Gri Koltuklara Uygun Perde

Gri rengi koltuklar ile birden farklı renge sahip perde modellerini bir arada kullanabilirsiniz. Her bir rengin kendine özgü tarzı ve şıklığı vardır. Ama bir arada sunulduğunda daha hoş çizgilere sahip olur. Gri de şeffaf renklere yakın ara bir renk olduğu için, her renk ile uyumlu olabilir. Ama tabii ki grinin de kendi içinde, farklı renk nüansları bulunur. Sizlerde evinizdeki gri koltuklara uygun perde seçimi yapmak için, farklı renkler arıyorsanız, özellikle; bronz, mavi, yeşil ya da klasik tercih edilen gri ve siyah-beyaz perdeleri önerebiliriz.

2020 Gri Koltuklara Uygun Perde Çeşitleri

Her birinin farklı bir çizgisi olduğundan, evinize farklı bir ambiyans sunacaktır. Gri koltuklarınızla, gri fon perde kombin yaparsanız, klasik çizgilere sahip bir ambiyans yaratabilirsiniz. Ama iddialı ve modern bir ev ortamı için, daha canlı ve mat renklere yönelmenizi önerebiliriz. Örneğin; gri koltuklar ile bronz renk perdeler hoş bir geçiş sunacaktır. Ayrıca mavi ve yeşil gibi hoş ve mat renkler ile de güzel bir dekor oluşturabilirsiniz.

Gri Koltuk Bronz Perde Kombini

Bronz rengin kendine özgü parlak ve ışıltısı vardır. Bu nedenle gri koltuklarınıza biraz olsun renk ve ışıltı katmak için, bronz renk perde modellerini önerebiliriz. Gri koltuklara uygun perde seçiminde, bronz perde tercihi evinize de hoş bir ambiyans sunar. Renk uyumunu halı ve aksesuar gibi detaylar ile de bütünleştirebilirsiniz. Her detayı ile bir arada bir geçiş ve ahenk oluşturmanız mümkündür. Ama önemli olan klasik çizginizi ya da modern tarzınızı doğru geçişler ile yansıtmanızdır.

2020 Gri Koltuklara Uygun Perde Önerileri

Bronz renk perde modelleri ile gri tonlardaki koltuk takımlarınızı kombin yapabilir ve halınızda da farklı tonları tercih edebilirsiniz. Ya da dilerseniz halınızı sade gri tonlarında seçebilirsiniz. Böylece perdenizin göz alıcı hoş dokunuşu geneli etkileyen ince bir detaya sahip olacaktır.

Gri Koltuk Mavi Perde Kombini

Gri tonları ile her rengin hoş bir ambiyansa sahip olacağınız belirtmiştik. Mavi tonları da genellikle gri ile yakışan ve tarz bir görselliğe sahip olan renkler arasındadır. Mavini huzur verici güzelliğinden ve şıklığından yararlanmak için, gri koltuklara uygun perde seçiminizde mavi perdelere yönelebilirsiniz. Gri koltuk takımınızla, mavi fon perdeniz salonunuza hoş bir ambiyans sunacaktır. Ayrıca mavinin ortama kattığı huzur ile evinize ferah bir dokunuş yansır.

2020 Gri Koltuklara Uygun Perde Rengi

Böylece ortak dinlenme alanınız olan salonlarınızda, keyifli anlar yaşayabilir ve misafirlerinizi keyifle ağırlayabilirsiniz. Halı tercihinde de aynı şekilde, mavinin hoş ton geçişlerinden tercih edebilir ve genli etkileyen hoş bir mavi uyumu yakalayabilirsiniz. Mavi ve grinin uyumu evinize hoş bir hava katacaktır.

2020 Gri Koltuklara Uygun Perde

Gri Koltuk Gri Perde Kombini

Gri koltuklara uygun perde listesinde, birden farklı renk uyumunu yakalamanız mümkün. Ama sizler grinin etkisini evinizde hissetmek istiyorsanız, perde seçiminizde de yine gri tonlarına yönelebilirsiniz. Gri tonlarındaki koltuklarınızla, gri perde uyumu da evinize modern bir hava katacaktır. Özellikle renk geçişlerinden hoşlanmayanlar için önerilebilir. Ayrıca ortama soğuk ama hoş bir dokunuş katacaktır. Halı tercihinizi de yine grinin koyu ya da siyah-gri desenli bir halı seçiminden yapabilirsiniz.

2020 Gri Koltuklara Uygun Perde Renkleri

Geneli etkileyen yoğun bir gri için, her ayrıntısı ile griye yoğunlaşmanız hoş bir ambiyans oluşturabilir. Aksesuar tercihinizde dilerseniz renkli ama mat tonları tercih edebilirsiniz. Böylece ortamın ambiyansını bozmadan, farklı bir boyut kazandırabilirsiniz. Mavi, bordo, siyah gibi çerçeve ya da tablolar ile gri ambiyansa hoş bir boyut kazandırmanız muhtemeldir. Gri koltuklara uygun perde seçiminizde ya da farklı renk kombinlerinde, her ayrıntıyı gözden geçirmenizi tavsiye edebiliriz.

[haber id=”22887″]