoruz. Şık, kolay ve estetik görünümleri ile bebekler için sağlıklı bir ortam oluşturmak adına tercih edilebilecek tasarımları tanıtmak istiyoruz. Hemen lafı uzatmadan erkek bebek odası dekorasyon fikirlerine geçelim.

Erkek Bebek Odası Dekorasyon Fikirleri

Son dönemlerde bebek odaları için birbirinden güzel ve farklı mobilyalar mağazalardaki yerini alır iken hemen hemen alacağınız komple bir takım ile herhangi farklı bir uygulamaya gerek kalmadan dekorasyonu tamamlama imkanı yakalıyorsunuz. Bahsettiğimiz modellerden biri de aşağıda yer alan bebek odası takımı.

Erkek Bebek Odası Dekorasyon Fikirleri

Erkek bebekler için hazırlayacağınız odada yer verebileceğiniz mobilya takımı beyaz ve turkuaz rengin mükemmel uyumu ile hazırlanmış ve perde-halı uyumu ile kombine edilmiş durumda.

Avangard Erkek Bebek Odası Dekorasyonu

Bebeğiniz için daha gösterişli ve dikkat çekici bir oda hazırlamak istiyorsanız avangard tasarımlara göz atabilirsiniz. Gerek satın alacağınız mobilyada avangard seçeneğini tercih edebilir, gerekse de kendiniz yapacağınız ufak dokunuşlar ile bu görüntüyü rahatlıkla yakalayabilirsiniz.

Avangard Erkek Bebek Odası Dekorasyonu

Üstte yer almakta olan erkek bebek odası dekorayon örneğinde özellikle mobilyalar ile süslemelerin ne kadar uyumlu olduğunu görüyoruz. Tercih edilen beşik, beşik ile uyumlu perde ve halılar mükemmel bir görüntü ortaya çıkartmış durumda.

Sarı Beyaz Erkek Bebek Odası Dekorasyonu

Eğer erkek bebeğiniz olmasına rağmen klasik ve sıradan mavi renginden acil olarak kurtulmak istiyorsanız sarı renk tam da size göre. Sarı ile beyazın harika uyumu ile hazırlanan erkek bebek odaları son dönemlerde trendler arasında yer alıyor.

Sarı Beyaz Erkek Bebek Odası Dekorayonu

Sizler için en iyi dekorasyon örneği olarak yukarıdaki modeli sunmak istiyoruz. Bebeğinizin beşiği ile birlikte o uyurken onu izleyebileceğiniz, keyifli zaman geçirebileceğiniz küçük bir sedir oldukça şık bir görüntü ortaya çıkartıyor. Ferahlığı korumak adına pencere açık bırakılıp içeriye güneş ışığı girmesi sağlanır iken duvarda da kaplamaların yer aldığını görüyoruz.

Keyifli Erkek Bebek Odası Dekorasyonu

Eğer hem modern, hem de keyifli bir erkek bebek odası dekorasyonu yapmak istiyorsanız aşağıda sunacağımız modele göz atmanızı istiyoruz. Evet biraz kalabalık görünebilir ancak bebek odası için geniş bir bölüm ayırdıysanız bu şekilde keyifli bir dekorasyon modeline sahip olmayı isteyebileceğinizi düşünüyoruz.

Keyifli Erkek Bebek Odası Dekorasyonu

Beşik ile birlikte bebeğin büyüdüğünde yatacağı yatağında yer aldığı dekorasyon örneğinde duvarda aydınlatma görevi gören şık bir örümceğin yer aldığı dikkat çekiyor. Ahşap ile hazırlanan mobilyalar bebek sağlığı için oldukça güvenilir ve uzmanların tavsiye ettiği modeller arasında yer alıyor. Güzel ve bulut şeklinde bir avize ve duvar rafı ile bütünlük sağlanması da gözlerden kaçmıyor.

Büyük Erkek Bebek Odası Dekorasyonu

Eğer bebeğiniz için büyük bir oda ayırdıysanız daha rahat ve daha keyifli bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Sarı, mavi ve beyaz rengin ağırlıklı olarak yer alacağı güzel bir erkek bebek odası dekorasyonu yapar iken aynı zamanda modernliği de elden bırakmamış olacaksınız.

Büyük Erkek Bebek Odası Dekorasyonu

Üstte yer almakta olan büyük erkek bebek odası dekorasyonu ile başarılı bir şekilde işlemleri tamamlayabilirsiniz. Özellikle mobilyaların üzerinde yer alacağı dalga figürleri büyük bir estetik uyandırır iken küçük halı, şık duvar kabartmaları da harika bir bütünlük sağlıyor.

[haber id=”21392″]