Eskitme Dresuarlar ile Sıcacık Bir Esinti

Geçmişten günümüze popülerliğini sürdüren gerek klasik gerekse günümüz modern mobilya anlayışına göre tekrar şekil alan dekoratif dresuarlar kendine has tarza sahip dekoratif mobilyalar arasında yer alıyor. Dresuar modelleri stil sahibi mobilyalar olarak akılda yer etmiş tasarımlardır, özellikle klasik dekorasyonun vazgeçilmez parçaları olarak kabul edilirler. Varaklı ve yoğun işçiliği göz önüne alındığında bu dekoratif mobilyalar dekorasyona farklı bir hava ve tarz kazandırıyor kesinlikle…

Günlük hayatta çok fazla duyulmayan mobilya isimlerinden biri olsa da evlerimizin antre kısımlarında kullanılmaktadır. Düz ayaklı olan ve çoğunlukla çok işlevli bir sehpaya benzeyen bir mobilya türüdür. Tabi ki daha pek çok yerde de işlevselliği ve pratikliği ile kullanıma uygundur. Dresuarlar genel olarak anahtarlar, cep telefonları, sabit telefonlar, gazeteler, hatta cüzdanınız ve çantanız gibi kişisel eşyalarınızı da üzerine koyabileceğiniz kullanışlı yüzeyler olarak tasarlanmışlardır.

Klasik Dresuar Çeşitleri

Son yıllarda klasik dresuar modelleri kadar ilgi görmeye başlayan yenilikçi tasarımları ve parlak canlı renklere sahip dresuarlar büyük ilgi görür hale geldiler. Farklı tarzlara ve zevklere hitap eden yüzlerce alternatif model bulmak günümüzde oldukça kolaylaştı diyebiliriz, özellikle ağır ve ciddi tarzlar yerine daha renkli ve modern aynı zamanda sıcak bir etki yaratan 2020 dresuar modelleri iç mekanlarda görsel açıdan mutlaka kullanılması gereken mobilyalar arasındalar.

2020 Dresuar Modelleri

Yenilikçi tasarımları ile karşımıza çıkan dresuar tasarımları arasında son dönemde eskitme olarak tabir edilen tasarımlar ön plana çıkmış durumda. Eskitilmiş görünüm verilen bu şık mobilyalar country tarzı için en ideal dekoratif parçalar arasındalar. Dresuarları yalnızca antrede değil aynı zamanda yatak odalarında, mutfaklarda, yemek odalarında ve salonlarda da kullanabilirsiniz.

Dekorasyonda eskitme mobilya modası uzun bir zamandır bütün hızıyla devam ediyor, tabi ki bu rüzgâra kapılan mobilyalar arasında dresuarlar birçok farklı stilde karşımıza çıkıyorlar. Alışılmışın aksine canlı ve parlak renkleri, farklı formları ile eskitme dresuar modelleri oturma odalarından yatak odalarına kadar birçok farklı alana renk ve hareket katan mobilyalar arasına girdiler diyebiliriz. Piyasadaki dresuar çeşitlerine klasik modeller hakimdir. Ham madde olarak genellikle ahşap kullanılmaktadır. Klasik mekanlar için idealdir. Aynalı ve varaklı modelleri ise ihtişamı sevenlere hitap eder genelde.

Antre, yatak odası ve oturma odalarına şık ve sıcak bir görünüm kazandıran eskitme dresuarlar aynı zamanda dekoratif aksesuarlarınızı sergileyebileceğiniz çok özel bir tasarım.  Sade tasarımların yanı sıra eskitme dresuar modelleri arasında aynalı tasarımlar alternatifler arasında yer alıyor. Genellikle eskisi kadar sık evlerde göremezsiniz dresuarları. Dresuarı seven ve zevkle kullanmak isteyen, tarz sahibi kişilerdir. Ev dekorasyonunda Fransız rüzgarları esmektedir. Tasarım olarak bakıldığında pek çok modelde bu modern ve kullanışlı havayı görebilirsiniz.

Eskitme Dresuarlar ile Sıcacık Bir Esinti

Günümüz Dekorasyonları

Günümüz dekorasyon anlayışında dresuar modelleri artık sadece oturma odalarına tarz kazandıran mobilyalar olmaktan çıktılar. Yatak odalarında makyaj masası olarak tercih edilen renkli ve dinamik mobilyalar olarak dikkat çekiyorlar.

Dresuar çeşitleri, daha önce de belirtildiği gibi hangi odada kullanılırsa kullanılsınlar toplayıcı özelliğe sahiptir. Küçük olan evlerin de oldukça işlevsel bir şekilde kullanılabilmektedir. Çünkü, belirli bir yerleri olmayan eşyaların yeri tam da dresuardır. Mobilya takımlarının ayrılmaz birer parçası olarak görülen dresuarlar, içinde bulunduğumuz modern ev dekorasyonuna uygun olarak tasarlanmıştır.

Son dönemde yükselen eskitme mobilya modasına başarılı şekilde ayak uydurması ve canlı renklere kavuşmasından sonra bu tasarımlara olan ilgi dahada büyümüş durumda. Sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz birbirinden şık ve estetik, evinize tarzınızı yansıtabileceğiniz 2020 eskitme dresuar modelleri ile baş başa bırakıyoruz…

Eskitme Dresuar Modelleri

Eskitme olarak tasarlanan ve görünümü itibariyle, koridorunuzda en çok dikkat çeken mobilyalar arasında yerini alacak dresuarlar için pek çok model bulunuyor. Yeni sezonda da hem modern tasarıma sahip olan hem de nostaljik şekilde tasarlanmış evlerde en dikkat çekici mobilyalar arasında yerini alıyor.

Eskitme Dresuar Modelleri

Sadece koyu renk olan modeller için değil, direkt olarak açık tonlardaki dresuar çeşitlerini de eskitme olarak değerlendirme olanağına sahip oluyorsunuz. Güncel ürün özellikleri göz önünde bulundurulduğunda, 10 bin volt elektrik verilerek, her bölgesinde yanık damarların oluşturulduğu tasarımlar da ilgi görüyor. Üzerlerine vernik sürülmesiyle birlikte, bu mobilyalarda hiçbir zaman için böcek oluşumu görülmüyor.

[galeri]