Gergi Tavan Modelleri

Günümüzde çeşitli mimari ve dekorasyon tasarımları bulunmaktadır. Her zevke hitap eden ayrıntıları ile sizlerde kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Onlardan biri de gergi tavan tarzı tasarımlardır. Farklı ve tarz gergi tavan modelleri ile evinizde farklı bir ambiyans yaratabilirsiniz. Renkli ya da farklı desenleriyle oluşturulan gergi tavanlar ile odalarınıza farklı atmosfer sağlamanız mümkündür. Ofis ya da evinizde, son teknolojik olan geri tavan tarzını kullanabilirsiniz. Modern görünümü ile her ortama farklı bir dokunuş sunar. Gergi tavanlar, kaliteli kumaşlar ve sağlam monteleri sayesinde dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Piyasada bulunan markalar doğrultusunda, kaliteli bir tercih yapmanızı öneriyoruz. Gergi tavanın tasarımı ve içinde yer alan ledlerin uzun süreli kullanımı için, kaliteli ürün olması önemlidir.

Gergi tavan modelleri; yanmaz, yırtılmaz olan kumaşlardan yapılır. Yangın gibi olası durumlara karşı koruyucu görevi görmektedir. Ayrıca farklı formlarda tasarlanabilir. 3D boyutları da oluşturulması mümkündür. Sizlerde evinizde ya da iş yerinizde farklı ve modern bir hava yaratmak istiyorsanız, geri tavan tasarımlarını inceleyebilirsiniz. Tabii ki piyasadaki işinin ehli ve kaliteli markalar ile çalışmanızı öneriyoruz. Böylece uzun süreli kullanmanız mümkün olacaktır. Piyasada birden fazla marka olduğundan bütçenize uygun ekonomik şekilde yaptırabilirsiniz. Geri tavan uygulaması hızlı ve pratik bir şekilde yapıldığından, kısa sürede monte edilmektedir. Bu nedenle tadilat vb. işlem olarak görülmemektedir. Ayrıca geri tavanlar, ortama loş ışık sağladığı için, aydınlatma olarak da düşünülebilir. Tavanın içine yerleştirilen ledler ile ışınlara direk maruz kalmadan, doğal ve loş ışık yansımalarıyla aydınlatma sağlanmaktadır. Bu nedenle de uzun süre kullanmanız için ledlerin de kalitesi önem taşır.

3D Gergi Tavan Modelleri

Gergi tavan modelleri arasında, 3D gergi tavanlarda dikkat çeker. Evinizin her alanında, odanızda, salonlarınızda, koridorlarınızda ya da iş yerinizde dilediğiniz gibi yaptırabilirsiniz. İsteğinize bağlı bir fotoğrafı ya da resmi 3D uygulaması ile tavanınıza gergi tavan olarak yaptırabilirsiniz. Ayrıca duvara da monte edilme özelliğine sahiptir. Fakat tabii ki bastırılması açısından fotoğrafın çok detaylı olmaması gerekir.  Böylece daha hoş bir şekilde uygulanabilir ve istediğiniz verimi alabilirsiniz.

2020 En Güzel Gergi Tavan Çeşitleri

Işıklı Gergi Tavan Modelleri

Gergi tavan modellerinden biri de, ışıklı gergi tavan modelleri olduğunu söyleyebiliriz. Gergi tavanı özellikle, aydınlatma olarak tercih etmek isteyenler için önerilebilir. Gergi tavan kumaşın içine yerleştirilen, ledler ile hoş bir aydınlatma sağlanmaktadır. Bu nedenle tavan içine uygulanan ledlerin kalitesi önem taşır. Böylece uzun süreli bir  kullanım sağlayabilirsiniz. Işıklı olması her açıdan gergi tavanların daha hoş bir ambiyans yaratmasını etkiler. Gergi tavanlara farklı bir görsellik kazandırdığı gibi evinize ya da işyerinize de farklı bir dokunuş katar. Kolay uygulanabilir yapısı ve uzun ömürlü kullanışlı özelliği ile denemenizi önerebiliriz.

Gergi Tavan Modelleri Koridor

Gergi tavan nedir; istenilen forma girebilen, özel alüminyum profilleri doğrultusunda ısıtılarak kumaşın gerilmesiyle tavana monte edilen, bir uygulamadır. Ayrıca sadece tavana değil, isteğe göre duvarlara da monte edilebilir.  Montajı ve uygulaması kolay olduğundan, kısa süre içinde uygulanmaktadır. Bu nedenle isteğinize göre, gergi tavan modelleri koridor üzerinde de deneyebilirsiniz. Böylece koridora da hoş bir aydınlatma sağlayabilirsiniz. Kolay montaja sahip olan gergi tavanlar, su ve nemden hiçbir şekilde etkilenmemektedir. Aynı zamanda gergi tavan uygulanan alanlar, boya ya da bakım gibi işlemlere ihtiyaç duymaz. Temizleme gibi durumlar gerektirmediği için, sizlere de rahat ve hoş bir mekan sunar. Uygulama açısından da evinize ya da iş yerinize modern bir görsellik sunar.

