Etkileyici Taş Duvar Banyo Dekorasyonları

Banyoda doğal aynı zamanda modern bir stil arayanlar için yazımızda bugün birbirinden etkileyici taş duvar banyo dekorasyon örnekleri seçtik. Taş duvarlar yaşam alanlarında uzun yıllardır tercih ediliyor, uzun ömürlü olduğu kadar modern ve şık bir görünüm sağlıyor. Taş kaplama banyo duvarları ortamda doğal ve şık bir etki yaratacaktır, farklı taş kaplamaları tercih ederek bir çok farklı tarz elde etmek mümkün ayrıca. Mesela kaba doğal taşlar banyoda rustik bir atmosfer yaratacaktır, daha küçük ve dekoratif taşlar ise banyoda modern ve rahat bir etki yaratacaktır. Ayrıca taş banyo dekorasyonu Türk kültüründe oldukça eski bir geçmişe sahiptir. Bu yazımızı inceledikten sonra siz de farklı ve huzurlu bir banyo dizaynı için doğal taş banyo uygulamaları tercih etmek isteyeceksiniz.

Doğal Taş Banyo Uygulamaları

Taş Banyo Dekorasyonu
Taş Banyo Dekorasyonu

Banyo duvarınızda tercih edebileceğiniz doğal taş uygulamaları, adında da hissettirdiği o doğal ve huzurlu havayı banyonuzda görmenizi sağlayacaktır. Ayrıca taş banyo dekorasyonu, taş yapıların dayanıklılığı itibariyle de tercih sebebiniz olacaktır.

Duvarda tercih edilecek taşlar aynı zamanda banyo için mükemmel bir malzemedir, dayanıklı uzun ömürlü olması uzun vadede avantaj sağlayacaktır. Diğer açıdan bakacak olursak doğal taşlar ile ahşap mükemmel bir görsel sağlıyor, banyo zemini için ahşap görünümlü banyo fayansları tercih ederek hem doğal hemde son derece sıcak bir atmosfer elde edebilir. Tek dezavantaj olarak gördüğümüz husus, taş görünümlü banyo uygulamalarının, renkleri itibariyle banyolarınızı biraz daha dar göstermesidir.

Doğal Taş Görünümlü Fayans Modelleri

Banyo dizayn ederken; Doğal taş yerine yine aynı görünümü veren banyo fayansları banyoda aynı etkiyi yaratabilir. Banyo duvarlarında doğal taşlar ile sadece klasik değil son derece estetik ve modern bir banyo dekorasyonu ortaya çıkabilir. Taş seçimine göre banyoda kırsal bir etkide sağlanabilir, modern ve şık bir görünümde ortaya çıkabilir. Aynı zamanda taş banyo dekorasyonunuzu diğer banyo dekorasyon ürünleri ile tamamlamayı ihmal etmeyin.

Taş duvar banyo duvarları tercih edilecekse ahşap dokuların öne çıkarılması banyoda daha doğal ve sıcak bir etkinin oluşmasını sağlayacaktır. Galerimizde size ilham vereceğini düşündüğümüz Taş Duvarlar ile banyo dekorasyon fikirleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

[galeri]