Evinizin Atmosferini Değiştirecek Avize Modelleri

Her evin olmazsa olmazı, odalarımızı aydınlatan ve modeliyle göz kamaştıran avizeler elbette ki herkesin dikkatini çeker. Özellikle de yeni bir eve taşınacaksanız, avize seçimini de dikkatli bir şekilde yapmanızı tavsiye ederiz. Böylece hem mobilyalarınızla uyum sağlayan hem de sizlere adeta bir görsel şölen yaratan bir avizeye sahip olabilirsiniz. Mobilya alanında gerçekleşen gelişmelerle artık avizeler konusunda da oldukça geniş bir yelpazeye sahibiz.

Farklı model ve renklerde avizeler kullanarak evinizin aurasını değiştirmek tamamen size bağlı. Üstelik oldukça da makul fiyatlarda satılan bu ürünleri online platform üzerinden ya da direkt olarak mağazasından satın alabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere evinizde kullanabileceğiniz, farklı avize modelleri hakkında fikirler verdik. Bakalım sizin avizeniz hangisi olacak!

Çeşitli Avize Modelleri

Çeşitli avize modelleri ile artık evinizi daha da heyecanlı bir hale getirebilirsiniz. Dilerseniz tekli, dilerseniz de çok ışıklı modeller ile evinizin aydınlatması konusunda da değişiklik yapabilirsiniz. Eğer çok aydınlık bir ortam istiyorsanız, Akrep modelli dört kollu avizeler kullanarak evinize biraz daha maskülen ve farklılık katabilirsiniz. Bununla birlikte eğer ahşap tarzda mobilyalara sahipseniz, yine doğal ahşaptan yapılmış olan özel tasarımlı avizeler tercih edebilirsiniz.

Farklı avize modelleri konusunda dikkat edilmesi gereken nokta, evinizin taban ve tavanı arasındaki yüksekliğe göre bir model seçilmesi. Böylece uzun bir avize alarak kafanızı sürekli lambaya çarpmaktan kurtarmış olursunuz. Aynı zamanda da estetik bir görüntü elde etmek bu ufak nüanslardan geçer diyebiliriz.

Son olarak belirtmek isteriz ki, evinize biraz daha modern bir hava katmak isterseniz, klasiklikten uzak olan prizma avizeleri tercih edebilirsiniz. Hem geniş bir ışık atmosferi yaratıp hem de evinize estetik bir hava katabilirsiniz.