Gergi Tavan Modelleri Koridor

Gergi tavan modelleri her ortama hoş bir ambiyans yaratmak için önerilebilir. Evinizin ya da işyeri gibi sosyal alanlarda da uygulanabilir bir özelliğine sahiptir. Evinizin her köşesinde ya da işyerinizin her alanında uygulayabilirsiniz. Salonlarda, yatak odalarında ya da büyük toplantı salonlarında vb. alanlarda uygulanabilir.

Koridor gibi alanlarda da hoş bir ambiyans ve aydınlatma seçeneği olarak değerlendirilebilir. Gergi tavanlar; günümüzde genişleyen bir yelpazeye sahip olan aydınlatma ve mimari tasarımlar arasında yer alır. Özel yapılan kumaşlar ile uygulanan gergi tavanlar, nem ve su gibi durumlara karşı dayanıklı olarak üretilir. Ayrıca alev almayan yapısıyla yangınlara karşı da dayanıklı bir yapıya sahip. Bu nedenle kumaş yapısı nedeniyle yangına karşı korkmanıza ve endişe duymanıza da gerek kalmaz.

2020 En Güzel Koridor Geri Tavan

Evinizin ya da benzeri alanlarda, gergi tavan modelleri koridor seçeneğini değerlendirmek istiyorsanız, özellikle ışıklı modelleri önerebiliriz. Tabii ki ışıklı modellerinde de isteğinize bağlı 3D resimli ya da fotoğraf baskı gibi özellikler uygulanmaktadır. Her birini talebinize ve isteğinize göre uygulayabilir ve yaptırabilirsiniz. İstediğiniz herhangi bir fotoğraf ya da manzara resmini vb. 3D ile gergi tavan uygulaması yapılabilmektedir. Ama dikkat etmeniz gereken ayrıntı, resmin ya da fotoğrafın çok detaylı olmamasıdır.

2020 Gergi Tavan Modelleri Koridor

Bu gibi ayrıntılar görsellik açısından hoş ve verimli bir görüntü elde etmenizi zorlaştırabilir. Bu nedenle daha sade bir fotoğraf ya da resmi 3D ile denemenizi önerebiliriz. Ayrıca ışıklı gergi tavanlarda, aydınlatma özelliğinden yararlanmak için resmi ve fotoğrafı da buna göre değerlendirebilirsiniz.

Gergi Tavan Modelleri

Gergi tavan modelleri her ortama uygulanabilir özelliği ile son dönemlerin dikkat çeken tasarımları arasında yer alır. Esnek formu ile dilediğiniz forma girebilmektedir. Ayrıca tavanlara uygulandığı gibi duvarlara da uygulanabilmektedir. Uygulandığı alanlarda, temizlik ya da badana-boya gibi işlemler yapmanıza gerek kalmaz.

2020 Koridor Geri Tavanlar

Ayrıca ışıklı gergi tavan modellerinden birini uyguladığınızda, aydınlatma özelliğini de uzun süre kullanabilirsiniz. Tabii ki tüm bunlardan kaliteli bir şekilde sonuç almak için, kaliteli bir markadan destek almanız önemlidir. Piyasada kaliteli ve işinin uzmanı kişilere yaptırmanızı önerebiliriz. Böylece, gergi tavanla ile evinize şıklık ve renk katabilir, hoş bir aydınlatma desteği alabilirsiniz.

Işıklı Gergi Tavan Modelleri

Gergi tavanlar, özel yapılan kumaş tasarımları ve kolay uygulanabilir yapılarıyla avantajlı özelliklere sahiptir. Evinizin her alanın uygulanabilir ve sosyal alanlarda, işyeri, otel vb. alanlarda farklı ambiyanslar oluşturulabilir. Farklı modelleriyle de dilediğiniz forma ve şekle girebilmektedir. Işıklı gergi tavan modelleri ve 3D tavan modelleriyle dilediğiniz farklı tasarımları uygulayabilirsiniz. Işıklı gergi tavanların içine uzun ömürlü ledler yerleştirilir ve böylece hoş bir ışık yansıtmasından yararlanabilirsiniz.

2020 Koridor için Gergi Tavanlar

Esnek yapısı ve alev almayan kumaş özelliği, su ve neme karşı dayanıklı yapısı ile gergi tavanlar birden fazla avantajlı özelliklere sahiptir. Ayrıca uygulandığı alanlarda temizlik ya da boya gibi bakım işlemleri gerektirmez. Işıklı gergi tavanlar ile salonlarınızda, odalarınızda vb. evinizin her alanında hoş bir ambiyans yaratabilir ve uzun süre kullanabilirsiniz.

3D Gergi Tavan Modelleri

Gergi tavan modelleri; ışıklı özellikleri ve 3D yapılarıyla dikkat çeker. Günümüzde modern dokunuşun yer aldığı tasarımlar arasındadır. Evinize ya da işyerinize, modern bir ambiyans ve farklı bir görsellik kazandırmak istiyorsanız, tercih edebilirsiniz. Hoş bir ambiyans sağladığı gibi aydınlatma özelliğiyle de dikkat çeker. 3D özelliğiyle, istediğiniz herhangi bir resmi ya da fotoğrafı uygulayabilirsiniz. Evinizin herhangi bir köşesinde 3D resim baskılı ve ışıklı loş bir ambiyans sağlamak için, gergi tavanları tercih edebilirsiniz.

[haber id=”24584″]