Evimi Nasıl Modern Yapabilirim?

Evimi Nasıl Modern Yapabilirim?

Evimi Nasıl Modern Yapabilirim? Evinizin dekorasyonundan memnun değilseniz sizlere sunacağımız öneriler ile daha modern ve şık bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Üstelik tam da aklınızdaki gibi modern bir dekorasyon yapmak için büyük bütçeler ayırmanıza da gerek kalmadan. Ev dekorasyonunun kesinlikle ciddi bir iş olduğunuz söylemek istiyoruz. Bazı püf noktalara dikkat ederek göz yormayan, şık ve estetik bir dekorasyon hazırlayabilirsiniz.

Evimi Nasıl Modern Yapabilirim?

Günümüzde modern iç dekorasyon oldukça sık tercih edilmektedir. Modern dekorasyon örneklerinde görüyoruz ki az eşya ve doğru aksesuarlar ile daha şık alanlar oluşturulmaktadır. Sizler de tavsiyelerimize göz atarak aklınızdaki ev dekorasyonunu kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ev Girişi Ve Antre Dekorasyonuna Önem Verin

Genellikle dekorasyon ile ilgili yapılan en büyük yanlışlardan biri de evin giriş kısmının ve antrenin geri plana atılmasıdır. Dar ve küçük bir antreye sahip olsanız bile doğru aksesuarları tercih ederek daha modern bir alan oluşturabilirsiniz. Çoklu aydınlatma sistemleri, tablolar ve renkli karolar modern antre dekorasyonu için değerlendirebileceğiniz alternatiflerdendir.

Döşeme Ve Mobilya Renklerinde Kontrast Detayını Kullanın

Koyu renkli zemin döşemeleri alanı oldukça karanlık ve boğucu gösterebilir. Üstelik mobilyalarınızı da koyu tonlarda tercih ettiğinizde iç karartıcı bir görünüm elde edebilirsiniz. Bunun için açık tonlardaki parkeler ile dilediğiniz renk mobilyaları bir arada kullanabilirsiniz. Böylelikle daha modern ve ferah bir oda hazırlayabilirsiniz.

Modern Kapı Sistemlerini Tercih Edin

Klasik kapılar yerine sürgülü ve modern desenli kapıları iç mekanlarınız için tercih edebilirsiniz. Salon, mutfak veya oturma odanız için de tercih edebileceğiniz sürgülü kapı modelleri ile evinizin havasını birden değiştirebileceğiniz gibi daha modern bir hava yaratabilirsiniz.

Renklerin Büyüsünü Unutmayın

Canlı renkleri ev dekorasyonunda kullanmayı seviyorsanız pastel tonları ile kontrast halinde tercih edebilirsiniz. Beyaz tonların ağırlıklı olduğu bir evde maviler, yeşiller, turuncular küçük detaylarda kullanılarak oldukça modern bir görünüm kazandırılmaktadır.

Rahatlığı Ve İhtişamı Detaylarda Sunun

Çok ferah ve rahat bir oturma odası veya salon dekorasyonunda ihtişamlı aynalar ve objeler ile oldukça modern dekorasyon tarzına imzanızı atabilirsiniz. Işık yansımaları için tercih edebileceğiniz abajurlar ve lambaderler de yine ihmal etmemeniz gereken ürünlerdendir.