Etkileyici Yatak Ucu Bank Modelleri

Yatak odası dekorasyonu için kullanılabilecek stil sahibi parçalar arasında yer alan yatak ucu bank modelleri, geçmişten günümüze popülerliğini koruyabilen şık ve estetik tasarımlar arasında yer alıyor. Yatak odasında tercih edilen en yaygın mobilyalar arasında yer alan yatak odası bankları bir çok farklı tarza sahip, modern klasik ya da avangard stillerine sahip olan bu şık parçalar ile yatak odasına farklı bir hava katarken aynı zamanda depolama amaçlı kullanabilirsiniz.

2020 Yatak Ucu Bank Modelleri

Parçaların seçiminde renk çarkını da göz önünde bulundurarak zıt ve tamamlayıcı renkleri göz önünde bulundurduğunuzda zıt renklerle gözü yormayan göze dengesizlik hissettirmeyen bir kombinasyon elde edebilirsiniz. Birbirine benzeyen ve armonik olan renkler ile ise ruhunuzu dinlendiren, huzurlu ve dingin bir ortam oluşturabilirsiniz. Renklerle bir ahenk oluştururken bir rengin farklı tonlarının birlikte kullanarak monokromatik denilen 2020 mobilya trendleri doğrultusunda popüler bir renk dengesine sahip olabilirsiniz.

Yatak odası bankları bahsettiğimiz gibi bir çok farklı tarza ve modele sahipler, bunlar arasında en fazla ilgi gören yatak ucu puflar arasında sandıklı tasarımlar büyük ilgi gören tasarımlar. Bu tasarımlar extra depolama alanı içerdiğinden dolayı ilk tercihler arasında yer alıyor. Yatak odasına tarz katan stil sahibi mobilyalar arasında yer alan yatak ucu banklar farklı isimler ile karşınıza çıkabilir, bir çok satış sitesinde yer alan ve büyük ilgi gören mobilyalar arasında puf sehpa, yatak ucu sehpa yada yatak ucu ayak puf gibi isimler ile karşınıza çıkabilirler.

Yeni Tarz Yatak Ucu Bank Modelleri

Birazda tarzlardan bahsedelim, yatak ucu bank & puf modelleri arasında modern ve estetik çizgilere sahip tasarımlar bir hayli fazla, ancak klasik ya da country tarzı yatak odası sevenler için klasik çizgilere sahip, romantik renk ve desenlere sahip yüzlerce farklı şık tasarım var.

Bunlar arasında seçim yaparken de renklerin neleri çağrıştırdığını ve seçtiğiniz şık tasarımlarla nasıl duracağına dikkat etmeniz yerinde olacaktır. Unutmayınız ki yeşilin tüm tonları doğayı akla getirir size ve misafirlerinize enerji ve mutluluk verir. İnsana sakin ve uyumluluk hissettirir. Beyaz renkle birlikte kullandığınızda içinizi açacak ferah ve doğal bir ortam elde edebilirsiniz.

Yatak odası dekorasyonu

Siyah renk sanıldığı gibi olumsuz çağrışımlar değil dekorasyonda farklı renk kombinasyonları ile sadelik, güçlü kişilik ve zarafet vurgusu yapacaktır. Günümüzde gri ve antrasit tonları oldukça yoğun şekilde tercih edilmektedir. Pembe renk kullanarak ruhunuzu huzur, barış, romantizm gibi birden fazla olumlu duyguya sevk edebilirsiniz.

Sakinlik Sunan Yatak Ucu Bank Modelleri

Dingin bir dekorasyon oluşturmak amacıyla doğallık yanında konfor ve dayanıklılığın rengi olan kahverengi ile toprak renginin tonlarını kombin edebilirsiniz. Dekorasyonunuz lüks ise ve gösterişli olsun istiyorsanız menekşe rengi sizin için en uygun seçim olacaktır. Özellikle mavi ile beyazın tonlarını kombine ederek görmeniz gerekir. Yatak odası dekorasyonu sürekli olarak güncellenmektedir.

Karakter sahibi olmasına rağmen içinde birçok çelişkiyi barındıran kırmızı aşk rengi olarak bilinir amma hırs ve öfkeyi de çağrıştırır. Anlatmak istenilen ancak doğru kombinasyon ile yakalanabilir.

Yatak odası dekorasyonu

İlginizi Çekebilir : Yatak Odası Asma Yatak Dekorasyonu 2016

Klasik ve country tarzı yatak ucu puf bank modelleri daha çok seçilen desenli kumaş ve ahşap ayakların tasarımı ile dikkat çeker. Lacivert, bordo, yeşil tonları, mavi ve turkuaz tonları bu tasarımlara en çok yakışan renkler arasında klasik sevenler için.

Yatak odası dekorasyonu

Modern tasarımlardan hoşlananlar için birbirinden şık ve dikkat çekici desen ve canlı renklere sahip yüzlerce alternatif yatak ucu bank modeli yine bir çok mobilya markasında rahatlıkla bulunabiliyor. Modern sevenler için daha canlı ve parlak renkler, keskin hatlara sahip iskelet yapısına sahip mobilyalar ideal seçimler, metal ayaklar ve gözdeler modern yatak odalarına yakışan ve görsel açıdan parlaklığı arttıran materyallerdir. Yatak odası dekorasyonu farklı ambiyanslardan oluşabilir.

Yatak ucu sehpalar, aynı zamanda yatak odasını tamamlayan dekoratif mobilyalar arasında yer alıyor, görsel açıdan yatak odasına hareket ve tarz katmak isteyenler için son derece ideal bir tasarım. Büyük yatak odaları için mutlaka tercih edilmesi gereken bu şık parçalar ne yazık ki küçük mekanlar için kalabalık bir görünüm ortaya çıkarabiliyor. Yatak ucunu değerlendirmenin en şık ve zarif şekli, sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz birbirinden şık ve stil sahibi yatak ucu bank modelleri ve dekorasyon fikirlerini galerimizde inceleyebilirsiniz.

Puf Bank Modelleri ve Fiyatları

Artık her ev dekorasyonunda kullanılan puf banklar internet üzerinden de satıldığı için son derece hesaplı bir şekilde alınabilir hale gelmiştir. Renk renk ve boyut boyut bulunan bu bank modelleri arasından evinizin dekorasyonu için en uygun olanını seçerek farklı bir hava katabilirsiniz. İnternet üzerinden bulabileceğiniz puf bank modelleri ve fiyatları sayesinde evinize ve bütçenize en uygun modelleri bir tık ile getirtebilirsiniz.

Puf Bank Modelleri ve Fiyatları

Hazır olarak internet üzerinden satın alabileceğiniz puf bank modellerinde fiyatlar ortalama olarak 100 TL’den başlıyor. Yüzlerce farklı çeşit ve fiyatta bulabileceğiniz puf bank modelleri için kendi tasarımlarınızı da kullanabilirsiniz. Marangoz ve mobilyacılar aracılığı ile dilediğiniz puf modelini yaptırabilirsiniz.

[galeri]