2020 Gergi Tavan Çeşitleri

Yangın gibi durumlara karşı özel olarak tasarlanmıştır. Yangınlarda alev almayan bir dokuya sahiptir. Alev almaması ve temizlik açısından ve aydınlatma açısından baktığımızda, sağladığı avantajlar oldukça fazladır. Gergi tavan modelleri kapsamında, koridorlarınızda da farklı bir görsellik ve aydınlatma sağlayabilirsiniz. İsteğinize göre, 3D ya da normal renkli vb. şekilde farklı modellerini deneyebilirsiniz. Birden fazla modeli olduğundan zevkinize hitap eden bir tasarıma ulaşabileceğinizi söyleyebiliriz. Ayrıca isteğe göre, baskı resim ya da baskı fotoğraf tarzı uygulamaları da gergi tavan ile yaptırabilirsiniz. Uygulamasının doğru bir şekilde yapıldığı takdirde hiçbir şekilde, çatlama ya da kırılma gibi durumlar söz konusu olmayacaktır. Evinizin ya da işyerinizin her yerinde kullanabileceğiniz gergi tavan uygulamasını, koridorda hoş bir aydınlatma olarak tercih edebilirsiniz.

[haber id=”24586″]

En Güzel Salon Gergi Tavan Modelleri

Gergi tavan uygulamaları her ortama uygulanabilir bir tarza sahiptir. Evlerde ya da işyerlerinde farklı bir ambiyans oluşturmak için, gergi tavanı önerebiliriz. Uygulandığı ortama modern bir dokunuş katan gergi tavanlar, farklı modellere sahiptir. 3D gergi tavanlar, ışıklı gergi tavanlar gibi farklı özellikleri içerir. Odalarda, koridorda ya da salonlarda farklı bir ambiyans yaratmak isteyen herkese önerilebilir. En güzel salon gergi tavan modelleri ile evinizin salonuna şık bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Uygulandığı her yere farklı bir görsellik ve renk katan gergi tavanları, isteğinize göre farklı şekillerde deneyebilirsiniz. 3D boyutlu, resim baskılı, fotoğraf baskılı gibi farklı uygulamalar ile sevdiklerinizin fotoğraflarını da dilediğiniz bir alana uygulayabilirsiniz. Ama evinizin salonunda fotoğraf yerine farklı görselleri değerlendirmeniz daha hoş bir ambiyans yaratacaktır.

2020 Gergi Tavan Modelleri

Salon ve dilediğiniz her ortama uygulanabilir gergi tavanlar, özel kumaşları ile yangın gibi durumlara karşı alev almayan şekilde tasarlanmaktadır. 3D gergi tavanlar, direk olarak düz bir zemine uygulanabilir özelliğe sahiptir. Aynı zamanda esnek bir yapıya sahip olduğundan, her türlü forma girebilmektedir. Salonlarınızda dilerseniz, ışıklı gergi tavanları deneyimleyebilirsiniz. Işıklı özelliği ile salonlarınızda loş ve şık bir aydınlatma görevi de görecektir. Ayrıca uygulandığı alanda, boya gibi bakım uygulamalarını da yapmanıza gerek kalmaz. Bu nedenle sizlere aydınlatma ve temizlik gibi açılardan avantaj sağlayacaktır. Tabii ki tercih edeceğiniz markanın kaliteli olmasına özen göstermenizi tavsiye edebiliriz. Uygulanması basit olduğu kadar, doğru uygulanması da önem taşır. En güzel salon gergi tavan modelleri için sizlere ışıklı modellerini öneriyoruz.

[haber id=”24587″]

Osmanlı Gergi Tavan Modelleri

Osmanlı dönemine ilgi duyan ve Osmanlı desenlerini, tasarımlarını sevenler için, Osmanlı gergi tavan modelleri önerilebilir. İster işyerinizde isterseniz evinizin salonunda vb. alanlarda uygulayabilirsiniz. Özel Osmanlı desenlerinin yer aldığı gergi tavanlar, 3D resimli ve ışıklı gergi tavan özelliğiyle uygulayabilirsiniz. Evinizin her alanında ya da iş yerlerinde ve farklı sosyal alanlarda tercih edilebilir. Osmanlı dönemine özgü her alanda da farklı bir atmosfer yaratmak içinde öncelikli önerilebilir. Otellerde vb. sosyal alanlarda da hoş bir görsellik sunacağını söyleyebiliriz.

2020 Gergi Tavan

Gergi tavanlar, uygulandığı her ortama hoş bir ambiyans sunar. Osmanlı gergi tavan modelleri ile de hem farklı bir görsellik hem de Osmanlı dönemini istediğiniz bir alana yansıtabilirsiniz. Gergi tavanlar sizlere; Arapça yazıları ya da Osmanlı dönemine özgü her türlü deseni, farklı renk ve tasarımla istediğiniz her türlü alana uygulama imkanı sunar. Kaliteli bir marka doğrultusunda evinizin her alanına ya da vb. işyerlerinize, sosyal alanlarda deneyimleyebilirsiniz. Alev almayan yapısı ve nem gibi durumlara karşı dayanıklı olmasıyla sizlere uzun ömürlü kullanışlı duvarlar ve tavanlar sunmaktadır.

[haber id=”24585″]