Evde Farklılık Arayanlara 3D Sticker Modelleri

Küçük dokunuşlarla evde büyük farklılıklar yaratabilmenin bir çok farklı yol var, özellikle boş duvarlar için dekoratif ve şık çözümler arayanlar için yazımızda birbirinden ilginç ve dikkat çekici 3D Sticker Modelleri ve kullanım alanları ve dekorasyon örnekleri seçtik sizler için.

3D Duvar Kağıdı Modelleri

Ev dekorasyonunda genellikle sıradan ve tek renge boyanmış duvarlar görmeniz muhtemeldir. Veya bunun bir tık üzerine çıkılarak işlemeli duvar kağıdı kullanımı da görmeniz mümkün. Ancak son yıllarda popülerleşen 3d duvar kağıdı modelleri ile bu sıradanlığın dışına çıkmak ve sıra dışı dekorasyonlara sahip olmak çok kolay.

Banyo Duvar Kağıdı ve Öne Çıkan Modeller 2019

Yaşam alanlarını renklendirmek ve güzelleştirmek için pek çok farklı dekorasyon öğesi var, dekoratif aksesuarlar hem zeminde, hem duvarda kişisel beğeni ve tarzları başarılı şekilde ortama yansıtabiliyor ancak daha kişisel bir tema ile farklılık yaratmak isteyenler için 3D Sticker Modelleri oldukça ideal tasarımlar. Özellikle son bir kaç yıldır evlerde sticker kullanımı bir hayli artış gösterdi, bunun başlıca nedenleri arasında uygun fiyatlı olması, her tarz dekorasyona uyum sağlayabilmesi ve hemen her zemine rahatça uygulanıp tekrar çıkarılabilmesi geliyor.

Duvar dekorasyonu adına yapılabilecek dekoratif fikirler arasında yer alan 3D Sticker Modelleri her tarza ve zevke uygun binlerce farklı modele sahip. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan dekoratif sticker modelleri salondan banyoya kadar her alana şık ve modern bir tarz kazandırıyor. Çocuk odası dekorasyonu için hazırlık yapanlar içinde birbirinden eğlenceli rengarenk stickerlar tam bir ilham kaynağı.

Boyanabilir Duvar Kağıdı Modelleri Hala Dikkatinizi Çekmedi Mi?

Örneğin çocuk odalarında uzay desenlerine ya da çocuklarınızın beğenebileceği hayvan figürlerine yer verebilirsiniz. Salonlarınızda naif bir hava yaratmak için 3 boyutlu kelebek sticker modelleri ile fark yaratabilirsiniz. Aynı zamanda 3 boyutlu pencere sticker ürünleri ile pencerelerinizi süsleyebilirsiniz hatta pencerelerinize hoş bir manzara fotoğrafı yapıştırabilirsiniz.

[haber id=”2030″]

Son yıllarda dekorasyonda bir 3 boyut kavramı öne çıkmış durumda özellikle duvar dekorasyonu için yeni teknolojiler ile üretilmiş pek çok dayanıklı ve modern görünümlü uygulama söz konusu. 3 boyutlu Sticker Modelleri kağıt, plastik, ahşap, pvc yada kumaş gibi malzemeler ile şekillendirilip katmanlar oluşturularak elde edilen gerçekçi bir görünüm yaratan bir ürün. Duvar dışında ahşap, cam, plastik yada metal gibi yüzeylere rahatça uygulanabiliyor olması geniş bir kullanım imkanını beraberinde getiriyor.

Eğlenceli olduğu kadar ekonomik fiyatları  ile son derece uygun olması bu dekoratif tasarımların dekorasyonda uzun yıllar yer alacağını gösteriyor. Evinize biraz eğlence ve farklılık katmak istiyorsanız galerimizde sizler içi seçtiğimiz 2019 3D Sticker Modelleri  size bu konuda ilham verecektir.

[galeri]